Grup Şirketleri

Multinet Up, Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketidir. Geliştirdiği yenilikçi finansal teknolojiler ile kurum ve kuruluşlara, onların çalışanlarına ve tüketicilere "değer katan" çözümler tasarlar ve sunar. Multinet Up, kurumsal şirketlerin ve kamu kuruluşlarının çalışanlarına sağladığı yan hakların çevrimiçi ve fiziksel ortamda ödeme sistemleri altyapısı ile yönetimi; akıllı şehir çözümleri, ortak tedarik sistemleri; bireyler ve işletmeler için ön ödemeli hesap yönetimi, cüzdan ve kart hizmetleri, para transferi ve fatura ödeme özelindeki dört ana kolda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde 9 adet grup şirketi bulunmaktadır.

Kazançlı sadakat sistemi TATLIPARA, firmalara değer katar

TATLIPARA, Multinet Up iş ortağı restoranlar için, gün içerisindeki müşteri potansiyelinden mümkün olan en üst seviyede değer yaratmayı hedefleyen çözüm ortağıdır. Kısaca, restoran ve müşterileri kapsayan çift taraflı kazanç sistemidir.

www.multinet.com.tr

Araç yıkama ve bakımı hizmetiyle müşterileriniz için daha fazlası!

Araç yıkama, lastik ve bakım hizmetlerini, şirketler için kolaylaştıran, bireysel kullanıcılar için değerli hale getiren, üye noktalar için avantajlar sağlayan bir değer ürünüdür.


Her yerde geçen kart

İninal son kullanıcıya yönelik bir ödeme çözümüdür. Para yükleyip anında hem internette, hem mağazalarda kullanılabilen güvenli alışveriş kartı İninal ile internetteki, tüm alışveriş, elektronik, giyim sitelerinden ve online oyunlardan alışveriş yapılabiliyor. Türkiye ve yurt dışında, kredi kartının geçtiği tüm site ve oyunlarda geçerli olan İnial ile kullanıcılara güvenli alışveriş imkanı sunuluyor.

www.ininal.com

E-ticarette güvenilir çözüm ortağı

Online ödeme sistemimiz iPara, iş ortaklarımıza SanalPOS ve ödeme güvenliği kontrolü sağlarken aynı zamanda dijital cüzdan özelliği ile son kullanıcılara e-ticarette güven, kolaylık ve fayda sunuyor.

www.ipara.com.trwww.multinet.com.tr

Türkiye’nin eğlence ve yaşam kulübü

Multinet Up ve Gürsoy Grup’un ortak girişimi Yes Club, eğlence merkezlerine giriş, AVM’lerde ve Multinet noktalarında kampanyalar ve e-ticaret alışverişinde avantajlar sunar.


Girişimcilik inovasyonla buluştu

Inventiv paydaşlarına değer katan teknoloji çözümleri sunar. Inventiv’in misyonu yüksek kalitede hizmet ve müşteri memnuniyeti sağlayan iş modelleri, ürünler ve hizmetler tasarlamak ve sunmaktır.

www.inventiv.com.tr/

Akıllı “kentler” kurar

Amacımız, Özel Kurumlara ve Kamu Kurumlarına; bütünleşik, entegre çözümleri bir arada sunarak, hizmetin sürdürülebilirliğini sağlamak ve paydaşlarımız ile uzun vadeli ve verimli ilişkiler kurmaktır.

www.scs-up.com

Multinet Filo Hizmetleri ile Shell güvencesinde akaryakıt!

Pendik Kavşağında bulunan Shell Akaryakıt İstasyonu Multinet Filo Hizmetleri A.Ş. ünvanı ile Multinet Up bünyesine dahil edilmiştir.


Page CSS
.page-node-357 .btn{width:auto !important}
Yukarı Çık