Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksparantez

​​​​​​

 
​​
 
 
​ ​

Parantez Nedir?

Parantez, her gün kullandığınız Multinet kartınızın ay sonu gelmeden bitmesini engellemenin en eğlenceli ve kazançlı yoludur. Parantez,  size özel kampanyalarıyla Parantez noktalarında  yaptığınız harcamalarınızdan kazandırdığı TATLIPARA ile yemek yemeyi zevke ve kazanca dönüştüren dijital bir platformdur.

  • Parantez’e ücretsiz üye olarak akıllı tavsiye sisteminden faydalanabilir, her gün size özel önerdiği restoran listelerinden yeni yerler keşfedebilirsiniz.
  • Kampanyalara, Parantez.com adresinden ya da Parantez ve MultiPay​ uygulamaları üzerinden; gideceğiniz restoranı seçip ‘Bugün Buradayım!’ diyerek katılabilirsiniz.  Parantez’e buradan üye olabilir veya kampanyaları buradan inceleyebilirsiniz.

Parantez, 1.000.000 Multinet kart sahibi kullanıcısı ile 35.000'in üzerindeki üye işyeri arasında sadakat bağı kurarak, hem üye işyeri, hem kart sahibi hem de Multinet iş ortağı firmalarına yarar sağlamayı hedefler.

TATLIPARA Nedir?

TATLIPARA Parantez noktalarında yaptığınız harcamalardan kazandığınız, Multinet kartına yüklenen gerçek paradır. Kazandığınız TATLIPARA'yı market ve restoran gibi 35.000'den fazla Multinet noktasında dilediğinizce harcayabilirsiniz.​​

TATLIPARA kazanmak için hemen MultiPay’e üye olun.

Multinetli Ol