Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksYepyeniBirMultinet

​​​


20. yılımızda yenilenen kurumsal kimliğimizle karşınızdayız.
Sunduğumuz çözümler, yarattığımız teknolojik ve yenilikçi iş modelleri ile sektörde ilkleri gerçekleştirmiş olmanın gururunu taşıyoruz. Şimdi herzamankinden daha genç, daha dinamik ve daha heyecanlıyız.


MultiNet

MultiNet

MultiNet yemek kartı kampanyalı noktalarda TatlıPara kazandırır.

Detaylı Bilgi
MultiGift

MultiGift

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı, MultiGift!

Detaylı Bilgi
MultiPetrol

MultiPetrol

Shell ayrıcalığı ve Multinet UP hizmet kalitesi ile tasaruflu yakıt kulanımının keyfini çıkartın!

Detaylı Bilgi
MultiTravel

MultiTravel

Multinet UP’ın kurumsal seyahat ve konaklama çözümleri için geliştirmiş olduğu MultiTravel'ın avantajlı dünyası ile tanışın. Siz yalnızca ihtiyaçlarınızı anlatın, planlamayı ve detayları MultiTravel'ın profesyonel ekibine bırakın.

Detaylı Bilgi
MultiPass

MultiPass

Kurumların personel giriş-çıkışlarını akıllı kart teknolojisini kullanarak gerçekleştirmesine imkan tanıyan bir personel takip sistemidir.

Detaylı Bilgi
MultiCar

MultiCar

Firmaların uzun süreli araç ve filo kiralama ihtiyaçlarını karşılamak üzere 2007 yılında Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. bünyesinde kurulan MultiCar, müşterilerine tüm Türkiye'de benzersiz hizmet ve avantajlar sağlayıp, ciro artışlarına katkıda bulunan ve giderlerini küçültmeye yönelik profesyonel hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi
MultiVale

MultiVale

MultiVale araç yıkama, bakım ve lastik hizmetlerini şirketler için kolaylaştıran, son kullanıcılar için değerli hale getiren, üye noktalar için avantajlar sağlayan bir değer ürünüdür.

Detaylı Bilgi
MultiAvantaj

MultiAvantaj

Geniş tedarikçi ağının gücü ile kurumsal firmaların toplu satınalma ve tedarik ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılamasını sağlayan MultiAvantaj Business, firmanıza satın alırken kazandıran teklifler ile cazip avantajlar sunar.

Detaylı Bilgi

​​​

Multinetli Ol