Bayram demek dayanışma demek! Çalışanlarınıza yapacağınız Kurban yardımınızda hem maliyetinizi, hem de operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz! Gıda kolilerinin tedarik, nakliye gibi süreçleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan MultiGift kurumsal hediye kartı ve A101 çözümleri ile çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü firmanıza 5.598,32 TL'lik tasarruf imkanı sağlayın!

Başvurun, Sizi Arayalım

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. tarafından tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Bayram Yardımlarında Nakit Ödeme Yerine Neden A101 Çözümleri Tercih Edilmeli?

10 çalışanlı bir firma olduğunuzu varsayalım ve her bir çalışan için 1000 TL nakit bayram yardımı yapacak olun. 1000 TL’lik bu yardımın ödemek zorunda olduğunuz kalemler nedeniyle şirketinize maliyeti 10 çalışan için tam 18.218,05 TL olacaktır! Oysa ki MultiGift’in A101 çözümlerini tercih ederseniz 12.619,73 TL ödersiniz. Yani 5.598,32 TL tasarruf edersiniz.

Kurban Bayramı için çalışanınıza yapacağınız gıda kolisi, kurban eti, kurban payı gibi yardımlar şirketinize ek maliyetler oluştururken; tedarikçi arama, nakliye operasyonları gibi ek süreçler ve finansal yükler oluşturuyor. Üstelik ürünlerin bozulması, hatalı gelmesi, dağıtım sorunları gibi riskler görünmeyen pek çok maliyetlerden sadece birkaçı. Ancak MultiGift ailesinin marka kartlarından A101 dijital kodları ve hediye kartları ile hem ek maliyetleri önleyebilir, hem de risklerinizi ortadan kaldırabilirsiniz!

 

A101 Çözümleri Neden Tercih Edilmeli ?

 • Sağladığı vergi indirimi ile her bir çalışanınıza yapacağınız yardımda %45’a varan tasarruf etmenizi sağlar.
 • A101 hediye kartları ve dijital kodları bayram bütçenizi ihtiyaca uygun yönetmenizi sağlar, tedarik, muhafaza ve pek çok ek maliyeti ortadan kaldırır.
 • Dağıtım, taşıma ve benzer ek süreçlere, en uygun fiyat ve tedarikçi arayışınıza ideal çözümü sunar.
 • Dijital kodlar ile dakikalar içinde çalışanlarınızın telefonlarına bayram yardımlarını göndermenize imkan sağlar, tüm ek maliyet ve süreçleri ortadan kaldırır.

  A101 Hediye Kartı ve Dijital Kodlarının Diğer Ayrıcalıkları Nelerdir?

  • Kart veya dijital kodlara istenilen tutarda yükleme yapılabilir, herhangi bir alt ve üst barem bulunmamaktadır. Bu sayede dilerseniz her çalışan için farklı tutarda yükleme yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz kadar hediye kartı satın alabilir ya da SMS ile dijital kod gönderebilirsiniz.
  • Hediye kartları ve dijital kodları tüm Türkiye genelindeki 9.000 A101 mağazalarındaki alışverişlerde geçerlidir.
  • Kartta bulunan miktara KDV dahildir ve kart içerisinde yüklü tutar kadar kullanıcıya fayda sağlar. Yüklü tutar her bir alışverişte parçalı olarak kullanılabilir.
  • Hediye kartları ve dijital kodları bütün kampanya ve indirimlerde geçerlidir
  • Kart içerisinde yer alan bakiyeler, tüm KDV türlerindeki (%1, %8 ve %18) ürün alışverişlerinde geçerlidir.
  • Kartların içindeki bakiye karşılığında herhangi bir nakit ödeme yapılmaz.