Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksBasinda-Biz

Up Group Çözümleri Up Group
Gürsoy Grup ve Multinet Up

Gürsoy Grup ve Multinet Up'tan iş birliği

EĞLENCE ve perakende sektöründe önemli yatırımları bulunan, Gürsoy Grup ile Türkiye’nin finansal teknoloji ve hizmetler şirketi Multinet Up, hayata geçirdikleri ortak girişim ile finansal teknolojileri ve sadakat uygulamalarını kullanarak, günlük yaşam ve eğlence alanında faydalar dünyası kurmayı planladıklarını açıkladı.

5.2.2018 - DEVAMINI OKU
Multinet Up

Multinet Up'tan Şirketlere Terzi Usulü Çözümler

Multinet Up, işyerinde çalışanlarına yemek kartı olanağı sunarken, aynı zamanda dinamik çalışma yapısı ve gereksinimlerine uygun hizmet almak isteyen müşterilerine özgün bir çözüm paketi hazırladı.

17.1.2018 - DEVAMINI OKU
Ayın Multinetlisine 35 Lira Tatlıpara

Ayın Multinetlisine 35 Lira Tatlıpara

Multinet Up, sektörün ilk ve tek sadakat programı ile kart kullanıcılarına gerçek para değerinde 35 lira Tatlıpara kazanma şansı sunuyor.

10.1.2018 - DEVAMINI OKU
Fibabanka Multinet Up ile Kredi Verecek

Fibabanka Multinet Up ile Kredi Verecek

Ödeme sistemleri kuruluşu Multinet Up, Fibabanka ile işbirliği yaptı. Bu kapsamda, Multinet Up üyesi olan restoran ve marketlere yönelik olarak Fibabanka ile birlikte "Multinet Kredi" adında düşük faizli bir kredi uygulaması başlatıldı. Multinet Up'tan yapılan açıklamaya göre, "Multinet Kredi", Fibabanka'nın "Taksitli Ticari Kredi", "Business Kart", "Kredili Ticari Hesap (KTH)", "Rotatif Kredi", "İskonto Kredisi (Çek Teminatlı)", "Çek Karnesi" ve "DBS"den oluşan 7 farklı kredi ürününü kapsıyor. Yapılan açıklamaya göre Multinet Up ve Fibabanka işbirliği sayesinde, 31 Ocak 2018'e kadar, toplam cirosu 2 milyon TL altında olan işyeri sahipleri yüzde 1.29 faiz oranı ve yüzde 0.75 kredi komisyonu ile 70 bin TL'ye kadar kredi ihtiyaçlarını karşılayabilecek.

16.12.2017 - Habertürk DEVAMINI OKU
MULTİNET UP - FİBABANKA İŞBİRLİĞİ

MULTİNET UP - FİBABANKA İŞBİRLİĞİ

- Multinet Up, Fibabanka iş birliğiyle üyesi olan restoran ve marketlere yönelik 'Multinet Kredi' adında düşük faizli bir kredi uygulaması başlattı

15.12.2017 - www.medyaradar.com DEVAMINI OKU
KURU TEMİZLEME HARCAMALARININ YARISI MULTİNET UPTAN HEDİYE

KURU TEMİZLEME HARCAMALARININ YARISI MULTİNET UPTAN HEDİYE

Multinet Up kart kullanıcılarının networkdry.com'dan yapacakları kuru temizleme ve halı yıkama siparişlerinin yüzde 50'sini Multinet Up hediye edecek.Şirket açıklamasına göre, Multinet Up, kart kullanıcıları için yeni bir kampanya düzenledi. 30 Kasım'a kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak için kart kullanıcılarına SMS ve mail yoluyla gönderilecek kodun kullanılması gerekiyor.Kampanya İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Manisa, Denizli, Antalya, Eskişehir, Afyon, İsparta, Mersin, Adana, Aydın, Gaziantep, Kütahya, Samsun, Kayseri, Konya ve Kocaeli-Gebze'de geçerli olacak.Kampanyadan yararlanan Multinet'lilerin siparişleri en geç 5 saat içinde kapılarından alınacak ve 24 saat içerisinde tekrar kapılarına teslim edilecek. 30 lira ve üzeri siparişlerde servis ücretsiz olacak.

30.11.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
GLOBAL ATAMALAR HIZLANDI

GLOBAL ATAMALAR HIZLANDI

Akıllı çözümler geliştiren Multinet Up yönetim ekibini iki yeni atamayla güçlendirdi. Yapılan atamalarla Zafer Şafak Tokcanlı teknoloji ve digital genel müdür yardımcısı, Özgür İstanbullu ise müşteri deneyimi genel müdür yardımcısı oldu. Zafer Şafak Tokcanlı, 2013'tenbuyana Multinet Up'ta bilgi sistemleri İT koordinatörü olarak çalışıyordu. Özgür İstanbullu İse20l5'ten bu yana Multinet Up'ta yönetişim ve proje yönetimi koordinatörü olarak görev yapıyordu.

19.11.2017 - Ekonomist DEVAMINI OKU
ATAMA... TRANSFER.

ATAMA... TRANSFER.

ZAFER ŞAFAK TOKCANLI Multinet Up'ta Teknoloji ve Digital Genel Müdür Yardımcısı İstanbul Üniversitesi V Bilgisayar Mühendisliği mezunu Demırbank ta IBPİB ve Tekstılbank da çalıştı Yurtiçi Kargoda Bilgi .¦w ^ Sistemleri Proje Müdür Yardımcısı, Sistem Geliştirme Müdürü görevlerini üstlendi. Yurtiçi Kargo Bilgi Sistemleri Cl O su oklu. Multinet Up'ta Bilgi Sistemleri İT Koordinatörü İdi ÖZGÜR İSTANBULLU Multinet Up Müşteri Deneyimi Genel Mütkir Yardımcısı İTÜ İşletme ^ Mühendisliği mezunu j Avis'te İnsan Kaynaklan j Uzmanı oldu. Sistem * analisti olarak Logo Business Solutions a geçti. Logo Business Soft w a ro GmBHda çalıştı. Logo Business Solutions da Proje Liderliği yaptı. Ctuattro Business Consultlng'de Kıdemli Danışman, ardından Partner oldu. Multinet Up'ta Yönetişim ve Proje Yönetimi Koordinatörü İdi.

19.11.2017 - Hürriyet İK & Yeni Ekonomi DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TAN BİREYSEL KULLANICILARINA KAMPANYA

MULTİNET UP TAN BİREYSEL KULLANICILARINA KAMPANYA

MultiPay uygulamasından, Multinet yemek kartlarına kredi kartıyla 100 lira ve üzeri bireysel yükleme yapan herkes Multinet Up'tan 5 lira kazanıyor (AA) - MultiPay uygulamasından, Multinet yemek kartlarına kredi kartıyla 100 lira ve üzeri bireysel yükleme yapan herkes Multinet Up'tan 5 lira kazanıyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Multinet Up bireysel kullanıcıları için bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında, 30 Kasım'a kadar MultiPay uygulaması üzerinden Multinet yemek kartlarına kredi kartı ile 100 lira ve üzeri bireysel yükleme yapan herkes Multinet Up'tan 5 lira kazanıyor. Kampanyaya katılanlar her yaptıkları 100 lira ve üzeri için 5 lira kazanabilecek. 21 bin kurumsal müşteri, 35 bin anlaşmalı nokta ve 1,8 milyondan fazla kart kullanıcısına hizmet veren Multinet Up, iş ortaklarının yemek giderlerinden akaryakıta, araç kiralamadan toplu satın almaya, uçak biletinden kargo ihtiyacına kadar tüm gereksinimleri için çözümler sunuyor. Şirket çalışan çözümleri kapsamında sunulan hizmetler ile çalışanların yemek ve temsil giderlerini, yan haklarını ve kapı geçiş yetkilendirmelerini tek kart ile yönetmek mümkün oluyor. Ayrıca şirketler yemek giderlerinde yüzde 90'a, çalışan teşvik yüklemelerinde ise yüzde 39'a varan vergi avantajlarından yararlanabiliyor. Çalışanların bireysel yemek giderleri için sağlanan Restonet'e ilave olarak Multinet kartlarına tanımlanan Restonet Business ile kurumlara, çalışanlarının firma adına yapacakları temsil ve ağırlama ihtiyaçlarını tek fatura ile kolayca yönetme imkanı sunuluyor.

18.11.2017 - Son Saat DEVAMINI OKU
YEMEK KARTLARINDA MOBİL ÖDEME REVAÇTA

YEMEK KARTLARINDA MOBİL ÖDEME REVAÇTA

Yemek kartlarında mobil ödeme revaçta - Multinet Up Üst Yöneticisi Şener: - "Multinet Up olarak sektöre girdiğimiz 1999 yılından bu yana çipli kart kullanıyoruz.

4.11.2017 - www.star.com.tr DEVAMINI OKU
MULTİNETUP DİJİTALLEŞMEDE ÖNDE KOŞAN KURULUŞLAR ARASINDA!

MULTİNETUP DİJİTALLEŞMEDE ÖNDE KOŞAN KURULUŞLAR ARASINDA!

MULTİNETUP DİJİTALLEŞMEDE ÖNDE KOŞAN KURULUŞLAR ARASINDA! EVREN BÜYÜK KEPKER MULTİNET UP STRATEJİK PAZARLAMA DİREKTÖRÜ: "MULTİNET UP'IN HİZMET SEKTÖRÜNDEKİ BAŞARISININ ALTINDA INOVASYONU KURUMSAL KÜLTÜRÜNÜN AYRILMAZ BİR PARÇASI HALİNE GETİRMESİ, TEKNOLOJİ GELİŞTİRMESİ VE EN İLERİ TEKNOLOJİLERLE GERÇEK ANLAMDA DEĞER YARATAN ÇÖZÜMLER SUNABİLMESİ YATIYOR."

1.11.2017 - Mallreport DEVAMINI OKU
AKILLI TASARIM

AKILLI TASARIM

Multinet Up kurumların ve bireylerin çok geniş bir yelpazedeki ihtiyaçlarını en etkin ve en yeni teknolojilerle karşılayan, yüksek kaliteli hizmet sunan, inovatif bir finansal teknoloji şirketi. Hem Türkiye pazarında hem de dünyada kendimizi bu şekilde konumlandırıyoruz.

