Ramazan Yardımlarınızda MultiGift Avantajı | Multinet Up

Corona virüsü nedeniyle birçok firma, evden çalışma düzenine geçiyor ya da vardiyalı sisteme geçerek, çalışanlar arasındaki sosyal mesafeyi ellerinden geldiğince artırmaya çalışıyor. Her yönüyle, herkesi ve her kurumu zorlayan bir sürece denk gelen bu seneki Ramazan ayı, paylaşmanın ve birlik olmanın önemine en çok vurgu yaptığımız ay olma özelliğini de taşımasıyla ön plana çıkıyor. Ramazan ayının işletmeler için en önemli özelliği, hediye kartı ya da Ramazan kolisi dağıtarak, çalışanlarının Ramazan ayındaki mutluluklarına ortak olmak; çalışanlar için ise, bağlı oldukları kurumun kendilerine sağladığı bu ek avantajla biraz olsun rahatlamak.

Yeni nesil finansal teknoloji şirketi Multinet Up, Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı olan MultiGift ile Ramazan ayında da işletmelerin yanında yer alıyor. Firmalar için birçok avantajı beraberinde getiren MultiGift, çalışanlar için de alternatif harcama kanalları sunarak, hediye kartlarını özgürce kullanmalarının önünü açıyor.

MultiGift hediye kartının işletmenize ve çalışanlarınıza sağlayacağı avatanjlar;

MultiGift Hediye Kartının Şirketlere Sağladığı Avantajlar

 • Çalışanlara doğrudan nakit yardımı yaptığınızda, bu yardım için vergi ödersiniz. Ancak, aynı yardımı MultiGift hediye kartı kullanarak yaptığınızda, %39’a varan vergi avantajı sağlarsınız.
 • Tek fatura ile tüm hediye kartı ödemelerini gerçekleştirebileceğiniz için fatura peşinde koşmaz, muhasebe bölümünün iş yükünü azaltırsınız.
 • Çalışanlarınıza MultiGift hediye kartı ile yapacağınız yardımlarda, Ramazan’a özel kampanyadan yararlanabilir ve 10.000 Türk Lirası’na varan miktarlarda hediye bakiyekazanırsınız.
 • Harcama konusunda seçim hakkını çalışanlarınıza bıraktığınız için, çalışan motivasyonundaki artışın verimlilik üzerindeki olumlu etkisini görebilirsiniz.
 • Ramazan kolisi gibi yardımlarda ortaya çıkan satın alma, depolama, lojistik gibi operasyonel iş yüklerinden ve birçok insanın birbirleriyle temas etme riskinden kurtulursunuz.
 • Herhangi bir hediye yerine, MultiGift hediye kartı ile ödüllendirildiğiniz çalışanlarınız, kendi ihtiyaçlarına en uygun harcamayı yapabilme özgürlüğüne kavuşurlar ve bu durum çalışan memnuniyetine ve dolayısı ile verimliliğe olumlu şekilde yansır.
 • İsterseniz, her çalışanınız için farklı bakiye belirleyebilir, çalışanlarınızın her birine farklı tutarlar içeren MultiGift kart verebilirsiniz.

MultiGift Hediye Kartının Çalışanlara Sağladığı Avantajlar

 • 20.000 farklı noktada harcama yapma imkânı elde edersiniz.
 • MultiGift kartınızdaki bakiyeyi tek seferde harcamak zorunda kalmadan, farklı mağazalarda ya da farklı alışverişlerde kullanabilirsiniz.
 • MultiGift hediye kartı kullanarak Boyner, FLO, Ayakkabı Dünyası, KOTON gibi yaygın ve büyük mağazalardan, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.
 • MultiPay uygulaması sayesinde, MultiGift hediye kartının geçerli olduğu en yakın mağazaları listeleyebilir ve bu mağazalara ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, MultiPay uygulamasını kullanarak, MultiGift kartınızda kalan bakiyenizi ve yapmış olduğunuz harcamaların detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Ramazan kolisine ve diğer yardım paketlerine iyi bir alternatif oluşturan MultiGift hediye kartı, hem işletmeler açısından hem de çalışanlar açısından birçok avantajı beraberinde getiriyor. MultiGift hediye kartı ile tanışmak, avantajlarından yararlanmak ve çalışanlarınızı mutlu etmek için, MultiGift Hediye Kartı Ramazan Başvurusu sayfamızdaki formu doldurabilirsiniz.

Submitted by multinet-host on 13.05.2020

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste