notification-announcements

Duyurular

 

Mavi Hediye Kartı

Mavi Hediye Kartı

 

Türkiye'nin en beğenilen giyim markalarından Mavi, MultiGift ile %45'e varan vergi tasarrufu sunuyor. MultiGift marka çözümleri arasında yer alan Mavi hediye kartı veya dijital hediye kodunu tercih edip %45'e varan vergi avantajından yararlanabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınıza Ramazan, Kurban veya Yılbaşı gibi dönemlerde diledikleri gibi harcayabilecekleri hediye kartları sunmuş olursunuz hem de tasarruf edebilirsiniz. 

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Mavi Hediye Kartı ile Avantajlardan Yararlanın!

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift'in marka çözümü olan Mavi hediye kartı ve Mavi dijital hediye kodu, Mavi mağazalarında geçerli özel bir kurumsal hediye çözümüdür. İşverenler, Mavi hediye kartı ve Mavi dijital hediye kodu ile çalışanlarına %45'e varan vergi avantajı ile kurumsal hediyelerini sunabilir. Böylece hem çalışanlar seçme özgürlüğünden yararlanır ve motivasyonları artar hem de işverenler vergi tasarrufu elde eder.  

MultiGift Hediye Kartı

Mavi Hediye Kartı ve Dijital Hediye Kodu ile Tasarruf Edin!

Çalışanlarınız için özel günlerde tercih edebileceğiniz Mavi hediye kartı ve dijital hediye kodu ile mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Üstelik bu işlem sırasında %45'e varan vergi avantajı fırsatı ile tasarruf edebilirsiniz. 

MultiGift'in tüm marka çözümlerinde olduğu gibi Mavi hediye kartı ve dijital hediye koduyla da ister 1 ister 1000 çalışanınız olsun, tek fatura ile muhasebeleştirme süreçleri yönetilir. Böylece operasyonel yükler ortadan kalkar ve kolayca vergi tasarrufu fırsatından yararlanabilirsiniz.