1.11.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN YENİ BİR KAMPANYA

MULTİNET UPTAN YENİ BİR KAMPANYA

Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenledi. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TL'ye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak. Şirket açıklamasına göre, Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenledi. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TL'ye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak.Kampanyaya yeni müşterilerin yanı sıra daha önce Petronet çözümünü kullanmayan mevcut Multinet Up müşterileri de katılabilecek.Kampanyaya katılabilmek için başvuran firmanın aylık minimum 3 bin TL akaryakıt harcaması yapması gerekiyor.

5.10.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
MULTINET UP TAN HOŞGELDİN HEDİYESİ

MULTINET UP TAN HOŞGELDİN HEDİYESİ

Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenledi. Kampanyaya yeni müşterilerin yanı sıra daha önce Petronet çözümünü kullanmayan mevcut Multinet Up müşterileri de katılabilecek. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TL'ye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak. Kampanyaya katılabilmek için başvuran firmanın aylık minimum 3 bin TL akaryakıt harcaması yapması gerekiyor. Petronet, şirketlerin akaryakıt ihtiyacını Shell'in yaygın istasyon ağı güvencesi, tasarruflu kullanım özelliği ve Taşıt Tanıma Sistemi'nin sağladığı operasyonel kolaylık ile verimli bir şekilde karşılama imkanı sağlıyor.

1.10.2017 - Hizmetix DEVAMINI OKU
AKARYAKITTA REKABET YOĞUN

AKARYAKITTA REKABET YOĞUN

Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenliyor. Kampanyaya yeni müşterilerin yanı sıra daha önce Petronet çözümünü kullanmayan mevcut Multinet Up müşterileri de katılabiliyor. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TL'ye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak.

1.10.2017 - Kobi Aktüel DEVAMINI OKU
SHELL AKARYAKITINDA MULTİNET UP TAN 20 BİN TL YE VARAN HOŞGELDİN HEDİYESİ

SHELL AKARYAKITINDA MULTİNET UP TAN 20 BİN TL YE VARAN HOŞGELDİN HEDİYESİ

Yıl kadar Petronet Sözleşmesi imzalayanlara 20 bin TLye kadar Giftcard kazanma fırsatı sunuluyor. Şirket açıklamasına göre, Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni bir kampanya düzenledi. 31 Aralık 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 20 bin TLye kadar Giftcard kazanma fırsatına sahip olacak. Kampanyaya yeni müşterilerin yanı sıra daha önce Petronet çözümünü kullanmayan mevcut Multinet Up müşterileri de katılabilecek. Kampanyaya katılabilmek için başvuran firmanın aylık minimum 3 bin TL akaryakıt harcaması yapması gerekiyor.

29.9.2017 - Yeni Çağrı DEVAMINI OKU
BDDKDAN İPARA YA LİSANS

BDDKDAN İPARA YA LİSANS

Online ödeme sistemleri alanında faliyet gösteren iPara, ödeme işlemlerine aracılık etmek konusunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansı aldı. iPara Satış ve Operasyon Direktörü Avşar Dirgin, "Yüzde 100 Türk sermayesi ile kurulan iPara, sanal POS altyapısı ve dijital cüzdan hizmetlerini bünyesinde barındıran ilk Türk firması" diye konuştu.

8.9.2017 - Posta DEVAMINI OKU
Yerli iPara

Yerli iPara'ya 'BDDK' Lisansı

Online ödeme platformu "iPara" ödeme işlemlerine aracılık etmek konusunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansının sahibi oldu. 2012 yılında kurulan iPara, sanal 1 POS altyapısı ve dijital cüzdan hizmetlerini bünyesinde barındırıyor. Bu sayede e-ticaret işlemlerinde online ödeme yapılmasını sağlıyor.

7.9.2017 - Milliyet DEVAMINI OKU
Multinet

Multinet'in şirketi iPara'ya BDDK lisansı

Multinet'in şirketi iPara'ya BDDK lisansı - iPara, faaliyetlerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu lisansı ile devam edecekİSTANBUL (AA) - Multinet'in şirketi olan iPara, ödeme işlemlerine aracılık etme konusunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansının sahibi oldu.

7.9.2017 - star.com.tr DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

MULTİNET UPTAN FARK YARATAN ÇÖZÜMLER

"Ürettiğimiz teknoloji ile her zaman bir adım önde olmanın avantajıyla iş ortaklarımızın ve kart kullanıcılarımızın değişen ihtiyaçlarını karşılamak ve ödeme deneyimlerini daha keyifli hale getirmek için sektörde bir ilke imza atarak yeni nesil mobil cüzdanımız MultiPay ile fark yarattık.

1.9.2017 - Hizmetix DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TAN SEKTÖRLERE ÖZEL FİNANSAL TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

MULTİNET UP TAN SEKTÖRLERE ÖZEL FİNANSAL TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

Multinet Up; müşterilerine yemek kartından araç kiralamaya, akaryakıttan uçak biletine kadar zengin bir yelpazede çözümler sunuyor. Şirket, 21 bin müşterisine ve 1 milyon 800 bini aşkın kart kullanıcısına hizmet veriyor.

1.9.2017 - Kobi Aktüel DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TA BAYRAK DEVRİ!

MULTİNET UP TA BAYRAK DEVRİ!

Multinet Up şirketinde Demirhan Şener CEO görevine atandı. 2012 yılından bu yana şirketin CEO'luk görevini yürüten Yusuf Ziya Gündüz, Up Group Yunanistan operasyonunun Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

1.9.2017 - Mallreport DEVAMINI OKU
Procat ve Multinet Up’tan güçlü iş ortaklığı

Procat ve Multinet Up’tan güçlü iş ortaklığı

Procat, Multinet Up’a sunduğu inovatif çözümler ve oluşturdukları ortak sinerji sayesinde firmaya maksimum fayda sağladı.

21.8.2017 - globaltechmagazine.com DEVAMINI OKU
Multinet Up’ta bayrak değişimi

Multinet Up’ta bayrak değişimi

Ödeme sistemleri altyapısı ve yönetimi konusunda uzmanlaşan Multinet Up’ta bayrak değişimi oluyor.

10.8.2017 - ekonomist.com.tr DEVAMINI OKU
YENİ NESİL FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ

YENİ NESİL FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ

TÜRKİYE'DE ŞİRKETLER, çalışanlanmn yemek ihtiyaçlannı karşılamak üzere 90Tı yıllarda ağırlıklı olarak yemekhane kuruyor veya yemek çekleri dağıtıyordu. Gelişmiş ülkeler ise kart teknolojisine çoktan geçmişti. Türkiye'de ilk çipli kart teknolojisini uygulamaya başlayarak sektöre yön veren şirket ise 1999'da Multinet adıyla kuruldu. Kısa zamanda çok hızlı büyüme rakamlanna ulaştı. Multinet'e, Aralık 2010'da, 1964 yılından beri hayatın her alanında akıllı çözümler sunan, dünyanın bu alandaki üç büyük şirketinden biri olan Fransız Up Group taralından (o zamanki adı Groupe Cheque Dejeuner) yatırını yapıldı ve şirketin ismi Multinet Up oldu.

8.8.2017 - Dünya Özel Ek DEVAMINI OKU
ATAMALAR

ATAMALAR

Multinet Up şirketinde Demirhan Şener CEO görevine atandı. 2012 yılından bu yana şirketin CEO'luk görevini yürüten Yusuf Ziya Gündüz ise Up Group Yunanistan operasyonunun Yönetim Kurulu Başkanı oldu.

1.8.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TA BAYRAK DEVRİ

MULTİNET UP TA BAYRAK DEVRİ

Multinet Up'ta Demirhan Şener CEO görevine atandı. 2012 yılından bu yana şirketin CEO'luk görevini yürüten Yusuf Ziya Gündüz. Up Group Yunanistan operasyonunun Yönetim Kuluru Başkanı oldu

31.7.2017 - Dünya DEVAMINI OKU
İŞTE İZ BIRAKANLAR

İŞTE İZ BIRAKANLAR

Ödeme sistemleri altyapısı ve yönetimi konusunda uzmanlaşan Multinet Up'ta bayrak değişimi oluyor. 2012 yılından buyana Multinet Up'ınCEO'luk görevini yürüten Yusuf Ziya Gündüz görevini Demirhan Şener'e devrederken kendisi de global bir pozisyona atandı. Multinet'in Türkiye'de büyümesine, yeni iş alanlarına girmesine liderlik eden Yusuf Ziya Gündüz, Up Group Yunanistan operasyonunun yönetim kurulu başkanı oldu. Beş yıldır Multinet Up'ta çeşitli kademelerde görev yapan Demirhan Şener, son dönemde operasyon, teknoloji, pazarlama gibi farklı alanlarda üst düzey yönetici olarak çalışıyordu.

30.7.2017 - Ekonomist DEVAMINI OKU
ATAMA.. TRANSFER

ATAMA.. TRANSFER

Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği mezunu. Arçelik Bilgi Sistemlerinde yöneticilik yaptı. Yurtiçi Kargo Servisi nde Sistem Geliştirme Müdürü olarak katıldı. CIO oldu. Multinet Up'a Bilgi Teknolojileri Direktörü olarak katıldı. En son COO İdi.

30.7.2017 - Hürriyet İK & Yeni Ekonomi DEVAMINI OKU
UP GROUP VAKFINDAN AÇEVE DESTEK

UP GROUP VAKFINDAN AÇEVE DESTEK

Multinet Up'ın parçası olduğu Up Group Vakfı, Anne Çocuk Eğitim Vakfının (AÇEV) Erken Çocukluk Eğitimleri'ne desteğini sürdürüyor. Multinet Up açıklamasına göre Vakıf AÇEV'e toplam 10 bin avro bağışta bulunarak eğitim konusunda da Türkiye'nin yanında yer aldığını gösterdi.

15.7.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
PARANTEZ, 150 PROGRAM ARASINDAN 2. OLDU

PARANTEZ, 150 PROGRAM ARASINDAN 2. OLDU

Multînet Up'ın sadakat programı Parantez, Türkiye Sadakat Programları Araştırmasında memnuniyet sıralamasında 150 program arasından 2.sırada yer aldı

29.6.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
VALE HİZMETİYLE OTOMİSYON DAHA DA GÜÇLENECEK

VALE HİZMETİYLE OTOMİSYON DAHA DA GÜÇLENECEK

Multinet Up'ın Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon, Türkiye'de 55 ilde 250'ye yakın noktada araç yıkama, bakım ve lastik hizmeti sunacak. Multinet Up Stratejik Pazarlama Direktörü Kepkep, "Vale hizmetiyle OtoMisyon'u daha da güçlendireceğiz" dedi.

