Bireysel ve Kurumsal Kampanyalar

Multinet Up Bireysel ve Kurumsal Kampanyalar İle Sizlere Özel Ayrıcalıklar Sunar.

Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum Lorem Ipsum

​​​​​​​​​​​​​​​​Çalışanlarınızın Yüzünü Güldürecek Bayram Kampanyası Multinet Up'ta!

Kurban Bayramı Yardımlarınızı Multinet Gift ile Yapın, Yaptığınız Her 100 TL Yükleme için Hediye Kazanın!

Multinet Gift müşterilerimiz, 7 Eylül'e kadar yapacakları Kurban Bayramı yüklemelerinde her 100 TL için hediye kazanıyor. Kurban Bayramı'nda çalışanlarınızı mutlu ederken hem %39 vergi avantajından faydalanın hem de hediye kazanarak çifte bayram yaşayın.

Kampanyadan faydalanmak için bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.

​​​Kampanya Koşulları:​
  • Kampanya, 7 Eylül 2018 tarihine kadar alınan başvurular için geçerlidir.
  • Kampanyaya, Kampanya Katılım Formu üzerinden yeni ve mevcut Multinet Gift müşterilerimiz katılabilmektedir.
  • Kampanyalı müşterilerimizin hediye Multinet Gift bedelleri, %8 KDV oranında yüklenecektir. %8 KDV'li yükleme yapılacak hediye Multinet Gift'ler, anlaşmalı Multinet Gift marketleri ve giyim noktalarında kullanılabilmektedir.
  • Kampanya ödüllendirmesi için sipariş tutarları KDV hariç rakamlardır.
  • 7 Eylül 2018 tarihine kadar Perakende teklifinde her 100 TL yükleme için 10 TL, Market & Perakende teklifinde her 100 TL yükleme için 5 TL Multinet Gift hediye edilecektir.

Tercih KapsamıHediye Kapsamı
PerakendeNetwork/Que/Divarese, Hatemoğlu, Hotiç Ayakkabı, Koton, Boyner, Kığılı /Abdullah Kığılı, Sarar noktalarında kullanılabilmektedir.Perakende teklifinde her 100 TL yükleme için 10 TL Multinet Gift hediye edilecektir.
Perakende ve MarketAnlaşmalı Multinet Gift marketleri ve giyim noktalarında kullanılabilmektedir.Market & Perakende teklifinde her 100 TL yükleme için 5 TL Multinet Gift hediye edilecektir.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık