Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksPARANTEZDEN-MULTINET-KART-KULLANICILARINA-1-MILYON-TL-TATLIPARA

Up Group Çözümleri Up Group

​​​​PARANTEZ’DEN MULTINET KART KULLANICILARINA 1 MİLYON TL “TATLIPARA”

Ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümlerinde Türkiye'nin lider kuruluşu Multinet Up’ın ortak olduğu girişim Parantez, Eylül ayı ile kullanıcılarına toplam 1 milyon TL “TATLIPARA” dağıttı.

18 Eylül 2015, İstanbul. Multinet Up’ın iştiraki olan, Multinet kart kullanıcılarına harcadıkça kazandıran Parantez’in üye sayısıyla birlikte, bu hizmet kapsamında dağıtılan “TATLIPARA” miktarı da hızla artıyor. Eylül ayı ile 1 milyon TL “TATLIPARA” kullanıcılara ulaştı.

228.000’i aşkın kullanıcı Parantez ile t​anıştı

Dijital bir platform olan Parantez, özel kampanyalar düzenleyerek Multinet kart kullanıcılarının Parantez noktalarında yaptıkları harcamalarla TATLIPARA kazanmalarını sağlıyor. Böylece yemek sadece lezzet şöleni olmakla kalmıyor, aynı zamanda zevk ve kazanca dönüşüyor. Kullanıcılar www.Parantez.com adresinden, Multimobil veya Parantez uygulamalarından platforma girerek, seçtikleri Parantez noktası restoran için ‘Bugün Buradayım!’ butonuna basarak TATLIPARA kazanıyor.

Parantez noktası restoranlarda yenen her yemekte, ilki hesap tutarının %5’i, ikincisi %10 ve üçüncüsü %15 olacak şekilde Multinet karta gerçek para, yani “TATLIPARA” yatıyor. TATLIPARA en fazla 72 saat içinde Multinet bakiyesine yükleniyor ve hesaplarına eklenen TATLIPARA market ve restoran gibi 20.000’den fazla Multinet noktasında dilediğince harcanabiliyor..

Bugüne kadar 45.000 kişi 7.435 restoranda toplam 1.014.900,20 TL TATLIPARA kazandı.

Kullanması çok kolay

Parantez, Multinet kart numarası ile giriş yapılıyor. Parantez kullanıcının gittiği lokasyona göre, ona özel olarak TATLIPARA kazanabileceği restoranları listeliyor. Kullanıcı gitmek istediği restoranı seçip “Bugün Buradayım!” butonuna basarak restoranın kampanyasına katılabiliyor. “Bugün Buradayım!” butonuna basılan restoranda aynı gün içerisinde yapılan Multinet harcamaları TATLIPARA kazandırıyor.

Restoranlara da önemli avantajlar sağlıyor

​ ​

Parantez, Multinet Up üyesi restoranların müşterilerine özel kampanyalar oluşturmasında yardım ediyor ve kampanyaların müşterilere sunulacağı platformu oluşturuyor.

Parantez noktası olan restoranlar Amerikan servisi, sticker, masa üstü kartolet gibi promosyon ürünleri ile destekleniyor. Parantez yüzlerce şirketi ve çalışanlarını restoran için potansiyel müşteriye dönüştürüyor. Daha önce hiç gitmemiş müşterilere restoranları ve kampanyaları tanıtıyor. Ayrıca Twitter, Facebook veya Google Plus gibi sosyal medya platformlarında kampanyalar duyuruluyor.

Parantez kapsamında verilen özel bir hizmet de, ay boyunca yapılan tüm Parantez işlemlerinin işletmeye faydaları anlaşılır bir şekilde raporlanması oluyor. Detaylı harcama analizleriyle işletmeler müşterilerini daha yakından tanıyor. Parantez, kampanyaya katılan kart kullanıcılarına TATLIPARA, restorana da sadık müşteriler kazandırıyor ve boş masa bırakmayarak kârlılık oranını yükseltiyor.