21.6.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN UÇAK BİLETİ KOLAYLIĞI

MULTİNET UPTAN UÇAK BİLETİ KOLAYLIĞI

Multinet Up'ın kurumsal seyahat çözümü Otelnet ile artık istenilen hava yolundan uçak bileti "kolayca" alınabiliyor.Şirket açıklamasına göre, Multinet Up, kurumsal seyahat çözümü ile kurumlara Türkiye'nin her yerinde farklı segmentteki anlaşmalı otelleri, seyahat, transfer, araç kiralama, uçak bileti ve toplantı hizmetlerini herhangi bir üyelik maliyeti gerektirmeden 360 derece hizmet ile sunmaya devam ediyor.

17.6.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN UÇAK BİLETİ KOLAYLIĞI

MULTİNET UPTAN UÇAK BİLETİ KOLAYLIĞI

Multinet Up'ın kurumsal seyahat çözümü Otelnet ile artık istenilen hava yolundan uçak bileti "kolayca" alınabiliyor.

16.6.2017 - Yeni Çağrı DEVAMINI OKU
Yemek giderleri için Multinet Up

Yemek giderleri için Multinet Up'ı seçenlere hoş geldin ödülü

Multinet Up'ın yeni kullanıcıları için düzenlediği kampanya kapsamında, 30 Haziran 2017 tarihine kadar Restonet Sözleşmesi imzalayan müşteriler hem 10.000 TL'ye varan ödül kazanacak hem de yüzde 90'a varan vergi avantajından faydalanabilecek.

1.6.2017 - Turizm&Yatırım DEVAMINI OKU
YEMEK GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UP I SEÇENLERE 10 BİN TL YE VARAN HOŞGELDİN ÖDÜLÜ

YEMEK GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UP I SEÇENLERE 10 BİN TL YE VARAN HOŞGELDİN ÖDÜLÜ

Yemek Giderleri İçin Multinet Up'ı Seçenlere 10 Bin TL'ye Varan Hoşgeldin Ödülü Multinet Upyeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi.

1.6.2017 - Kobi Trend DEVAMINI OKU
MULTİNET UP İLE RAMAZAN DA GİFTCARD KULLANANLAR ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAK

MULTİNET UP İLE RAMAZAN DA GİFTCARD KULLANANLAR ÇİFTE BAYRAM YAŞAYACAK

Giftcard yeni kullanıcıları için bir Ramazan kampanyası düzenledi. Yeni Multinet Giftcard müşterileri, 30 Haziran'a kadar yapacakları ilk yüklemede hem %39'a varan vergi avantajından faydalanacak, hem de 5.000TL'ye varan ödül kazanacak.

1.6.2017 - Kobi Trend DEVAMINI OKU
AKARYAKIT GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UP I SEÇENLERE 15 BİN TL YE VARAN ÖDÜL KAZANMA FIRSATI

AKARYAKIT GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UP I SEÇENLERE 15 BİN TL YE VARAN ÖDÜL KAZANMA FIRSATI

Akaryakıt Giderleri İçin Multinet Up'ı Seçenlere 15 Bin TL'ye Varan Ödül Kazanma Fırsatı Multinet Up'ın kuru m la ra özel şirket araçları çözümü Petronet yeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi. 30 Haziran 2017 tarihine kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler 15 bin TL'ye kadar ödül kazanma fırsatına sahip olacak.

1.6.2017 - Kobi Trend DEVAMINI OKU
YEMEK GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UPI SEÇENLERE 10 BİN TLYE VARAN HOŞGELDİN ÖDÜLÜ

YEMEK GİDERLERİ İÇİN MULTİNET UPI SEÇENLERE 10 BİN TLYE VARAN HOŞGELDİN ÖDÜLÜ

Multinet Up yeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi. 30 Haziran 2017 tarihine kadar Restonet Sözleşmesi imzalayan müşteriler hem 10.000 TL'ye varan ödül kazanacak hem de %90'a varan vergi avantajından faydalanabilecek.

1.6.2017 - Kobilife DEVAMINI OKU
YENİ GİFTCARD KULLANICILARINA FIRSAT

YENİ GİFTCARD KULLANICILARINA FIRSAT

Giftcard yeni kullanıcıları için bir Ramazan kampanyası düzenledi. Yeni Multinet Giftcard müşterileri, 30 Haziran'a kadar yapacakları ilk yüklemede hem yüzde 39'a varan vergi avantajından faydalanacak, hem de 5.000 TL'ye varan ödül kazanacak.

1.6.2017 - Kobi Efor DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN PETRONET KAMPANYASI

MULTİNET UPTAN PETRONET KAMPANYASI

Akaryakıt giderleri için Multinet Up'ı seçenlere, 15 bin TL'ye varan ödül kazanma fırsatı sunuluyor. Multinet Up açıklamasına göre, Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi.

1.6.2017 - Hürses DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TAN PETRONET KAMPANYASI

MULTİNET UP TAN PETRONET KAMPANYASI

Multinet Up açıklamasına göre, Multinet Up'ın kurumlara özel şirket araçları çözümü Petronet yeni kullanıcıları için bir kampanya düzenledi. 30 Haziran'a kadar Petronet Sözleşmesi imzalayan müşteriler, 15 bin TL'ye kadar ödül kazanma fırsatına sahip olacak.

31.5.2017 - Son Saat DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, YENİ ŞİRKET ARAÇLARI ÇÖZÜMÜ OTOMİSYON HE ÇALIŞANLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYOR

MULTİNET UP, YENİ ŞİRKET ARAÇLARI ÇÖZÜMÜ OTOMİSYON HE ÇALIŞANLARIN HAYATINI KOLAYLAŞTIRIYOR

Multinet Up, yeni şirket araçları çözümü OtoMisyon He çalışanların hayatını kolaylaştırıyor Şirketler ve kamu yönetimi için ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleri sunan yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, şirket araçları çözümleri için geliştirdiği Multicar, Petronet ve Araç Takip Sistemine yeni çözümü OtoMisyon'u da ekledi.

1.5.2017 - Turizm&Yatırım DEVAMINI OKU
ARAÇ KİRALAMADAN OTO YIKAMAYA TÜM İHTİYAÇLARINIZ MULTİNET UP TAN!

ARAÇ KİRALAMADAN OTO YIKAMAYA TÜM İHTİYAÇLARINIZ MULTİNET UP TAN!

Multinet Up, Multicar, Petronet ve Araç Takip Sistemi gibi şirket araçları çözümlerine OtoMisyon'u da ekledi. Şirket Araçları Çözümü ile birlikte sunulan OtoMisyon, Türkiye'de 55 ilde 250'ye yakın noktada araç yıkama, bakım ve lastik hizmeti veriyor. Sunulan yeni çözüm, yıl içerisinde vale hizmetiyle de desteklenecek.

1.5.2017 - Mailreport DEVAMINI OKU
YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERLE AVRUPA ARENASINDA DA FARK YARATACAK

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLERLE AVRUPA ARENASINDA DA FARK YARATACAK

Up Group Bölge Başkanı ve ininal Yönetim Kurulu Başkanı Julien Anglade, Türkiye'de sektör lideri Multinet Up ile 2010'dan bu yana yarattıkları sinerjiyi ve belirlenen ortak inovatif vizyonu, e-para lisansının alınmasıyla iştirakleri ininal üzerinden Avrupa'ya ihraç edeceklerini bildirdi.

31.3.2017 - Yeni Çağrı DEVAMINI OKU
İNİNAL

İNİNAL'A FAALİYET İZNİ VERİLDİ

İNİNAL Ödeme ve elektronik Para Hizmetleri A.Ş'ye elektronik para ihraç etmek üzere elektronik para kuruluşu olarak faaliyette bulunma izni verildi.

30.3.2017 - Yurt Gazetesi DEVAMINI OKU
IK SÜREÇLERİNDE BULUT FARKI

IK SÜREÇLERİNDE BULUT FARKI

Bulut tabanlı IK ve personel yönetim sistemi Kolay IK ile Multinet Up arasındaki entegrasyon tamamlandı

13.3.2017 - BT Haber DEVAMINI OKU
%82LİK ORANLA TÜRKİYE VE SEKTÖR ORTALAMASININ ÜZERİNE ÇIKTI

%82LİK ORANLA TÜRKİYE VE SEKTÖR ORTALAMASININ ÜZERİNE ÇIKTI

%82'lik oranla Türkiye ve sektör ortalamasının üzerine çıktı Dijitalleşme endeksi'nde Multinet Up ikinci kez Dijital Öncü Markalar arasında yer aldı

1.3.2017 - Kobilife DEVAMINI OKU
DİJİTALLEŞME ENDEKSİNDE MULTINET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA YER ALDI

DİJİTALLEŞME ENDEKSİNDE MULTINET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA YER ALDI

Uluslararası profesyonel danışmanlık şirketi Accenture, Türkiye'deki farklı sektörlerde şirketlerin 2016 yılına ilişkin dijitalleşme yetkinliklerini inceledi.

1.3.2017 - Kobi Aktüel DEVAMINI OKU
MULTİNET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA YERALDI

MULTİNET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA YERALDI

Türkiye ortalamasının %21 olduğu endekste Multinet Up %82'lik ortalama ile Türkiye'nin ve sektörün öncüsü oldu

1.3.2017 - Kobi Efor DEVAMINI OKU
MULTİNET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA

MULTİNET UP İKİNCİ KEZ DİJİTAL ÖNCÜ MARKALAR ARASINDA

TÜRKİYE ORTALAMASININ YÜZDE 61 OLDUĞU ENDEKSTE MULTİNET UP YÜZDE 82'LİK ORTALAMA İLE TÜRKİYE'NİN VE SEKTÖRÜN ÖNCÜSÜ OLDU

1.3.2017 - Mallreport DEVAMINI OKU
TÜKETİCİNİN SADAKAT PROGRAMI TERCİHLERİ

TÜKETİCİNİN SADAKAT PROGRAMI TERCİHLERİ

TÜKETİCİNİN SADAKAT PROGRAMI TERCİHLERİ

1.3.2017 - Media Cat DEVAMINI OKU
YENİ NESİL MOBİL CÜZDAN MULTİPAY İLE KARTSIZ ÖDEME BAŞLADI

YENİ NESİL MOBİL CÜZDAN MULTİPAY İLE KARTSIZ ÖDEME BAŞLADI

Akıllı hizmet çözümlerinin Türkiye'deki lideri Multinet Up, yeni nesil mobil cüzdanı MultiPay ile Karekod üzerinden ödeme seçeneği sunarak sektörde yeni bir sayfa açtı.

