Boyner Hediye Kartları Dijitalleşti!
Çalışanlarınıza hediye seçerken ne alacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız Boyner hediye seçeneklerinin en yenisi dijital kod tam size göre! Seçkin markaların ürünlerine tek bir kod ile ulaşabilme olanağı sunan Boyner, müşterilerinin hediye alma serüveninde hediye çeki, hediye kartı ve dijital kod çözümleri ile rehber oluyor.

BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

Siz de avantajlardan bugün yararlanmaya başlamak için bilgilerinizi bırakın, nasıl olur arayıp anlatalım.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet Up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MultiGift Boyner Dijital Kodları ile Kurumsal Hediyeler Daha Avantajlı!

Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve isteklerini karşılamayı hedefleyen MultiGift, marka çözümleri arasında bulunan Boyner Dijital Kodları ile işletmelere hediye, ödül, prim gibi konularda alternatifler sunmaktadır. Bu kartlar genel olarak geçerli oldukları yerler, bakiye tutarları ve sundukları hizmet ve avantajlar çerçevesinde birbirinden farklılık gösterir

 • Tarafınıza paylaşılacak linkte hem Dijital Kod hem de QR Kod bulunur.
 • Dijital Kodu online alışverişlerinizde, QR Kodu ise fiziki mağazalardaki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Dijital Kod ve QR Kod parçalı kullanımlara uygundur. Yani kodlar içerisindeki tutarın bir kısmını kullanıp, kalan bakiyenizi ise bir başka alışverişte kullanmaya devam edebilirsiniz.
 • Alışverişlerinizde bir ürünü satın alırken sadece bir dijital kod kullanılabilirsiniz. Yani iki veya daha fazla Dijital Kod ile tek bir ürünün ödemesi yapılamamaktadır.
 • Dijital Kod veya QR Kodun tutar olarak yetersiz kaldığı durumlarda , bakiye kredi kartı veya nakit olarak ödenebilir.
 • QR Kodun mağazada kullanımı esnasında mutlaka akıllı telefon ekranı kasiyere gösterilmelidir. QR Kodun çıktısı ile kasada işlem yapılması yasaktır.
 • Dijital Kodlar ve QR Kodlar, www.boyner.com.tr’deki ve mağazalardaki tüm sezon indirimleri ve son dakika fırsatları için geçerlidir.
 • Kayıp ve çalıntı sonucu oluşacak kayıplardan kod sahipleri sorumludur.
 • Kodların kullanımı ile ilgili her türlü sorun için Boyner Müşteri Hizmetleri aranmalıdır.
 • Alacağınız hediyenin beğenilip beğenilmeyeceği endişesi yaşamadan sevdiklerinize Boyner Hediye Kartı vererek Boyner bünyesindeki ürün çeşitliliğinden faydalanmalarını sağlayabilir, kendi istedikleri veya ihtiyaçları olan ürünleri almalarına vesile olabilirsiniz.
 • Sevdiklerinize 2 yıl geçerliliği olan Boyner Hediye Kartı hediye ettiğinizde hemen kullanmak zorunda olmadıkları için arzu ettikleri zaman ihtiyaç olan ürünü satın almalarına yardımcı olabilirsiniz.
 • Boyner Hediye Kartı internet alışverişlerinde geçerli olduğu için mağazaya gitmeden de alışveriş yapma imkânı sunmaktadır.
 • Boyner Gift kartlar kampanya ve indirimlerde de geçerlidir.
Boyner Hediye Kartları Yerine Dijital Kodlar ile Çalışanlarınız Yılbaşı Hediyelerini Kendilerine Pratik Şekilde Seçsin!

Yeni yıl yaklaşırken işletmelerin firma çalışanlarına yeni yıl hediyesi arayışı hız kazanır. Herkesin zevkine ve ihtiyaçlarına uygun hediye seçiminde bulunmak oldukça zorken bir de bunun için ayrı ayrı alışveriş yapmak durumunda kalmak hem zaman kaybı yaratır hem de iş yükünü artırır. Ayrıca yılbaşı yaklaşırken hediye seçimi için vaktiniz oldukça kısıtlıdır ve acele etmeniz gerekir. Üstelik seçtiğiniz ürünlerin şirket bütçesine uymaması halinde işletme giderlerinde artış yaşayabilirsiniz.

