notification-announcements

Duyurular

 

D&R Hediye Kodu

D&R Hediye Kodu

 

Yılbaşı, Kurban, Ramazan, kıdem ve terfi hediyelerini seçerken zorlanmanıza gerek yok! D&R hediye kodu ile çalışanlarınıza seçim yapma özgürlüğü tanıyabilir, tek kod ile binlerce farklı seçeneğe ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. 

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

D&R Hediye Kodu ile Kurumsal Hediyeler Çok Daha Avantajlı!

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı çözümü olan MultiGift, işverenlere %45'e varan vergi avantajı fırsatı ve çalışanlara seçme özgürlüğü sunuyor. MultiGift marka çözümleri arasında yer alan ve D&R mağazalarında geçerli olan D&R hediye kodu ile işverenler, %45'e varan vergi avantajı ile tasarruf ediyor. Çalışanlar ise seçme özgürlüğüne kavuşuyor ve ihtiyaçlarına göre alışverişlerini yapabiliyor.

MultiGift Hediye Kartı

D&R Hediye Kodu ile Çalışanlarınız Hediyelerini Kendileri Seçsin!

Çalışanlarınız için Yılbaşı, Ramazan veya Kurban dönemlerinde hediye almak oldukça zor ve operasyonel olarak yorucu bir süreçtir. Her bir çalışanınızın ilgisine göre hediye seçmek oldukça uzun süre alır. Ortak hediyeler ise tüm çalışanlarınıza hitap etmeyeceği için memnuniyetsizlik yaratabilir. D&R hediye kodu ile çalışanlarınıza hem online hem de mağazalarda geçerli bir hediye çözümü sunabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız ihtiyaçlarına uygun olarak alışverişlerini yapabilir ve sorunsuz bir şekilde süreçleri yönetebilirler. 

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı olan MultiGift'in marka çözümü olan D&R hediye kodu ile tüm süreçleriniz, Multinet Up uzmanları tarafından titizlikle yürütülür. Böylece sözleşme gibi süreçleri kolayca yönetebilirsiniz. Üstelik %45'e varan vergi avantajından da yararlanabilir ve tasarruf edersiniz. Son olarak ister 1 isterseniz 1000 çalışanınız olsun, MultiGift marka çözümü D&R hediye kodunu tercih edip tek fatura kolaylığından yararlanabilirsiniz. Böylece tüm çalışanlarınız için tek fatura alırsınız ve muhasebe süreçleri kolaylaşır.