1.3.2017 - Turizm&Yatırım DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, YENİ NESİL FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ

MULTİNET UP, YENİ NESİL FİNANSAL TEKNOLOJİ ŞİRKETİ

Şirketler ve kamu yönetimi için yeni nesil ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleri sunan, 21 bin kurumsal müşteri, 35 bin anlaşmalı nokta ve 1 milyondan fazla kart kullanıcısı ile pazar lideri konumunda hizmet veren Multinet Up, sektörde yeni nesil teknoloji şirketleri arasında öne çıkıyor, Markanın bu iddialı vizyonunu, iş ortaklarına sunduğu çözümleri ve sağladığı faydaları markanın Stratejik Pazarlama Direktörü Evren Büyük Kepkep'le konuştuk...

1.3.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, DİJİTALLEŞME ENDEKSİ

MULTİNET UP, DİJİTALLEŞME ENDEKSİ'NDE ORTALAMANIN ÜZERİNDE

Multinet Up, Accenture Dijitalleşme Endeksi'nde yüzde 82'lik oranla Türkiye ve sektör ortalamasının üzerine çıktı.

17.2.2017 - Ankara Sonsöz DEVAMINI OKU
EN ÇALIŞKAN MARKALAR THE ONE AVVARDSTA ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

EN ÇALIŞKAN MARKALAR THE ONE AVVARDSTA ÖDÜLLERİNE KAVUŞTU

Marketing Türkiye'nin AKADEMETRE iş birliğiyle gerçekleştirdiği "The ONE Awards - Bütünleşik Pazarlama Ödülleri Sahiplerini Buldu

1.2.2017 - Mall & Motto DEVAMINI OKU
MULTİNET UP

MULTİNET UP'A "EN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM ORTAĞI" ÖDÜLÜ

Marketing Türkiye ve Akademetre'nin birlikte düzenledikleri 'The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde, Multinet Up bu yıl ilk kez verilen 'En Yenilikçi Çözüm Ortağı' ödülünün sahibi oldu

1.2.2017 - Turizm&Yatırım DEVAMINI OKU
MULTİNET UP AVRUPA

MULTİNET UP AVRUPA'NIN EN SAYGIN ÖDÜL PLATFORMUNDA ŞAMPİYONLUK YOLUNDA!

Avrupa'nın en saygın ve bağımsız iş ödülleri organizasyonlarından biri olan European Business Awards'da (EBA) ulusal şampiyonlar arasına giren Multinet Up şimdi Türkiye'nin "Ulusal Halk Şampiyonu" olmak için yarışıyor

1.2.2017 - Kobilife DEVAMINI OKU
MULTİNET UP

MULTİNET UP'A EN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM ORTAĞI ÖDÜLÜ

12 ilde, bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan görüşmeler sonucunda 38 sektörün yıl içerisinde itibarını en çok artıran markalan ve bu başarıya ortak olan paydaşlann ödüllendirildiği "The ONE Avvards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri"' sahiplerini buldu.

1.2.2017 - Payment Systems Magazine DEVAMINI OKU
THE ONE AWARDS 2016NIN KAZANANLARI

THE ONE AWARDS 2016NIN KAZANANLARI

THE ONE AWARDS 2016NIN KAZANANLARI

1.2.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
YENİLİKÇİ MARKA

YENİLİKÇİ MARKA

Multinet Up, "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödüllerfnde, bu yıl ilk kez verilen 'En Yenilikçi Çözüm Ortağı' ödülünün sahibi oldu. Ödülü alan firmanın COO'su Demirhan Şener, "Multinet Up'ın büyümesinin temelinde yenüikçilik, teknoloji geliştirmek ve çözümler üretmek vardır" diye konuştu.

1.2.2017 - Formsante DEVAMINI OKU

'EN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM ORTAĞI' SEÇİLDİ

Marketing Türkiye ve Akademetre'nin birlikte düzenledikleri 'The One Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri'nde, Multinet Up bu yıl ilk kez verilen En yenilikçi Çözüm Ortağı Ödülüne sahip oldu

18.1.2017 - Hello Türkiye DEVAMINI OKU
YILIN EN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM ORTAĞI: MULTİNET

YILIN EN YENİLİKÇİ ÇÖZÜM ORTAĞI: MULTİNET

MARKETING Türkiye'nin Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirdiği, 'itibar ve marka değer performans ölçümü' araştırmasını temel alan "The ONE Avvards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" sahiplerini buldu.

7.1.2017 - Hürriyet DEVAMINI OKU
ŞİRKETLERİN % 21İ ÇALIŞANLARINA YEMEK KARTI VERİYOR

ŞİRKETLERİN % 21İ ÇALIŞANLARINA YEMEK KARTI VERİYOR

Multinet Up tüm sektörlerden seçilen firmaların, çalışanlarına yemek verme konusundaki yaklaşımlarını inceleyen kapsamlı bir araştırma yaptırdı. Bağımsız bir araştırma kuruluşu tarafından yapılan çalışmaya göre şirketlerin %35'i öğle yemeği için çalışanlarına nakit para desteği sağlarken, bunu %27 ile yemekhane ve %21 ile yemek kam çözümleri izledi.

1.1.2017 - İstanbul Life Bestof İstanbul DEVAMINI OKU
İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

Multinet Kurumsal Hizmetler CEO'su Yusuf Ziya Gündüz, uzun yıllar yurt dışında farklı sektörlerde edindiği bilgi birikimi ve deneyimi bugün Multinet Up'ın hizmetine sunuyor. Şirketler ve kamu yönetimi için ödeme sistemleri ve akıllı hizmet çözümleri sunan Multinet Up'ı Yusuf Ziya Gündüz'den dinledik.

1.1.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
SÖYLEŞİ - SELEN KOCABAŞ

SÖYLEŞİ - SELEN KOCABAŞ

Hayatta doğru ortamlarda olduğumu düşünerek, beş tane düsturumu uygulamaya çalıştım hep. Bunlar; * İşte! Ne yapıyorsan tutkuyla yap. * Samimi ve dürüst ol. * Her şey emek ister, çalış, çok çalış! * Öğrenmeye aç ol. * Zamanını ve enerjini iyi yönet. Dayamklı ol.

1.1.2017 - Star Pazar DEVAMINI OKU
MULTINET UPTA FAZLASI VAR!

MULTINET UPTA FAZLASI VAR!

ürkiye'de sektörünün lideri olan Multinet Up, geniş hizmet yelpazesi ile öne çıkmaktadır. Bu hizmetler arasında kurumsal şirketlerin ve kamu kuruluşlarının paydaşlarına sağladığı faydaların yönetimi; çevrimiçi ve fiziksel ortamda ödeme sistemleri altyapısı ve yönetimi; akıllı şehir çözümleri; bireyler ve işletmeler için ön ödemeli hesap yönetimi,cüzdan ve kart hizmetleri, para transferi ve fatura ödeme gibi yenilikçi hizmetler bulunmaktadır.

1.1.2017 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
MEALBOX

MEALBOX'TAN %50 İNDİRİM

Multinet Uplılara MealBox'tan %50 indirim

31.12.2016 - Hürses DEVAMINI OKU
SIRKETLERIN YUZDE 21i CALISANINA YEMEK KARTI VERIYOR

SIRKETLERIN YUZDE 21i CALISANINA YEMEK KARTI VERIYOR

Multinet Up araştırmasına göre şirketlerin yüzde 21'i çalışamnlarına yemek kartı veriyor.

19.12.2016 - Ankara 24 Saat DEVAMINI OKU
SIRKETLERIN YUZDE27SI YEMEKHANE SUNUYOR

SIRKETLERIN YUZDE27SI YEMEKHANE SUNUYOR

Araştırmaya göre, şirketlerin yüzde 35'i çalılanlarına öğle yemeği için nakit para verirken, yüzde 27'si yemekhane, yüzde 21'i ise yemek kartı ile yemek ihtiyacını çözdü.

17.12.2016 - Milli Gazete DEVAMINI OKU
LİDYANADA HEDİYE İNDİRİM

LİDYANADA HEDİYE İNDİRİM

MULTİNET UPTAN LİDYANADA HEDİYE İNDİRİM

15.12.2016 - Hürses DEVAMINI OKU
KURUM İÇİ GİRİŞİMCİLİK

KURUM İÇİ GİRİŞİMCİLİK

Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik Merkezi'nin düzenlediği Dördüncü Kurumiçi Girişimcilik Konferansı'nda bu yıl kurumlarda girişimcilik dönüşümü ele alındı.

11.12.2016 - Ekonomist KOBİ Girişim DEVAMINI OKU
KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI

KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK KONFERANSI

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kurumiçi Girişimcilik Konferansı yaklaşık 100 farklı firmadan birçok yöneticinin katılımıyla gerçekleşti.

1.12.2016 - FinTechTime DEVAMINI OKU
YENİ NESİL FİNANSALTEKNOLOJİ ŞİRKETİ MULTİNET

YENİ NESİL FİNANSALTEKNOLOJİ ŞİRKETİ MULTİNET

Multinet, yemek ve yakıt ödemeleri, hediye kartları, sadakat ve ortak tedarik sistemleri, seyehat ve konaklama çözümleri, uzun dönemli araç kiralama ve ödeme hizmetlerinde bireylere ve kurumlara teknolojik çözümler sunuyor.

1.12.2016 - ICT Media DEVAMINI OKU
ŞİRKETLERİN YÜZDE 80 İ ARAÇLARINI SATIN ALIYOR ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI YETERİNCE BİLİNMİYOR

ŞİRKETLERİN YÜZDE 80 İ ARAÇLARINI SATIN ALIYOR ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI YETERİNCE BİLİNMİYOR

Araç kiralamanın avantajları yeterince bilinmiyor.

