Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksbilisim-500-de-multinet-up-a-iki-odul-birden

Bilişim 500’de Multinet Up’a İki Ödül Birden


Türkiye’de akıllı hizmet çözümleri teknolojisiyle sunulan hizmetlerin lideri Multinet Up sürekli yükselen performansıyla yeni bir başarıya imza attı. Bilişim sektörünün saygın ve bağımsız organizasyonlarından biri olan Bilişim 500 listesinde Multinet Up iki kategoride ödül kazandı. Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan çalışmada Multinet Up, Yazılım Kategori’si içinde “Çeşitli İş Uygulamaları”nda ve “Hizmet Sağlayıcı” kategorisinde birinci sırayı alarak iki ödül kazandı.

2015’te 16’ıncısı gerçekleştirilen Bilişim 500 ödül töreni 23 Temmuz Perşembe günü İstanbul RadissonBlu Hotel’de yapıldı. Törende Multinet Up adına ödülleri teslim alan COO/Genel Müdür Yardımcısı, Demirhan Şener şunları söyledi:

“Dünyada ve Türkiye’de, ‘Akıllı Hizmet Çözümlerini’ kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında kullanan ilk şirket olan Multinet Up bugün pazar lideri olarak 21.000 kurumsal müşteriye ve toplam 870.000 kullanıcıya 35.000 anlaşmalı noktada hizmet veriyor. Yenilikçi çözümlerimiz ve yükselen performansımızla tüm paydaşlarımıza fayda sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilişim 500’de kazandığımız ödülleri başarımızın takdir ve tescil edilmesi olarak değerlendiriyoruz. Bu ödüller hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek ve müşteri memnuniyetinde çıtayı daima daha yükseğe koymak yönündeki kararlılığımızı ve şevkimizi artırıyor. Bilişim 500’e teşekkür ederim.

Multinetli Ol