Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksbavulunuzu-hazirlayin-gerisini-otelnete-birakin

Bavulunuzu hazırlayın gerisini Otelnet'e bırakın

Kurumsal seyahat ve konaklama alanındaki ihtiyaçlara dair tüm kategorilerde hiz​met veren Otelnet ile kullanıcılara sadece valizini hazırlamak kalıyor.

21 bine yaklaşan kurumsal müşteri ve 1 milyondan fazla kart kullanıcısı ile yemek kartı sektörüne öncülük eden Multinet Up, kurumsal seyahat ve konaklama çözümleri için yepyeni bir sistem geliştirdi. Kurumsal seyahat ve konaklama alanındaki ihtiyaçlara dair tüm kategorilerde hizmet verebilen Türkiye’nin ilk ve tek platformu Otelnet ile kullanıcılara sadece valizini hazırlamak kalıyor. Bu hizmete sahip olmak ise herhangi bir maliyet gerektirmiyor.

Otelnet, 21 bine yaklaşan kurumsal müşteri, 1 milyondan fazla kart kullanıcısı ve 35 binin üzerinde üye işyerine ulaşan Multinet Up’ın, kurumsal seyahat ve konaklama çözümleri sunan benzersiz bir Multinet ürünüdür. Firmalara iş seyahatleri ve konaklamaları ile ilgili avantajlı çözümler sunan Otelnet ile kullanıcıların sadece ihtiyaçlarını belirlemesi yeterli. Tüm planlama ve detayları Otelnet’in profesyonel ekibi yapıyor ve gerçekleşen verimli iş seyahatleri şirketlerin başarısını artırıyor.

Otelnet’in faydalar dünyasını keşfedin!

Otelnet, Türkiye’nin her yerinde, farklı segmentteki anlaşmalı otelleri, seyahat, transfer, araç kiralama, uçak bileti ve toplantı hizmetleri ile kurumsal firmalara herhangi bir üyelik maliyeti gerektirmeden 360o hizmet sunuyor.

Konaklama ve seyahat harcamalarını hizmet kategorisi bazında tek fatura olarak alma kolaylığı sağlayan ve firmaları operasyonel yükten kurtaran Otelnet seyahat ve konaklamaya dair bütün planlamayı firmalar adına gerçekleştiriyor. Böylece şirketler detaylarla uğraşmak zorunda kalmıyor. Firma çalışanlarına konaklama harcamaları ile ilgili detaylı rapor alma olanağı sağlıyor.

Çalışanların konaklama seçeneklerini ayarlayabilme, sınırlayabilme ya da ekstra özellikler ekleyebilme imkanı getiren Otelnet farklı fiyat uygulamalarının önüne geçen, şeffaf ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firmalar Otelnet’in anlaşmalı kurumlardan aldığı özel fiyat ve ayrıcalıklardan yararlanabiliyorlar. Ayrıca, şirketler acenta komisyonu ödemeden hizmet alabiliyor.

Otelnet’in şirket çalışanlarına sağladığı faydalar

Otelnet çalışanlar için de kolaylıklar sağlıyor. Konaklama harcamalarını tek kart’tan yapabilme özelliğiyle, fatura, fiş toplama derdini ortadan kaldırırken çalışanların işlerine odaklanmasını sağlıyor. Seyahat planlamalarını kısa sürede gerçekleştiren Otelnet’in sunduğu online sistem sayesinde şirket içi onay süresinde kısalıyor.

Ayrıcalıklı Otelnet hizmetleri

Kurumsal seyahat ve konaklama çözümlerinin vazgeçilmezi olacak Otelnet, kullanıcılarına Türkiye genelinde üyesi olan yaklaşık 1.000 otelde tüm kategorilerde konaklama imkanı sunuyor, istenilen kişi sayısına ve niteliklere uygun toplantı mekanı temin ediyor. Otelnet ayrıca belirtilen gün, yer ve saat için dilediğiniz havayolu şirketinden uçak bileti, havaalanı-Otel, Otel-Havaalanı transfer ayrıcalığı ve Türkiye genelinde kısa dönem araç kiralama hizmeti sağlıyor. Otelnet’in sunduğu tüm bu fonksiyonlardan dileyen firma ihtiyacına göre seçerek, dileyen firma ise bir bütün paket olarak yararlanabiliyor.

Multinetli Ol