1.12.2016 - Kobilife DEVAMINI OKU
4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK

4. KURUMİÇİ GİRİŞİMCİLİK

4. Kurumiçi Girişimcilik Konferansı sektör liderlerini buluşturdu.

1.12.2016 - Ticari Hayat DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, AÇEV İÇİN KOŞTU

MULTİNET UP, AÇEV İÇİN KOŞTU

Multinet Up kurumal koşu takımı Multi Runners, 28. Vodafone İstanbul Maratonu'nda eğitim açısından dezavantajlı bölgelerde yaşayan 5 ila 10 yaş arası çocuklara okuma sevgisi ve alışkanlığı kazandırmak için koştu.

19.11.2016 - Hürses DEVAMINI OKU
KAGİDERE ÖDÜL

KAGİDERE ÖDÜL

Türkiye Kadın Girişimciler Derneiği, Multinet Up'ın parçası olduğu Up Group'un vaktı tarafından düzenlenen "2016 Yılı Çalışanların En Beğenilen Derneği Yarışması"nda üçüncü oldu.

11.11.2016 - Dünya DEVAMINI OKU
MULTİNET AİLESİ BÜYÜYOR

MULTİNET AİLESİ BÜYÜYOR

Sunulan çözümlerin yanı sıra Türkiye'nin ilk temassız yemek kartını da Multinet Up olarka hizmete sunan 870.00'den fazla kart kullanıcıı olan firma, gündelik hayatlarına rahatça adepte edebilecekleri çözümler sunmaya devam ediyor.

1.11.2016 - Avmplus DEVAMINI OKU
FARK YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

FARK YARATMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Multinet Up CEO'su Yusuf Ziya Gündüz, "sektörümüzdeki öncü konumumuzu sürdürmek için özellikle kart kullanıcılarımıza odaklanarak, mobil uygulamamızı mobil cüzdana dönüştürerek sektörümüzü fark yaratmaya devam etmeyi planlıyoruz" dedi.

1.11.2016 - Hizmetix DEVAMINI OKU
MULTİNET UP CİNEMAXİMUM İLE SİNEMA SEZONU AÇILIYOR

MULTİNET UP CİNEMAXİMUM İLE SİNEMA SEZONU AÇILIYOR

Multinet Up, 31 Aralık tarihine kadar kredi kartından Multiney kartına tek seferde 100 TL ve üzeri yükleme yapan herkese Cinemaximum'larda geçerli sinema bileti hediye ediyor.

1.11.2016 - Kobi Efor DEVAMINI OKU
BAŞARILARIMIZIN HİÇBİRİ TESADÜF DEĞİL

BAŞARILARIMIZIN HİÇBİRİ TESADÜF DEĞİL

Multinet Up ailei olarak en büyük kuvvetimzin müşteri portföyümüz ve iş ortaklarımız olduğunun bilincindeyiz ve kullanıcılarımıza her zaman avantaj sağlarken gündelik hayatlarına da adapte edebilecekleri çözümler sunmak bizim en büyük önceliğimiz.

1.11.2016 - Mallreport DEVAMINI OKU
YUZ BİNLERCE İŞ YERİNİN TERCİHİ

YUZ BİNLERCE İŞ YERİNİN TERCİHİ

Ingenico yeni nesil yazarkasa pos pazarında 2'nci sıraya yükseldi.

1.11.2016 - Platin DEVAMINI OKU
MULTİNET UP FARK YARATIYOR

MULTİNET UP FARK YARATIYOR

Kurduğu Otelnet sistemiyle firmaları operasyonel yükten kurtarmayı hedefleyen, seyehat ve konaklama ile ilgili bütün planlamaları firmalar adına gerçekleştiren Multinet Up, farklı fiyat uygulamalarının önüne geçen, şeffaf ve güvenilir bir hizmet unarken işverene de seyahat ile ilgili detaylı rapor alma olanağı sağlıyor.

1.11.2016 - Turizm&Yatırım DEVAMINI OKU
KAPAK TOPLA..TEKERLEKLİ SANDALYE OLSUN

KAPAK TOPLA..TEKERLEKLİ SANDALYE OLSUN

Şahane video... Şahane kampanya... Çünkü fikir şahane!!!

19.10.2016 - Hürriyet DEVAMINI OKU
ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI YETERİNCE BİLİNMİYOR

ARAÇ KİRALAMANIN AVANTAJLARI YETERİNCE BİLİNMİYOR

Multinet Up, şirketlerin araç temini ve kullanımıyla ilgili yaklaşımlarını araştırdı

1.10.2016 - Hizmetix DEVAMINI OKU
MULTİNET UP KARTINIZ İLE PEGASUS CAFE DE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ

MULTİNET UP KARTINIZ İLE PEGASUS CAFE DE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ

MULTİNET UP KARTINIZ İLE PEGASUS CAFE DE ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ.

1.10.2016 - Kobi Efor DEVAMINI OKU
AVRUPA

AVRUPA'NIN SAYGIN İŞ YARIŞMASINDA MULTİNET UP TÜRKİYE ULUSAL ŞAMPİYONU SEÇİLDİ!

AVRUPA'NIN SAYGIN İŞ YARIŞMASINDA MULTİNET UP TÜRKİYE ULUSAL ŞAMPİYONU SEÇİLDİ!

1.10.2016 - Kobi Trend DEVAMINI OKU
TÜRKİYE

TÜRKİYE'NİN İLK 500 BİLİŞİM ŞİRKETİ AÇIKLANDI

M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan Türkiye'nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi Araştırması'nın sonuçları belli oldu.

1.9.2016 - Tech Inside DEVAMINI OKU
PEGASUS

PEGASUS'DAN BİR YENİLİK DAHA

Pegasus, Multinet Up ile dünyada ilk olan iş ortaklığına devam ediyor. Pegasus misafirleri yurt içi uçuşları sırasında Pegasus Cafe ödemelerini Multinet kartları ile gerçekleştirebiliyor.

1.9.2016 - Kargo Haber DEVAMINI OKU
GİRİŞİMCİLİĞİN DİNAMİĞİ KURUMSALLIĞIN GÜVENİ VAR

GİRİŞİMCİLİĞİN DİNAMİĞİ KURUMSALLIĞIN GÜVENİ VAR

Multinet Up İK Direktörü Emre Delice, "Yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi olarak, hareketli, hızlı ve dinamik bir yapımız var.Bir taraftan bir start-up'ın yaratıcı ruhuna diğer taraftan kurumsal bir şirketin güvenine ve sağlamlığına sahibiz" diyor

1.9.2016 - Kariyer DEVAMINI OKU
KOBILER ÇALIŞANLARINI YILDA ORTALAMA 36 GÜN İŞ SEYAHATİNE GÖNDERİYOR

KOBILER ÇALIŞANLARINI YILDA ORTALAMA 36 GÜN İŞ SEYAHATİNE GÖNDERİYOR

Multinet Up KOBİ'lerin konaklama konusunda yaklaşımlarını inceleyen kapsamlı bir araştırma yaptırdı.

18.8.2016 - Gaziantep GAP DEVAMINI OKU
KOBİ

KOBİ'LER ÇALIŞANLARININ YANINDA

Akıllı çözümler sektörünün lideri Multinet Up Otelnet ürünü ile kurumlara daha iyi hizmet verebilmek ve onların beklentilerini anlamak üzere önemli bir araştırma gerçekleştirdi.

16.8.2016 - Bursa Hayat DEVAMINI OKU
KOBİLER GİDERLERİNİ NASIL AZALTIR

KOBİLER GİDERLERİNİ NASIL AZALTIR

Multinet Up, çalışanların yemek ödeneklerinden ödüllendirme ve sadakat programlarına, şirket araçlarının yönetiminden iş seyahatları, konaklama ve tedarik süreçlerine kadar uzanan çok geniş bir yelpazede çözüm ve hizmetler sunuyor

14.8.2016 - Ekonomist KOBİ Girişim DEVAMINI OKU
MULTİNET UP ÜST YÖNETİMİNDE İKİ YENİ ATAMA

MULTİNET UP ÜST YÖNETİMİNDE İKİ YENİ ATAMA

Multinet Up'ın üst yönetiminde iki önemli atama yapıldı.

1.8.2016 - Business Life DEVAMINI OKU
FİLO KİRALAMA SEKTÖRÜ ARAÇ ÇALINMALARINA KARŞI PLATFORM KURUYOR

FİLO KİRALAMA SEKTÖRÜ ARAÇ ÇALINMALARINA KARŞI PLATFORM KURUYOR

FİLO KİRALAMA SEKTÖRÜ ARAÇ ÇALINMALARINA KARŞI PLATFORM KURUYOR

1.8.2016 - Hizmetix DEVAMINI OKU
MULTİNET UP

MULTİNET UP'TA FAZLASI VAR!

Harcadıkça kullanıcısına TATLIPARA kazandıran tek yemek kartı.

1.8.2016 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
OSAP

OSAP'TA EN ÖNEMLİ KRİTER FİYAT DEĞİL

OSAP'TA EN ÖNEMLİ KRİTER FİYAT DEĞİL

1.8.2016 - Purchasing Türkiye DEVAMINI OKU
FAALİYET KÂRLARI GERİ DÖNDÜ, FİNANSMAN GİDERLERİ ARTTI

FAALİYET KÂRLARI GERİ DÖNDÜ, FİNANSMAN GİDERLERİ ARTTI

Fortune 500 Türkiye listesinde bulunan şirketlerin net satışları 2015 yılında bir önceki yıla göre yüzde 7.48 oranında artarak toplamda 851 milyar TL'ye çıktı.

1.7.2016 - Fortune DEVAMINI OKU
MULTİNET UP TAN AVANTAJLI TÜRK TELEKOM KAMPANYASI!

MULTİNET UP TAN AVANTAJLI TÜRK TELEKOM KAMPANYASI!

Multinet Up yeni kurumsal müşterileri için avantajlı bir kampanya başlattı. Restonet kartlarına 12 ay boyunca aylık 150TL yükleme sözü veren şirketlerin çalışanları 29 TL değerinde Türk Telekom konuşma ve internet paketine sahip olacaklar.

1.7.2016 - Kobilife DEVAMINI OKU
SEKTÖRLERE GÖRE SIRALAMA

SEKTÖRLERE GÖRE SIRALAMA

Kuyumculuk, otomotiv, araç kiralama, yaş ve kuru meyve-sebze ve elektrik ekipmanları sektörleri iyi bir yıl geçirirken çimento ve gerileyen fiyatların etkisiyle petrolcülük ortalamanın gerisinde performans gösterdi

1.7.2016 - Fortune DEVAMINI OKU
İLLERE GÖRE SIRALAMA

İLLERE GÖRE SIRALAMA

Geçen yıl listeye 258 şirketle giren İstanbul bu yıl da 251 şirketle ilk sıraa yer aldı. İzmir geçen yıl Bursa'ya kaptırdığı üçüncülüğü bu yıl 30 şirket çıkararak geri aldı. Geçen yıl listede bulunmayan Düzce ve Yalova Bu yılın listesinde birer şirketle girdi.

