Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Skip Navigation LinksTedarik-ve-Satinalma-Cozumu

Up Group Çözümleri Up Group

​​​​

​​​​​

​Satın alma süreçlerinde tam destek

Rekabetçi fiyat avantajı

Geniş ted​arikçi zinciri

Operasyonel kolaylık

Multinet’in Tedarik ve Toplu Satınalma çözümü, firmalara Multinet’in geniş tedarikçi ağı ve ortak satınalma gücü sayesinde benzersiz avantajlar sunar, uygun fiyat ve koşul teklifleriyle satın alırken kazandırır.

MultiAvantaj Business, kurumsal firmalara tedarik ve toplu satın alma konusunda avantajlar sunan, firmalara satın alırken kazanma ayrıcalığı yaşatan bir Multinet ürünüdür. Multiavantaj Business, Multinet’in en önemli paydaşlarından olan kurumsal müşterilerine sunduğu; operasyonel tedarik ihtiyaçlara yönelik avantaj ve indirimlerle satınalma çözüm ortağıdır.

Multinet, kurumsal müşterilerinin ürün taleplerini bir araya getirerek müşterilerine toplu satın alma fiyatları ile talep ettikleri ürünü satın alma imkanı sunar.

Kurumsal müşterilerimiz Multiavantaj Business Portali içerisinde sunulan ürünleri inceleyip talepte bulunarak bir çok ürüne piyasa fiyatının çok altında tedarik sağlayabilirler.

Multiavantaj Business üyesi olarak ihtiyacınıza uygun ürünleri tedarikçi ve ürün araştırmasına gerek olmadan piyasa fiyatlarının altında satın almak için bizimle hemen iletişime geçin.

KURUMSAL MÜŞTERİ OLKurumsal Müşteri Ol
Multinetli Ol Multinetli Ol