Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksikeanin-meshur-isvec-koftesini-multinet-kartinizla-yiyebilirsiniz

​IKEA’nın meşhur İsveç köftesini multinet kartınızla yiyebilirsiniz​​

Dünyanın önde gelen mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri IKEA'nın Türkiye'deki mağazaları ile Multinet UP yeni bir iş ortaklığına imza attı. Bu iş ortaklığıyla IKEA ’ya gelen misafirler IKEA restoranında ödemelerini Multinet kartları ile gerçekleştirebilecekler.21 Ekim 2015 / İstanbul​ –Dünyada ve Türkiye'de, "Akıllı Hizmet Çözümleri"ni kurumsal harcamalar ve maaş dışı ödemeler alanında kullanan ilk şirket olan Multinet Up zengin ürün ve hizmet yelpazesi müşterilerine sağladığı avantajlarla sektördeki liderliğini pekiştiriyor. Kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaya devam eden Multinet IKEA Türkiye ile yeni bir iş ortaklığı oluşturdu. Multinet Kart artık IKEA’ nın restoranlarında da geçiyor. Evin her ihtiyacının satın alınabildiği IKEA’ da yapılan alışveriş sonrasında, mağazanın meşhur restoranında İsveç ve Türk mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerinin ödemesi artık Multinet kart ile yapılabilecek.

Multinet Up, Akıllı Hizmet Çözümleri ile şirketlerin öğle yemeği, akaryakıt, konaklama, ayni yardım, kapı geçiş kontrolü ve mesai takibi gibi tüm kurumsal ihtiyaçlarını tek bir kart ile yönetmelerine olanak veriyor. Kurumsal harcamalar için ödeme, denetleme, güvenlik ve muhasebeleştirme kolaylığı sağlıyor. Multinet Up işletmelere bütün ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden karşılayabilme ve kontrol edebilme imkânı sağlıyor.

Multinet Up Kurumsal Hizmetler A.Ş.

Şirketler ve kamu yönetimi için ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleri sunan Türkiye'nin lider kuruluşudur. Yarattığı yenilikçi finansal teknolojiler ile kurum ve kuruluşlara, çalışanlarına ve bireylere "değer yaratan" çözümler tasarlar ve sunar. Çözümleri arasında kurumsal yemek ve akaryakıt ödemeleri, hediye kartları, sadakat ve ortak tedarik sistemleri, seyahat ve konaklama çözümleri, uzun dönemli araç kiralama ve çevrimiçi ödeme hizmetleri bulunmaktadır.

Multinet Up’ın, ülkemizde sayısı 21.000’e yaklaşan kurumsal müşterisi, 870.000’den fazla kart kullanıcısı ve kafe, restoran, büfe, otel ve mağazalar ile akaryakıt istasyonlarından oluşan 35.000’e yakın üye işyeri bulunmaktadır. Multinet Up, sunduğu hizmetleri Türkiye genelinde 81 il ve bunların ilçelerindeki üye işyerine kurduğu pos ağı ile sağlıyor. Bünyesindeki 3 şirket ile toplamda 14 farklı ürünü yaygın servis ağı ile paydaşlarına fayda sağlamak için sunmaktadır. www.multinet.com.tr

Multinetli Ol