1.7.2016 - Fortune DEVAMINI OKU
BAŞARILI MARKALARIN HİKAYELERİ

BAŞARILI MARKALARIN HİKAYELERİ

Önemli dönüm noktaları, karar süreçleri ve sonuçlarıyla iş dünyasındaki başarılı markaların görünenin ötesindeki hikayeleri, Gülnaz kudunoğlu'nun sunduğu "Dahası Var"la ekrana taşınıyor.

1.7.2016 - Habertürk Magazin DEVAMINI OKU
FİNTECH DEVRİMİ

FİNTECH DEVRİMİ

Finansal teknolojiler olarak adlandırılan fintech, dünyada son yılların en çok gelişen yeni pazarlarından biri. Yatırımcılar ve fonlar fintech şirketlerine yatırım yaparken, bu alandaki girişimlerin sayısı giderek artıyor.

5.6.2016 - Ekonomist DEVAMINI OKU
VAKIF EMEKLİLİK VE MULTİNET TEN ORTAK KAMPANYA

VAKIF EMEKLİLİK VE MULTİNET TEN ORTAK KAMPANYA

Multinet'ten tek seferde 150 TL ve üzeri bireysel yükleme yapan kart kullanıcılarına Vakıf Emeklilik Sağlığım Yerine Ferdi Kaza Sigortası hediye ediliyor.

4.6.2016 - Ankara 24 Saat DEVAMINI OKU
TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LERİ RAHATLATACAK İŞBİRLİĞİ

TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LERİ RAHATLATACAK İŞBİRLİĞİ

TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LERİ RAHATLATACAK İŞBİRLİĞİ

1.6.2016 - Kobi Efor DEVAMINI OKU
TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LERİ RAHATLATACAK İŞ BİRLİĞİ

TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LERİ RAHATLATACAK İŞ BİRLİĞİ

KOBİ'lerde karşılıksız ve tahsil edilemiyen çek miktarının yüzde 35'lere kadar çıkması TÜRKONFED'i harekete geçirdi.

1.6.2016 - Kobi Trend DEVAMINI OKU
YENİLENEN MULTINET GIFT İLE FİRMALARINIZ KAZANÇLI, ÇALIŞANLARINIZ MUTLU.

YENİLENEN MULTINET GIFT İLE FİRMALARINIZ KAZANÇLI, ÇALIŞANLARINIZ MUTLU.

Multinet Up'ın modern ve yenilikçi ürünü Gift, aynı zamanda Türkiye'nin ilk hediye kartı olma özelliğini taşıyor. Son dönemde bir yenilenme süreci yaşayan Gift'le ilgili merak edilenleri Multinet Up Stratejik Pazarlama Direktörü İzeet Özveren'e sorduk.

1.6.2016 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
FINANSAL YATIRIMLAR FINTECH 2016

FINANSAL YATIRIMLAR FINTECH 2016'DA TARTIŞILDI

FINANSAL YATIRIMLAR FINTECH 2016 DA TARTIŞILDI

1.6.2016 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
TOKKDER DEN PLATFORM

TOKKDER DEN PLATFORM

450 aracı çalınan filo kiralama sektörü, önlem almak için çalışma başlattı.

29.5.2016 - Cumhuriyet DEVAMINI OKU
KOBİ LERE YÜZDE 60 AVANTAJ SUNULACAK

KOBİ LERE YÜZDE 60 AVANTAJ SUNULACAK

Türkonfed, KOBİ'lerin satın almada yüzde 60'a varan avantajlar sağlayan Ortak Satın Alma Platformu'nu kurdu.

7.5.2016 - Cumhuriyet DEVAMINI OKU
TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LER İÇİN İŞBİRLİĞİ

TÜRKONFED VE MULTİNET UP TAN KOBİ LER İÇİN İŞBİRLİĞİ

TÜRKONFED ve Multinet Up'un ortak satın alma platformu, dün İstanbul'da gerçekleşenbasın toplantısı ile tanıtıldı.

7.5.2016 - Dünya Gazetesi DEVAMINI OKU
Avantajlı Hizmetler

Avantajlı Hizmetler

Multicar ve Petronetten Avantajlı Hizmetler

4.3.2016 - turizmformu.net DEVAMINI OKU
Web sitesi yenilendi

Web sitesi yenilendi

Multinet Up web sitesini yeniledi

3.3.2016 - BThaber.com DEVAMINI OKU
Multicar ve Petronetten Avantajlı Hizmetler

Multicar ve Petronetten Avantajlı Hizmetler

Multinet ve Petronet'ten Avantajlı Hizmetler

2.3.2016 - Lojiport.com DEVAMINI OKU
GAZETECİLERLE BULUŞMA

GAZETECİLERLE BULUŞMA

MULTİNET GAZİANTEPLİ GAZETECİLERLE BULUŞTU

1.3.2016 - Marketing Türkiye - Marketing Anadolu DEVAMINI OKU
İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

İHTİYACA ÖZEL ÇÖZÜMLER

1.3.2016 - Marketing Türkiye Purchasing DEVAMINI OKU
ÖNCELİK KOBİLERDE

ÖNCELİK KOBİLERDE

MULTİCAR ÖNCELİĞİ KOBİLERE VERDİ

1.3.2016 - Auto Press DEVAMINI OKU
MULTİCAR_VE_PETRONET

MULTİCAR_VE_PETRONET

MULTICAR VE PETRONETTEN AVANTAJLI HIZMETLER

1.3.2016 - Lojistik Ekipmanlar DEVAMINI OKU
PETRONET İLE TASARRUF

PETRONET İLE TASARRUF

AKARYAKIT GIDERLERINIZDE PETRONET ILE TASARRUF EDIN

1.3.2016 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
IPZ ANADOLU

IPZ ANADOLU

IPZ ANADOLUDA FARKINDALIK YARATMAYA DEVAM EDIYOR

1.3.2016 - Marketing Türkiye Purchasing DEVAMINI OKU
MULTİNET UP

MULTİNET UP'TAN İŞLETMELERE BÜYÜK KOLAYLIK

Multinet Up işletmelere bütüm ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden karşılayabilme ve kontrol...

19.2.2016 - Metropol DEVAMINI OKU
MULTİNET KARTI SADECE YEMEK KARTI DEĞİL

MULTİNET KARTI SADECE YEMEK KARTI DEĞİL

Gaziantep'te düzenlenen tanıtım toplantısında Multinet Up Stratejik Pazarlama Direktörü İzzet Özveren, sadece yemek kartı...

18.2.2016 - Gaziantep - Sabah Gazetesi DEVAMINI OKU
Multinet

Multinet'ten Büyük Atak

Milliyet'ten Büyük Atak

17.2.2016 - milliyet.com.tr DEVAMINI OKU
2016

2016'DA ŞİRKET EVLİLİKLERİ HIZLANACAK

FORBES Dergisi'nden Michael Evans 2016 yılında şirketler arası "mega" yani büyük...

16.2.2016 - Hürriyet DEVAMINI OKU
FİYATLAR TUTTURULSAYDI DAHA ÇOK SATIŞ OLURDU

FİYATLAR TUTTURULSAYDI DAHA ÇOK SATIŞ OLURDU

Şirket evliliği ve satın almaları alanında Türkiye'de en fazla işleme sahip olan 3Seas Capital Partners, 10'uncu yılında...

13.2.2016 - Sabah DEVAMINI OKU
Çok Satış Olurdu

Çok Satış Olurdu

Fiyatlar tutturulsaydı daha çok satış olurdu

13.2.2016 - sabah.com.tr DEVAMINI OKU
Digital Age - MARKALARIN WEBRAZZİ ÖDÜLLERİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİ

Digital Age - MARKALARIN WEBRAZZİ ÖDÜLLERİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİ

Başarımızın kaynağı: Kullanıcılarımızın duyduğu güven, sunduğumuz yenilik ve çalışanlarımızın performansı...

1.2.2016 - Digital Age DEVAMINI OKU
1 İNTERAKTİF PAZARLAMA ZİRVESİ ANTALYA

1 İNTERAKTİF PAZARLAMA ZİRVESİ ANTALYA'DA

İPZ Anadolu; "Trendler, İnovasyon ve Teknolojiyle Antalya Yarına Hazırlanıyor" temasıyla Antalya'daydı.

1.2.2016 - XL Magazin DEVAMINI OKU
ANTALYA

ANTALYA'YA ÖDÜL

İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu'nun, "Trendler, Inovasyon ve Teknolojiyle Antalya Yarına Hazırlanıyor" temalı konferansı, Antalya iş dünyasını buluşturdu. Etkinlikte Antalya'nın "en değerli" ve "kente değer katan" markaları ödüllendirildi.

27.1.2016 - Milliyet - Akdeniz DEVAMINI OKU
Sinemia

Sinemia

Multinet Up, özel sinema kulübü Sinemia ile birlikte yeni bir kampanya başlatıyor.

23.1.2016 - Habertürk - Cumartesi DEVAMINI OKU
TEMASSIZ ÇÖZÜMLER YÜKSELİŞTE

TEMASSIZ ÇÖZÜMLER YÜKSELİŞTE

Ödeme sistemlerinde geliştirdiği teknolojik çözümlerle 15 yıllık deneyimi sektöre sunan Multinet, çözümlerini yurtdışı pazarlara, buralardaki kurumsal müşterilere sunmayı, mobil odaklı çözümler konusunda da yeni yatırımlar yapmayı planlıyor.

11.1.2016 - BT Haber DEVAMINI OKU
EDİTÖR

EDİTÖR

Artık fiyatı belirleyen maliyetleriniz değil, piyasada belirlenen bazdandır ve size dayatılmaktadır.

1.1.2016 - Purchasing Türkiye DEVAMINI OKU
Multinet ailesinden iPara

Multinet ailesinden iPara

iPara 2000 aktif iş yeri ve 200 bin kullanıcı ile ödeme sektörüne güçlü giriş yaptı.