Tüm bu sorunları kökten çözmeye yardımcı olan hediye kartları, yılbaşı hediyeleri için akıllı bir alternatif olurken Boyner Hediye Kartı ve Boyner Hediye Çeki yerine Dijital Kodlarla müşterilerine sunduğu avantajlar sayesinde yeni yıl heyecanınıza ortak olur. Boyner Dijital Kodu ile çalışanlarınızın seçkin markalar arasından ihtiyaçları doğrultusunda alışveriş yapabilmesine olanak sağlayabilir, böylelikle personel memnuniyetini artırarak çalışan motivasyonunda yükseliş yakalayabilirsiniz. Dijital Kodlar ile Boyner mağazalarında ve internet sitesinde bulunan seçkin markaların ürünlerine kolaylıkla ulaşır, herkesin dilediği ürüne özgürce kavuşmasını sağlarsınız.

Page CSS

.boyner-baslik{padding-bottom:40px}.section-1,.section-2,.section-3,.section-4,.section-5{padding:50px}.boyner-logo-text{padding:20px 60px 0 0}.form-boyner{background-color:#f5f5f5;border-radius:5px}.boyner-kod-text h2{font-size:24px !important}.boyner-kod-text p{font-size:18px !important;line-height : 35px !important}#gbbptogn2n img{height:auto !important;width:auto!important}#gbn88cl8c1{padding:40px !important}#gb716o55nd .nav-tabs {display:flex !important}#gb716o55nd .nav-tabs li{width:100% !important}#gb716o55nd .nav-tabs li a{padding:30px;max-height:130px; height:130px;text-align: center; font-size: 18px; color: #333; font-weight: 700;}.nav-tabs>li.active>a, .nav-tabs>li.active>a:focus, .nav-tabs>li.active>a:hover {background-color: #1B1D40 !important;}#gb716o55nd .nav-tabs .active a{padding:30px;background-color: #1B1D40 !important;text-align: center; font-size: 18px; color: #fff; font-weight: 700;}

#gb716o55nd .nav-tabs  .active:focus,#gb716o55nd .nav-tabs  .active:hover {padding:30px;color: #555; cursor: default; background-color: #1B1D40 !important;text-align: center; font-size: 18px; color: white; font-weight: 700;}

.sizi-arayalim{font-size: 3rem; margin: 0; display: block; text-align: center; text-transform: uppercase; font-weight: 600 !important;padding-top:20px}

.sizi-arayalim-text{font-size: 1.7rem; font-weight: 600 !important; display: block; text-align: center; margin:15px 0px 20px;}

#gb34xzwyum{padding-top:30px !important}

ul.bullet li {font-size: 18px}#gb0ljonbre p{font-size:25px;font-weight:500;padding-top:17px}#gbfh2ru5wn h5{font-size:30px}#gbfh2ru5wn p span{font-size:18px}

@media(max-width:576px){.section-1,.section-2,.section-3,.section-4,.section-5{padding:0 !important}#gb716o55nd .nav-tabs .active a{padding:0; font-size: 19px;height:75px !important;display:flex;aligin-items:center !important }#gb716o55nd .nav-tabs li a{padding:0; font-size:19px;height:75px !important;display:flex;align-items:center !important;justify-content: center !important; }#gbfh2ru5wn{padding:30px 0}.form-boyner{padding:21px 29px 56px 15px;padding-top:15px}.boyner-logo-text{padding:20px 0px 0px 0px !important}#gby5k013kn{padding-bottom:30px !important}#gbbptogn2n{text-align:center !important}.boyner-kod-text{padding-top:30px !important}#gbn88cl8c1{padding:40px 0px !important}}

Yukarı Çık