Bireysel ve Kurumsal Kampanyalar

​​​​​Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan Multinet Kullanıcılarına 200 TL TatlıPara anında hediye!

Fibaemeklilik ve Multinet İşbirliği ile bireysel emeklilik başlatan Multinet’lilere 200 TL TatlıPara Multinet’ten anında hediye. Üstelik yıllık 3.500 TL’ye kadar yıllık düzenli Tatlı Para hediyesi!

​​Kampanya Koşulları:

Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu altında bireysel emeklilik sözleşmesi başlatan Multipay kullanıcılarına, Multinet’ten 200 TL Hoşgeldin hediyesi ve sözleşmeler devam ettiği sürece her yıl 3.500 TL’ye kadar TATLIPARA hediyesi!

  • Kampanya Multinet üyelerine özeldir.
  • Kampanyadan Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu’nda BES sözleşmesi başlatan Multinet müşterileri yararlanabilir
  • Öngörülen aylık minimum katkı payı tutarı 200 TL’dir.
  • Hoşgeldin Tatlı Para Ödemesi o 200 TL’ye kadar olan katkı payı tutarı hoşgeldin ödemesi olarak yapılır. o 60 günlük cayma süresi sonunda yürürlükte olan sözleşmelere 7 işgünü içerisinde yapılılır. o İlgili ödeme Multipay içerisinde tanımlı karta Tatlıpara bakiyesi olarak Multinet tarafından yüklenecektir.
  • Yıllık Düzenli Tatlı Para Ödemesi : Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu altında bireysel emeklilik sözleşmesi başlatan Multinet müşterilerinin sözleşmelerinin yıldönümlerinde, Multipay içerisinde tanımlı kartına fon büyüklüğünün %0,7 si (binde yedi) tutarında Tatlıpara bakiyesi Multinet tarafından yüklenecektir. Ödeme yıldönümünün dolduğu ilgili ayı takip eden ayın 7. işgününe kadar yapılacaktır. Bu faydadan yararlanabilmek için min. 10.000 TL fon büyüklüğüne sahip olunmalıdır. Yıllık Maksimum Tatlı Para Ödemesi 3.500 tl olacaktır. Örn: Sözleşmenin 1. Yıldönümünde 10.000 TL fon büyüklüğü olan bir müşterinin MultiPay hesabına 70 TL Tatlıpara bakiyesi yüklenecektir. Sözleşmenin 2. Yıldönümünde 50.000 TL fon büyüklüğü olan bir müşterinin MultiPay hesabına 350 TL Tatlıpara bakiyesi yüklenecektir.
  • Ödeme tarihi itibariyle Bireysel Emeklilik Sözleşmesi’nin yürürlükte olması gerekmektedir.
  • Fon büyüklüğü tutarı Devlet Katkısı Tutarı hariç baz alınacaktır.
  • Yukarıdaki koşulları sağlayan ve birden fazla Bireysel Emeklilik Sözleşmesi olan Müşteriler için ; Hoşgeldin Ödemesi 1 kereye mahsus yapılacak olup, Yıllık Düzenli Ödeme her bir sözleşmenin hak kazanma tarihindeki fon büyüklüğüne göre ayrı ayrı hesaplanacaktır. 1 kullanıcı için yıllık maksimum düzenli TatlıPara Ödemesi 3.500 TL’yi aşmayacaktır.
  • Sadakat Emeklilik Planı’nda bulunup grup değişikliği ile Fibaemeklilik Sadakat Emeklilik Planı Multinet Grubu’na gelen katılımcılar Hoş geldin Ödemesi’nden yararlanamayacaktır.
  • Kampanya Plan Özellikleri aşağıda yer alan formdan detaylı olarak incelenebilmektedir.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık