Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksatamalar

​Atamalar


Türk Telekom'a iletişim direktörü

Nurçin Koçoğlu, Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak Türk Telekom'a katıldı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu Koçoğlu, iş yaşamına Mercedes-Benz Türk'te başladı. 15 yıllık bireysel ve kurumsal pazarlama tecrübesine sahip Koçoğlu; 2005-2012 arasında Turkcell'de yöneticilik yaptı. Ardından hepsiburada.com'da direktör olarak çalışan Koçoğlu, 3 yıldır Media Markt Türkiye'de yöneticlik yapıyordu.

ATA Holding'de Işık dönemi

Ata Holding'in yönetimi Faruk Işık'a emanet edildi. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Işık, iş yaşamına 1987'de Arthur Andersen'de başladı. 2006'da Türkiye'de Merrill Lynch Yatırım Bankası'nın kuruluşunu gerçekleştirdikten sonra 2010'a kadar COO olarak görev yapan Işık, 2010-2014 yılları arasında Fokus Yatırım Holding ve Fokus Portföy Yönetim Şirketlerinin Kurucu ve Yönetici Ortağı olarak görev yaptı. Daha sonra Galatasaray'a genel koordinatör olarak atandı.

Yıldız 4 ülkeyi yönetecek

Bel Türkiye Ülke Müdürü Aytekin Yıldız, 4 ülkeden sorumlu Genel Müdürlük görevine atandı. Boğaziçi Üniversitesi İşletme mezunu Yıldız, Danone-Sabancı ortaklığında finans bölümünde kariyerine başladı. 2009 yılında Fransız BEL Group'a katılan Yıldız, 2010 yılında Türkiye'ye dönüş yaparak BEL Türkiye finans, insan kaynakları, satın alma ve IT'den sorumlu CFO oldu.

Klıksa.com 'a yeni cfo

Sabancı Topluluğu'nun online alışveriş platformu kliksa.com'un Finans Direktörlüğü (CFO) görevine Doğan Okur getirildi. İTÜ Endüstri Mühendisliği Bölümü'nü tamamlayan Okur, PricewaterhouseCoopers, Doğan Online ve Aslanoba Grup'ta çalıştı.

MultInet Up'a bağımsız üye

Geçtiğimiz nisan ayında Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satış Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevinden ayrılan Selen Kocabaş, ödeme sistemleri şirketi Multinet Up Yönetim Kurulu'na bağımsız üye olarak atandı. Kariyerine Koç grubunda başlayan Kocabaş, ardından Marshall Boya ve Danone Grup'ta çalıştı.

Ağaoğlu'nda transf er atağı

Ağaoğlu Şirketler Grubu'nda Murat Uluğ Grubun Mali İşler Başkanı, Mehmet Burak Kutluğ ise İş Geliştirme Başkanı oldu. Uluğ ve Kutluğ aynı zamanda İcra Kurulu üyeliği yapacak. İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Uluğ iş hayatına Garanti Bankası'nda başladı. Sırasıyla HSBC, ABN AMRO Bank, TAV Havalimanları'nda çalıştı. Uluğ son olarak NEF Gayrimenkul İcra Kurulu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Kutluğ ise Akfen Holding'in çeşitli departman ve projelerinde yöneticilik yaptı.​​

Multinetli Ol