notification-announcements

Duyurular

 

Hepsiburada Kurban
Dijitalkod Başvuru

Hepsiburada Kurban Dijitalkod Başvurusu

Bayram demek dayanışma demek! Çalışanlarınıza yapacağınız Kurban yardımınızda hem maliyetinizi, hem de operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz! Gıda kolilerinin tedarik, nakliye gibi süreçleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan MultiGift kurumsal hediye kartı ve Hepsiburada çözümleri ile çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü firmanıza 5.598,32 TL'lik tasarruf imkanı sağlayın!

 

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Bayram Yardımlarında Nakit Ödeme Yerine Hepsiburada Dijital Kod ile Nasıl Tasarruf Edersiniz?

10 çalışanlı bir firma olduğunuzu varsayalım ve her bir çalışan için 1000 TL nakit bayram yardımı yapacak olun. 1000 TL’lik bu yardımın ödemek zorunda olduğunuz kalemler nedeniyle şirketinize maliyeti 10 çalışan için tam 18.218,05 TL olacaktır! Oysa ki MultiGift’in Hepsiburada çözümlerini tercih ederseniz 12.619,73 TL ödersiniz. Yani 5.598,32 TL tasarruf edersiniz.

Hepsiburada Çözümleri Neden Tercih Edilmeli?

Kurban bayramında personelinize yapacağınız gıda kolisi, kurban eti, kurban payı gibi yardımlar şirketinize ek maliyetler oluştururken; tedarikçi arama, nakliye operasyonları gibi ek süreçler ve finansal yükler oluşturuyor. Üstelik ürünlerin bozulması, hatalı gelmesi, dağıtım sorunları gibi riskler görünmeyen pek çok maliyetlerden sadece birkaçı. Siz de bu bayram hem çalışanlarınızı hem de bütçenizi mutlu edecek bir değişiklik yapın, Hepsiburada Dijital Kodu ile tanışan 25.000 akıllı firma arasına katılın!

 • Sağladığı vergi indirimi ile her bir çalışanınıza yapacağınız yardımda %45’e varan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Hepsiburada dijital kodları bayram bütçenizi ihtiyaca uygun yönetmenizi sağlar, tedarik sürecini, muhafaza koşullarını ve pek çok ek maliyeti ortadan kaldırır.
 • Dağıtım, taşıma ve benzer ek süreçlere, en uygun fiyat ve tedarikçi arayışınıza ideal ve hızlı çözüm sunar.
 • Dijital kodlar ile dakikalar içinde çalışanlarınızın telefonlarına bayram yardımlarını göndermenize imkan sağlar, tüm ek maliyet ve süreçleri ortadan kaldırır.

Hepsiburada Dijital Kodlarının Diğer Ayrıcalıkları Nelerdir?

 • Dijital kodlara istenilen tutarda yükleme yapılabilir, herhangi bir alt ve üst barem bulunmamaktadır. Bu sayede dilerseniz her çalışan için farklı tutarda yükleme yapabilirsiniz
 • İstediğiniz kadar satın alabilir ve SMS ile dijital kod gönderebilirsiniz.
 • Dijital kodlarlar ile Hepsiburada mobil uygulaması üzerinde süpermarket kategorisi dahil tüm ürünlerde online alışverişte yapabilirsiniz(telefonları, altın ve dijital ürün(Netflix abonelikleri, oyun pinleri vb.) alımlarında geçerli değildir.
 • Bakiyeler diğer kampanya, indirimlerle birleştirilebilir.
 • Dijital kod içinde yer alan bakiye/miktara KDV dahildir ve kod içerisinde yüklü tutar kadar kullanıcıya fayda sağlar. Yüklü tutar her bir alışverişte parçalı olarak kullanılabilir.
 • Kart içerisinde yer alan bakiyeler, tüm KDV türlerindeki (%1, %10 ve %20) ürün alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kartların içindeki bakiye karşılığında herhangi bir nakit ödeme yapılmaz, kartlar nakte çevrilmez veya iade edilemez.
 • Dijital kod kullanabilmek için kullanıcıların Hepsiburada hesapları ve Hepsiburada Cüzdan’ları aktif olmalıdır.