MultiGift ile Çalışanlarınızın Yüzünü Ramazanda da Güldürün | Multinet Up

Birlik ve beraberliğin diğer ayı olan Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde firmalar, çalışanları ve ihtiyaç sahipleri için çeşitli yardım çalışmaları gerçekleştiriyorlar. Bu yardımlar arasında Ramazan kolisi, nakit desteği ve hediye çeki öne çıkıyor. Yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift ile Razaman yardımlarına dijital ve pratik bir alternatif sunuyor.

Firmaların Ramazan paketi seçimi, organizasyonu ve dağıtımı gibi işlerden kurtulmasını sağlayan MultiGift kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı; CarrefourSA, Migros, A101, Morhipo ve English Home gibi yaygın ve büyük mağazalarda harcama yapılabilmesini sağlayarak, kart sahiplerine de seçme özgürlüğü tanıyor.

Corona virüsü salgını nedeniyle birçok firmanın, çalışanlarını evden çalışmaya teşvik ettiği şu günlerde Ramazan kolisi için araştırma yapma, en uygun olanı sipariş etme ve yardım kolilerini çalışanların adreslerine teslim etme gibi işler nedeniyle, firmalar alternatif çözümler arıyor. Sadece çalışanlar değil, işleri bozulan ya da işsiz kalan birçok insan için de benzer çalışmalar yürüten firmalar, Covid-19 salgını nedeniyle, süreç yönetiminde birçok zorlukla karşılaşıyorlar ve bunlarla baş etmeye çalışıyorlar.

MultiGift kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, özelleştirilebilmesi ve hem fiziki hem de online alışverişlerde kullanılabilmesi sayesinde, belirlenen miktarda yardım yapılmasına ve bu yardımın en doğru şekilde harcanmasına olanak tanıyor. MultiGift kart ile kurumlar çalışanlarına ya da ihtiyaç sahiplerine yardım ve hediyelerini tek tıkla ulaştırabiliyorlar. MultiGift ile yapılan yardımlar, firmalara ve çalışanlara çeşitli ek faydalar da sağlıyor.

MultiGift kurumsal hediye ve sosyal yardım kartının sağladığı faydalar;

 • En uygun Ramazan kolisini araştırma sorununu ortadan kaldırır.
 • Nakit yardımlarda vergi ödenirken, MultiGift ile yapılan yardımlarda, %39’a varan vergi avantajı sağlanır.
 • Firmalar Ramazan ayına özel, 10.000 Türk Lirası’na varan hediye bakiye kazanırlar.
 • Fiziki kart, sanal kart ya da kod olarak verilebilir ve kişiye göre limit belirlenebilir.
 • MultiGift kart, Türkiye çapında 20.000 mağazada geçerlidir.
 • Çalışanlar, ihtiyaçlarına uygun harcama yapabilirler.
 • Harcama konusunda seçim hakkı çalışanlara bırakılacağı için, çalışan motivasyonuna olumlu katkı sağlar.
 • Fatura toplama ile uğraşma derdini ortadan kaldırır.
 • Tek fatura ile tüm MultiGift kart ödemeleri gerçekleştirileceğinden, muhasebe bölümünün iş yükü azalır.
 • CarrefourSA, Migros, A101, Boyner, Morhipo, English Home, FLO, Sarar. Mediamarkt, TeknoSA ve daha birçok farklı mağazada kullanılabilir.
 • MultiPay uygulaması sayesinde, kart kullanıcıları harcama geçmişlerini görüntüleyebilir; ihtiyaç duyduklarında, kendilerine en yakın konumdaki üye işyerlerine ait konum ve iletişim bilgilerine ulaşabilirler.

Firmalar için zaman, vergi, maliyet ve iş yükü gibi konularda avantajlar sağlayan MultiGift kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı, kart kullanıcıları için de özgürlük sağlar.

Multinet Up Ailesi’nin avantajlı dünyasına katılmak ve Ramazan ayına özel tekliflerimizden faydalanarak çalışanlarınızı MultiGift hediye kartı ile sevindirmek istiyorsanız, MultiGift Hediye Kartı Ramazan Başvurusu sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Submitted by multinet-host on 22.05.2020

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste