MultiGift kurumsal hediye kartı çalışanlarınıza en sevilen markalarda marketten, kırtasiyeye, elektronikten ev dekorasyonuna ihtiyaca uygun alışveriş imkanı sunarken firmanıza %45’e varan vergi avantajı sağlıyor!

ŞİMDİ BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

Çalışanlarınıza vereceğiniz Ramazan yardımlarında %45'e varan vergi avantajından yararlanabilmek için hemen bilgilerinizi girin, sizi arayalım.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiGift Kurumsal Hediye Kartı Nedir?

Şirketlerin çalışanlarına, müşterilerine veya tedarikçilerine özel bayram hediyesi, personel ödüllendirme, doğum günü hediyesi, özel sadakat programı gibi birçok farklı alanda kullanabilecekleri kurumsal hediye kartıdır. Kadın, erkek, anne bebek giyim, gıda ve daha pek çok sektörde alışveriş imkanı sunan MultiGift kartlar, şirketlerin kurumsal hediyelerinde büyük kolaylık ve tasarruf sağlıyor.

Referans perakende alışveriş noktaları:

MultiGift Giyim Markaları

Referans market alışveriş noktaları:

market

20.000'i aşkın nokta

MultiGift Kurumsal Hediye Kartı Ailesindeki Diğer Marka Kartları

MultiGift ailesindeki diğer marka kartları ise sunmuş olduğu geniş marka ağı ile market ya da perakende noktalarında şirketlerin tüm ihtiyaçlarına tek tedarikçi ile çözüm bulmalarına olanak sağlar. Böylece şirketler hem çalışanları, hem de müşterileri için dijital veya fiziksel kartlarla hızlı ve avantajlı çözümlere sahip olur.

Şimdi siz de firmanız için en uygun çözümü seçin, çalışan yardımlarınızda %45'e varan tasarruf sağlayın!

Üye İsmiFiziki KartFiziki Kart ile Mağazada Alışveriş İmkanıFiziki Kart ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital KodDijital Kod ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital Kod ile Mağazada Alışveriş İmkanı
A101VarVarVarVarVarVar
BOYNERYokYokYokVarVarVar
CARREFOURSAVarVarVarVarVarVar
D&RVarVarVarVarVarVar
DECATHLONYokYokYokVarVarVar
DEFACTOYokYokYokVarVarYok
ENGLISH HOMEYokYokYokVarYokVar
HEPSİBURADAYokYokYokVarVarVar
HOPİYokYokYokVarVarVar
IKEAYokYokYokVarVarYok
JOLLY TURYokYokYokVarVarVar
MAVİVarVarVarVarVarVar
MEDIAMARKTVarVarVarYokYokYok
TEKNOSAVarVarYokYokYokYok
TİKTAKYokYokYokVarVarYok

Dijital kod hizmetinden yararlanabilmek için seçilen üyenin bu hizmeti vermesi gerekmektedir.