23.12.2015 - www.eticaretmag.com DEVAMINI OKU
Otelnet

Otelnet

Kurumsal seyahat ve konaklama alanındaki ihtiyaçlara dair tüm kategorilerde hizmet veren Otelnet ile kullanıcılara sadece valizini hazırlamak kalıyor.

21.12.2015 - www.turizmaktuel.com DEVAMINI OKU
Blockchain nedir?

Blockchain nedir?

Bitcoin ile hayatımıza giren Blockchain adı son dönemde daha sık duyulmaya başlandı ve Blockchain’in ne olduğunu masaya yatırmak istedik.

8.12.2015 - www.webrazzi.com DEVAMINI OKU
Ulusal marka olacak

Ulusal marka olacak

Anadolu’da yeni bir yönetici kuşak yetişiyor ki tahmin ettiğinizin çok ötesinde bir vizyona sahip. Anadolu’nun genetik yapısı kadar dünyadaki yeni düzeni de biliyorlar. Denizlili “Hacı Şerif” markasının dördüncü kuşak yöneticisi Yunus Helvacı da onlardan biri…

7.12.2015 - www..marketingturkiye.com.tr DEVAMINI OKU
Blockchain

Blockchain

Point Hotel Barbaros’ta düzenlenen Webrazzi Finansal Servisler’15’in öğleden sonraki bölümünde ininal‘ın kurucu ortağı Bülent Tekmen ve Multinet Up Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Başev “Fintech alanında sırada ne var?” başlıklı bir oturumda konuştu.

3.12.2015 - www.webrazzi.com DEVAMINI OKU
Çalışan Memnuniyeti

Çalışan Memnuniyeti

Multinet Up İçin Çalışan Memnuniyeti Çok Önemli

1.12.2015 - Kobi Life DEVAMINI OKU
Sanal Pos Tedarikçisi

Sanal Pos Tedarikçisi

Dijital Cüzdanı Da Olan Tek Sanal Pos Tedarikçisi

1.12.2015 - Payment Systems Magazine DEVAMINI OKU
Fintech

Fintech

Fintech Bankalar İçin Tehdit Mi Fırsat Mı?

1.12.2015 - Payment Systems Magazine DEVAMINI OKU
Multinet Up

Multinet Up

Multinet Up'un hizmetlerini Multinet Up Stratejik Pazarlama Direktörü İzzet Özveren'den dinledik.

1.12.2015 - Pegasus DEVAMINI OKU
WEBRAZZİ FİNANSAL SERVİSLER15İN PROGRAMI VE TÜM KONUŞMACILARI BELLİ OLDU!

WEBRAZZİ FİNANSAL SERVİSLER15İN PROGRAMI VE TÜM KONUŞMACILARI BELLİ OLDU!

Yılın son tematik konferansını bu hafta Perşembe günü Finansal Servisler odağında gerçekleştireceğiz. Konferansa artık çok kısa bir süre kaldı ve birbirinden değerli konuşmacılarla çok önemli konuları tüm gün boyunca masaya yatırmak için sabırsızlanıyoruz.

30.11.2015 - www.webrazzi.com DEVAMINI OKU
DRD - DİJİTALLEŞME ÖNCÜSÜ

DRD - DİJİTALLEŞME ÖNCÜSÜ

Yenilikçi pazarlama uygulamaları ve teknoloji yatırımları ile sektörde öncü kimliğini taşıyan DRD, Accenture Dijitalleşme Endeksi değerlendirmesi kapsamında Türkiye’nin Dijital Öncüsü Ödülü’nü aldı. Kullanıcı odaklı web sitesi, Filomatik online raporlama hizmeti, DRDrive mobil uygulaması ve gelişmiş altyapısı gibi müşterilerine değer yaratan teknolojiye dayalı pazarlama uygulamaları ile DRD, değerlendirme kapsamında operasyonel kiralama sektöründe ödül alan tek marka oldu.

25.11.2015 - www.itnetwork.com.tr DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, ACCENTURE DİJİTALLEŞME ENDEKSİ´NDE DİJİTAL ÖNCÜLER ARASINDA

MULTİNET UP, ACCENTURE DİJİTALLEŞME ENDEKSİ´NDE DİJİTAL ÖNCÜLER ARASINDA

Multinet Up, Accenture’ın Türkiye’nin en dijital şirketlerini belirlemek için Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Türkiye Bilişim Vakfı ve Vodafone’un desteği ile hayata geçirdiği Dijitalleşme Endeksi’nde “Dijital Öncüler” arasında yer aldı. Türkiye’de ilk kez bilimsel bir yaklaşım ve sistematik bir metodoloji kullanılarak dijitalleşmenin ölçüldüğü, Accenture Dijitalleşme Endeksi araştırmasında şirketler, dijital strateji, dijital hizmetler ve dijital operasyonel yetkinlikler kategorilerinde değerlendirilerek hizmet verdikleri endüstri içinde elde ettikleri Accenture Dijital Endeks skoruna göre sıralandı.

25.11.2015 - www.biltekhaber.net DEVAMINI OKU
DİJİTAL ŞİRKETLER

DİJİTAL ŞİRKETLER

Türkiye’nin en dijital şirketlerini belirlemek için Accenture, Vodafone, Boğaziçi Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı ile beraber hayata geçirilen Accenture Dijitalleşme Endeksi çalışmasının sonuçları açıklandı.

23.11.2015 - www.campaigntr.com DEVAMINI OKU
MULTİNET ORTAKLIĞINDA KURULAN SADAKAT UYGULAMASI PARANTEZİN ÜYE RESTORAN SAYISI 8 BİNİ GEÇTİ

MULTİNET ORTAKLIĞINDA KURULAN SADAKAT UYGULAMASI PARANTEZİN ÜYE RESTORAN SAYISI 8 BİNİ GEÇTİ

Bundan iki yıl önce Multinet’in sadakat/ödül programı Parantez.com‘dan bahsettiğimizi hatırlayanlar olacaktır. Restoran odaklı kampanyaların üretildiği ve pazarlandığı bir girişim olan Parantez, aradan geçen sürede belirgin bir ivmeyle büyümeye devam ediyor.

23.11.2015 - www.webrazzi.com DEVAMINI OKU
Akıllı Hizmet Çözümleri

Akıllı Hizmet Çözümleri

Akıllı Hizmet Çözümleriyle Fark Ve Değer Yaratıyor

9.11.2015 - Milliyet DEVAMINI OKU
MULTİNET UP, ANADOLU ODAGINDA YENİ OFİSLER AÇACAK

MULTİNET UP, ANADOLU ODAGINDA YENİ OFİSLER AÇACAK

İSTANBUL - Türkiye’de daha çok yemek kartı şirketi olarak bilinse de, teknoloji altyapısını kullanarak şirketlere kurumsal çözümler sunan Multinet Up, Anadolu’da büyümek için çalışmalarına hız verdi.

3.11.2015 - www.dunya.com DEVAMINI OKU
Parantez

Parantez'den Kampanya

Akıllı çözümlerin lideri Multinet Up’ın iştiraklerinden Parantez yeni bir kampanya başlattı. Şimdi Multinet kart kullanıcıları Parantez’den kazandıkları her 10 TL TATLIPARA için aynı zamanda bir çekiliş hakkı kazanıyorlar. Çekiliş sonunda bir Parantez üyesi yeni yılda Roma’da iki kişilik, iki gün iki gece gurme tatili kazanacak.

2.11.2015 - www.star.com.tr DEVAMINI OKU
AKILLI KART

AKILLI KART

Teknolojiyi Akıllı Kullanan Kart

1.11.2015 - The Brand Age DEVAMINI OKU
KÜÇÜK ARKADAŞIM

KÜÇÜK ARKADAŞIM

Bu sene 3.sü düzenlenen ve birinci yıl 1978 adet, ikinci yıl 3543 zarf gönderilen kampanyanın bu yılki hedefi 7.000 zarfı çocuklara ulaştırmak olarak belirlendi.

22.10.2015 - www.habermrt.com DEVAMINI OKU
IKEA

IKEA'NIN İSVEÇ KÖFTESİ

Dünyanın önde gelen mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri IKEA'nın Türkiye'deki mağazaları ile Multinet UP yeni bir iş ortaklığına imza attı. Bu iş ortaklığıyla IKEA ’ya gelen misafirler IKEA restoranında ödemelerini Multinet kartları ile gerçekleştirebilecekler

21.10.2015 - www.star.com.tr DEVAMINI OKU
PEGASUS CAFE

PEGASUS CAFE

Pegasus Hava Yolları’nın Multinet Up ile yaptığı iş ortaklığı sayesinde, dünyada havacılık alanında bir ilk olarak Pegasus, misafirlerine Pegasus Cafe ödemelerini Multinet kartları ile gerçekleştirme imkanı veriyor.

19.10.2015 - www.sirkethaberleri.com DEVAMINI OKU
Vodafone, Mobil Finansal Servislerini Tek Çatı Altında Topluyor

Vodafone, Mobil Finansal Servislerini Tek Çatı Altında Topluyor

Vodafone, Mobil Finansal Servislerini Tek Çatı Altında Topluyor

1.10.2015 - Bağlantı Noktası DEVAMINI OKU
Multinet, Parantezle 1 Milyon Tatlıpara Dağıttı

Multinet, Parantezle 1 Milyon Tatlıpara Dağıttı

Multinet, Parantezle 1 Milyon Tatlıpara Dağıttı

1.10.2015 - Payment Systems Magazine DEVAMINI OKU
Yedikçe Kazanın

Yedikçe Kazanın

Parantez Le Yemek Yedikçe Kazanın

1.10.2015 - Marketing Türkiye DEVAMINI OKU
KONYA

KONYA'DA İNOVASYON MERCEĞE ALINDI

Konya’da yapılan İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu’da inovasyon konusu ele alındı.

11.9.2015 - www.haberler.com DEVAMINI OKU
KONYA-ÖDÜL YAĞMURU

KONYA-ÖDÜL YAĞMURU

Konya iş dünyası için ‘İnovasyon, Teknoloji ve Finansal Enstrümanlar’ konulu İnteraktif Pazarlama Zirvesi düzenlendi.

10.9.2015 - www.konyadahaber.com DEVAMINI OKU
MULTİNET UP HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

MULTİNET UP HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR

Tüm ürün ve hizmetlerinde inovasyona odaklanan Multinet Up müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran ve işleri için değer yaratan çözümleriyle dikkat çekiyor.

