Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linkskart-ozellikleri

Up Group Çözümleri Up Group

​​​​​Multinet Kartınızın Özellikleri

 • Temassız Ödeme Özelliği:

  Kartınız ile anlaşmalı restoran ve marketlerde yaptığınız işlemlerinizde kullanabileceginiz Temassız ödeme özelliği ile; ödemelerinizi hızlı ve kolayca yapabilir, zamandan tasarruf sağlarsınız.

 • Harcadıkça Kazandıran Kart:

  MultiPay'e ücretsiz üye olarak akıllı tavsiye sisteminden faydalanabilir, her gün size özel önerdiği restoran listelerinden yeni yerler keşfedebilirsiniz.

  Kampanyalara, MultiPay uygulaması üzerinden; gideceğiniz restoranı seçip ‘Bugün Buradayım!’ diyerek katılabilir, dilediğiniz kadar TATLIPARA kazanabilirsiniz.

  MultiPay'e aşağıdaki linklerden indirebilir ve kampanyaları inceleyebilirsiniz.​ Kazandığınız TATLIPARA'ları 40​.000'den fazla Multinet noktasında dilediğinizce harcayabilirsiniz.

 • Bireysel Bakiye Yükleme Avantajları:

  Multinet kartınıza bireysel yükleme yapabilir, sadece kullanıcılarımıza özel hediyelerden ve ek fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

  Yüklediğiniz bakiyeleri kampanyalı noktalarda harcarken Tatlıpara biriktirebilir; böylece Multinet kartınızla hem yüklerken hem de harcarken tekrar tekrar kazanırsınız.

 • Entegre Kart Sistemi :

  Şirketinizin Multinet’ten aldığı hizmetler doğrultusunda;

  Sadece tek bir Multinet kart ile tüm yemek ödemelerinizi yapabilir , iş yemek ve toplantılarınız da misafirlerinizi ağırlayabilir, iş seyahat ve konaklama harcamalarınızı yönetebilir, firmanızın sizlere sunduğu ek teşvik ve prim haklarınızı kullanabilirsiniz.

  Şirket harcamalarınızda kullandığınız Multinet kartınızı aynı zamanda, firma giriş çıkışlarında da kullanabilir bu sayede çok sayıda kart taşıma yükünden kurtulursunuz.

 • Online Bakiye Takip Özelliği

  Multinet kartınızla yapmış olduğunuz yemek, konaklama ve diğer harcamalarınızın detaylarını MultiPay uygulaması ve multinet.com.tr üzerinden online işlemler menüsü ile takip edebilir, harcamalarınızı zahmetsizce yönetebilirsiniz.

 • Kayıp ve Çalıntıya Karşı Güvenli Kullanım Olanağı

  Kayıp ve çalıntı durumlarında, bildirdiğiniz an itibariyle Multinet kartınız anında bloke edilip ve yeni kartınıza kalan bakiyeniz aktarılarak size teslim edilir.​

 • ​Sipariş edilen her Restonet kartı için, bir defaya mahsus olmak üzere, kart başına 12 TL+KDV bedeli firmadan tahsis edilir.​​​​​​

Multinetli Ol Multinetli Ol