notification-announcements

Duyurular

 

BİM Kurban Kartı Başvurusu

BİM Kurban Kartı Başvuru


Kurban yardımlarında şirketlerin operasyonel yüklerini azaltıyor, maliyetlerini düşürüyoruz. 2024 Kurban yardımlarınızda MultiGift marka çözümü BİM hediye kartı veya BİMPara'yı tercih edip %45'e varan vergi avantajından yararlanın.

 

BİM KURUMSAL HEDİYE KARTI BAŞVURU

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de Kurban Yardımlarınızı Kolayca Yapmak İster misiniz?

Kurban bayramında geleneksellemiş erzak yardımlarının hazırlanması, kolilenmesi, depolanması ve çalışanlara dağıtılması lojistik açıdan oldukça zorludur. Ayrıca bozulma ve kırılma gibi sorunlar yaşanabilir. Bu bayram, MultiGift marka çözümlerinden olan BİM Kurban Kartı veya BİMPara tercih edip operasyonel süreçlerle uğraşmayın. Ayrıca %45'e varan tasarruf fırsatından yararlanın!

BİM HEDİYE KARTININ VE BİMPara AVANTAJLARI NELERDİR ?

  • Erzak kolileri gibi Kurban yardımları hazırlanırken kolilerde eksikler ve kırılma gibi sorunlar yaşanabilir. 
  • BİM hediye kartı ile çalışanlarınızın memnuniyetini kolayca sağlayabilirsiniz. Çünkü yükleyeceğiniz bakiyeler ile ihtiyaçlarına göre alışveriş yapabilecekler ve kararı onlara bırakacaksınız. Siz sadece tasarrufun keyfini çıkaracaksınız. 
  • Dijital kod tercih ederseniz, işiniz çok daha kolay olacak! Çalışanlarınızın cep telefonuna hediye kodları iletilecek ve aynı gün içerisinde kullanmaya başlayabilecekler. 
  • Kurban yardım kolilerinin hazırlanma süreçlerinde karşınıza birçok muhasebe süreci çıkar. BİM kurban kartı ile tüm harcamalarınız için tek bir fatura alacaksınız ve kolayca muhasebeleştirme süreçlerini gerçekleştirebileceksiniz.

BİM Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

Bakiyeler
kartın tesliminden sonra yüklenir
ve kart kullanıma açılır.

yesil-icon

Kullanıcı
ihtiyacını belirler.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Kart'ını kasiyere verir.

yesil-icon

Ödeme İşlemi
tamamlanır.

BİM Dijital Kodu Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

BİMPara Bilgisi kullanıcıya SMS olarak gönderilir.

yesil-icon

Bakiyenin aktif olabilmesi için kullanıcı, TCKN'nin son 4 hanesini 4642'ye SMS olarak gönderir. Bakiye aktif olunca kullanıcı BİMPara uygulamasını indirir.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Seçtiği ürünleri kasiyere teslim eder.

yesil-icon

BİMPara uygulamasında Ödeme Yap butonuna basarak ödemesini tamamlar.