notification-announcements

Duyurular

 

Boyner Hediye Kodu

boyner-hediye-kartı

 

Çalışanlarınıza hediye seçerken ne alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız Boyner hediye seçeneklerinin en yenisi dijital kod tam size göre! Seçkin markaların ürünlerine tek bir kod ile ulaşabilme olanağı sunan Boyner, müşterilerinin hediye alma serüveninde hediye çeki, hediye kartı ve dijital kod çözümleri ile rehber oluyor.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiGift Marka Çözümü Boyner Dijital Kod ile Kurumsal Hediyeler Daha Avantajlı!

Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı hedefleyen MultiGift marka çözümleri arasında bulunan Boyner dijital kodları ile işletmelere hediye, ödül, prim gibi konularda alternatifler sunmaktadır. Boyner dijital hediye kodu ile çalışanlarınıza, Boyner’de geçerli hediye kodları sunabilir, binlerce markada diledikleri gibi alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece Yılbaşı, Ramazan ve Kurban gibi özel dönemlerde de çalışanlarınızın yanında olabilir, %45'e varan vergi avantajı ile tasarruf edebilirsiniz.  

MultiGift Hediye Kartı

Boyner Hediye Çözümleri ile Çalışanlarınız Hediyelerini Kendileri Seçsin! 

Yılbaşı, Ramazan ve Kurban gibi özel dönemlerde işverenlerin çalışanları için hediye arayışları hız kazanır. Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçiminde bulunmak oldukça zordur. Her çalışan için ayrı ayrı hediye alışverişi yapmak oldukça büyük bir iş yükü gerektirir. Ayrıca özel dönemler yaklaşırken hediye seçimi için vakit ise çok kısıtlıdır. Üstelik seçilen ürünlerin şirket bütçesine uymaması halinde işletme giderlerinde de büyük bir artış yaşanabilir.

Tüm bu sorunları kökten çözmeye yardımcı olan MultiGift marka çözümü Boyner hediye kodu ile çalışanlarınız, diledikleri gibi alışverişlerini yapabilirler. Üstelik ayni yardımlarda %45'e varan vergi avantajı sayesinde şirketiniz, tasarruf edebilir. Böylece hem çalışanlar diledikleri gibi alışverişlerini yapabildikleri için mutlu olur hem de şirketler tasarruf edebilirler.