Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation Linksmultipay

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 

Karekod ile Ödeme

 

Bakiye Yükleme ve Görüntüleme

 

TatlıPara Kaz​anma

 

Kampanyaları Görüntüleyebilme​

​MultiPay ile neler yapabilirsiniz?

Karekod ile Ödeme

MultiPay uygulamasına Multinet kart numaranızı tanımladıktan sonra​ kartınız yanınızda olmasa bile ödemelerinizi MultiPay üzerinden karekod ile gerçekleştirebilirsiniz.

Karekod ile ödeme yapabilmek için Multinet kart numaranızı uygulamaya tanımlamanız ve TC Kimlik numaranızı girerek​ PIN belirlemeniz gerekmektedir.

Kredi kartından bakiye yükleme

MultiPay uygulamasında yer alan Cüzdan menüsünden Para Yükle seçeneği ile dilediğiniz tutarı girerek kredi kartınızdan Multinet kartınıza yükleme yapabilirsiniz.

Dilerseniz, sonraki işlemlerinizde kullanılmak üzere kredi kartı bilgilerinizi kaydederek işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.

Otomatik bireysel yükleme talimatı

MultiPay uygulmamamız üzerinden dilerseniz ayın belirli bir gününde, dilerseniz bakiyeniz belirlediğiniz tutarın altına düştüğünde kredi kartınızdan Multinet kartınıza otomatik olarak yükleme gerçekleşmesi için verebilirsiniz.

Böylelikle Multinet bakiyeniz hiç bitmez, kampanyalardan faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Ayda ortalama 3 yemeğiniz değerinde TATLIPARA kazanımı

Harcama Noktaları menüsünden gideceğiniz kampanyalı restoranı seçip ‘Bugün Buradayım!’ butonuna tıklayarak gün içerisinde yaptığınız Multinet harcamalarından TATLIPARA kazanabilirsiniz.

Güncel​ kampanyaları görüntüleyebilme

Yıl boyunca bir çok firsa​ttan yararlanabileceğiniz kampanyalarımızı takip edebilir, kazandığınız TATLIPARA tutarlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Kampanyalı restoranları listeleme

Size en yakın kampanyalı noktaları listeleyebilir, filtreleyebilir ve harita üzerinden detaylı yol tarifi alabilirsiniz.​​​


MultiPay​ İndir

Multinet | GooglePlay Multinet | App Store
QR Kod  
Multinetli Ol