notification-announcements

Duyurular

 

Yatırımlarını Odeabank’ta Yap, Hediye Fon Kazan!

Yatırımlarını Odeabank’ta yap, 1.000 TL hediye fon* kazan!

Odeabank Temmuz 2024 Kampanyası

OdeaBank, Multinetlilerin 10.000 TL yatırımlarına 1.000 TL’ye varan hediye fon kampanyası sunuyor!

Odeabank, 2012 yılında Bank Audi tarafından kurulan, 7 farklı ülkede kurumsal, ticari, bireysel, yatırım ve özel bankacılık olmak üzere tüm alanlarda faaliyet gösteren anonim bir şirkettir. Özgün fiziksel hizmetlerle bütünleşik şekilde sunarak Türkiye'nin lider "fijital" bankası olmak için çalışır.

Odealı olmak ve kampanyadan faydalanmak için hemen TIKLAYIN!

Hediye kodunu almak için akıllı telefonunuza MultiPay'i indirin!

Kampanya detayları:

  • Kampanyadan faydalanmak için, Odeabank müşterisi olunduktan sonra OdeaBank uygulamasındaki promosyon kodu girişi alanına  hediye kodunun girilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya 1 Temmuz 2024 sonrası Odeabank müşterisi olan T.C vatandaşı gerçek kişiler yararlanabilmektedir.
  • Kampanya, 1 Temmuz 2024 – 1 Ağustos 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya katılım tek seferliktir ve ödül kazanımı, İşbirliği kapsamındaki promosyon kodu girişini yapan ilk 1.000 müşteri ile sınırlandırılmıştır. Kampanya katılımı kod girişini yapan 1.000 müşteri sınırına ulaşıldığında veya 1 Ağustos 2024 tarihinde sonlanır. İlgili tarih sonrası girilen kodlar geçersiz sayılacaktır.

*Hediye fonu kazanmak için:

  • İlgili tarih aralığında yeni Odeabank müşterisi olan gerçek kişilerin, 1 Ağustos 2024 tarihine kadar 10.000 TL değerinde yatırım ürünü (seçili yatırım fonları, hisse senedi, tahvil, eurobond ve bono) alım işlemlerinin tamamlanmış olması ve ardından yine bu tarihe kadar mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılması gerekmektedir.
  • 10.000 TL değerinde yatırım ürünü almış ve mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılmış yeni müşterilerimiz, kampanya katılımları başarılı şekilde gerçekleştiği anda 250 TL değerinde Hediye Fon kazanacaktır. Kampanya katılımı gerçekleştikten sonraki 30 gün boyunca ortalama minimum 10.000 TL değerinde yatırım ürünü bulundurmaya devam etmeleri halinde 30 günlük süre sonunda ek 750 TL değerinde daha Hediye Fon kazanarak toplamda 1.000 TL değerinde Hediye fon kazanmış olacaklardır.
  • Detaylı bilgi için TIKLAYIN!