9.9.2015 - www.memleket.com.tr DEVAMINI OKU
MULTİNET UP ÇÖZÜMLERİYLE FARK VE DEĞER YARATIYOR

MULTİNET UP ÇÖZÜMLERİYLE FARK VE DEĞER YARATIYOR

Tüm ürün ve hizmetlerinde inovasyona odaklanan Multinet Up müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıran ve işleri için değer yaratan çözümleriyle dikkat çekiyor.

9.9.2015 - www.konyadahaber.com DEVAMINI OKU
2.4 MİLYONLUK PAZAR ŞİRKETLERİ HEYECANLANDIRIYOR

2.4 MİLYONLUK PAZAR ŞİRKETLERİ HEYECANLANDIRIYOR

Operasyonel kiralama şirketlerinin 2.4 milyon adetlik pazarın ancak yüzde 10’luk kısmına ulaşabildiğini belirten Multicar Yönetici Direktörü Bahadır Yalçın, “Her sektörde olduğu gibi bizim için de KOBİ’ler çok önemli. Biz bu yıl itibarı ile KOBİ’lere açılarak, iletişim ve pazarlama çalışmaları yapmaya başladık” dedi.

7.9.2015 - www.ekonomiajandasi.net DEVAMINI OKU
MULTİNET UPTAN OKULLAR İN YENİ BİR HİZMET: OKULNET

MULTİNET UPTAN OKULLAR İN YENİ BİR HİZMET: OKULNET

Multinet Up işletmelerin yanısıra eğitim kurumlarına da bütün ihtiyaçlarını tek bir sistem üzerinden karşılayabilme ve kontrol edebilme imkânı sağlıyor. Okulnet, tek bir akıllı kart ile güvenlik, kimlik tanıma, doğrulama ve ödeme hizmeti sunarak eğitim kurumlarının operasyonel giderlerini ve iş yükünü hafifletirken öğrencilere de harcadıkça para kazanma fırsatı sunuyor.

7.9.2015 - www.turk.internet.com DEVAMINI OKU
VODAFONE MOBİL FİNANSAL SERVİSLERİNİ TEK ÇATIDA TOPLADI

VODAFONE MOBİL FİNANSAL SERVİSLERİNİ TEK ÇATIDA TOPLADI

Vodafone, mobil finansal servislerini tek çatı altında topladığı Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri AŞ'yi kurdu.

6.9.2015 - www.dunya.com DEVAMINI OKU
Atamalar

Atamalar

Atamalar

6.9.2015 - www.sabah.com.tr DEVAMINI OKU
VODAFONE CEP CÜZDAN

VODAFONE CEP CÜZDAN'DA MOBİL TEMASSIZ ÖDEME DÖNEMİ

Vodafone Cep Cüzdan, kullanıcılara mobil temassız ödeme deneyimini bugünden sunuyor.

3.9.2015 - www.teknolojigundem.com DEVAMINI OKU
Kobi

Kobi'lere Butik Hizmet

Kobi'lere butik hizmet sunuyoruz

1.9.2015 - Filo ve Rent a Car DEVAMINI OKU
MULTİNET UP GÜÇLENDİ

MULTİNET UP GÜÇLENDİ

Multinet Up Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi Selen Kocabaş

31.8.2015 - www.maxihaber.net DEVAMINI OKU
MULTİNET KARTINA 600 TL YÜKLEYENE TV KEYFİ HEDİYE

MULTİNET KARTINA 600 TL YÜKLEYENE TV KEYFİ HEDİYE

Türkiye’de 870 binden fazla kart kullanıcısına, 21 bine yaklaşan kurumsal müşteriye ve 35 bine yakın üye iş yerine hizmet veren Multinet Up, kullanıcılarına yönelik gerçekleştirdiği kampanyalar ile de adından söz ettiriyor. Bu kez D-Smart ile iş birliği gerçekleştiren Multinet Up, 13 Ağustos- 13 Kasım tarihlerinde Restonet kartlarına toplam 600 TL yükleme yapan kullanıcılarına bir yıl boyunca D-Smart Aile Paketi hediye ediyor.

15.8.2015 - www.biltekhaber.net DEVAMINI OKU
KARTIN TEMASSIZ ÖZELLİĞİ

KARTIN TEMASSIZ ÖZELLİĞİ

Akıllı hizmet çözümlerinin Türkiye’deki lideri Multinet Up ödeme çözümlerinde yaptığı yeniliklere devam ediyor. Multinet Up’ın Türkiye’de bir ilk olan temassız yemek kartı üye işyerlerinde ödeme işlemlerini hızlandırarak hizmet kalitesini yükseltiyor ve müşteri memnuniyetini artırıyor.

8.8.2015 - www.biltekhaber.net DEVAMINI OKU
BİLİŞİM 500´DE MULTİNET UP´A İKİ ÖDÜL BİRDEN

BİLİŞİM 500´DE MULTİNET UP´A İKİ ÖDÜL BİRDEN

Türkiye’de akıllı hizmet çözümleri teknolojisiyle sunulan hizmetlerin lideri Multinet Up sürekli yükselen performansıyla yeni bir başarıya imza attı. Bilişim sektörünün saygın ve bağımsız organizasyonlarından biri olan Bilişim 500 listesinde Multinet Up iki kategoride ödül kazandı. Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan çalışmada Multinet Up, Yazılım Kategori’si içinde “Çeşitli İş Uygulamaları”nda ve “Hizmet Sağlayıcı” kategorisinde birinci sırayı alarak iki ödül kazandı.

30.7.2015 - www.biltekhaber.net DEVAMINI OKU
İŞTE TÜRKİYE`NİN EN BÜYÜK 500 BİLİŞİM ŞİRKETİ!

İŞTE TÜRKİYE`NİN EN BÜYÜK 500 BİLİŞİM ŞİRKETİ!

M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması`nın sonuçları açıklandı.

24.7.2015 - www.milliyet.com.tr DEVAMINI OKU
VODAFONE DÜNYASI

VODAFONE DÜNYASI

Vodafone Cep Cüzdan, kullanıcısını artık gözünden tanıyor. Vodafone, mobil ödeme uygulaması Vodafone Cep Cüzdan'ı yeni özelliklerle geliştirmeyi sürdürüyor.

1.7.2015 - Dijital Age Ek DEVAMINI OKU
YEMEK KARTLARINA MOBİL DOPİNG

YEMEK KARTLARINA MOBİL DOPİNG

Yemek kartlarına mobil doping

21.6.2015 - Para DEVAMINI OKU
50 Percent Of Multinet Up Shares Purchased By Turkish Businessman

50 Percent Of Multinet Up Shares Purchased By Turkish Businessman

50 Percent Of Multinet Up Shares Purchased By Turkish Businessman

19.6.2015 - Today's Zaman DEVAMINI OKU
GIDA GÜVENLİĞİ

GIDA GÜVENLİĞİ

Gıda güvenliğinde devrim hazırlığı

19.6.2015 - Hürriyet DEVAMINI OKU
Multinet UP

Multinet UP'a Türk Ortak

Multinet UP'a Türk Ortak

18.6.2015 - Dünya DEVAMINI OKU
Multinet UP Afrika Yolu

Multinet UP Afrika Yolu

Multinet UP Türkiye'den Afrikaya Açılacak

18.6.2015 - Millet DEVAMINI OKU
ANADOLU

ANADOLU'DA INOVASYON HAREKETİ

Anadolu'da İnovasyon Hareketi

29.5.2015 - Kayseri Star Haber DEVAMINI OKU
Multinet

Multinet'e İki Atama

Multinet'e 2 yeni atama

3.5.2015 - Ekonomist DEVAMINI OKU
MULTİCAR ANINDA YEDEK ARAÇ HİZMETİYLE KALIPLARI KIRIYORUZ

MULTİCAR ANINDA YEDEK ARAÇ HİZMETİYLE KALIPLARI KIRIYORUZ

Multicar Anınnda Yedek Araç Hizmetiyle Kalıpları Kırıyoruz

1.5.2015 - Horeca Mag DEVAMINI OKU
Türkiye

Türkiye'nin Marka Hikayeleri - MULTİNET'Lİ OLMANIZDA FAYDA VAR

Türkiye'nin Marka Hikayeleri - MULTİNET'Lİ OLMANIZDA FAYDA VAR

1.5.2015 - Media Cat DEVAMINI OKU
Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm

Dijital Age Summit - Ekosistem oyuncuları etkinliği yorumladılar

1.5.2015 - Dijital Age Summit DEVAMINI OKU
Multinet Up Türk Ortak

Multinet Up Türk Ortak

Up Group Yön. Kur. Baş. ve CEO’su Catherine Coupet, halen Multinet Up’ın Yön. Kur. Başk. olan Şevket Başev ile yüzde 50 hisse oranında eşit ortaklık ve yönetim konusunda mutabakata vardıklarını açıkladı.

- DEVAMINI OKU
İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) yurda yayıldı

İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) yurda yayıldı

Marketing Türkiye’nin öncülük ettiği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu, ilk buluşmasını Bursa’da gerçekleştirdi. Zirvede resmi sponsor olarak yer alan Multinet Up’ın Anadolu’ya açılma fırsatı bulduğu etkinlikler Kayseri, Konya, Gaziantep ve Antalya ile devam edecek.

- DEVAMINI OKU
Multinet-Şevket Başev

Multinet-Şevket Başev

Multinet Kurumsal Hizmetler'in Ortak Kontrolünün Şevket Başev tarafından devralınmasına ilişkin Rekabet Kurumu İnternet Sitesi'nde yayınlanan açıklama

- DEVAMINI OKU
Patron Oldu

Patron Oldu

Fransız Up Group’un 2010’da TMSF’den satın aldığı Multinet Up’ın Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Başev, şirketin yüzde 50 hissesini aldı. Başev, şirketi Ortadoğu, Asya ve Afrika’ya açacaklarını söyledi.

- DEVAMINI OKU
Up Group, Multinet’le Türkiye’yi üs yapacak

Up Group, Multinet’le Türkiye’yi üs yapacak

Fransız Up Group, 2010’da TMSF’den satın aldığı Multinet’le son 5 yıl boyunca gösterdiği başarılı performansın ardından yeni bir ortaklığa hazırlanıyor.

- DEVAMINI OKU
Multinetli Ol Multinetli Ol