Multinet

MultiNet Yemek Kartınızı Online Satın Alın, Hemen Kullanmaya Başlayın!

 • Aynı gün içerisinde kartlarınızı hızlıca oluşturun.
 • Kargoyu beklemeden, kartlarınızı hemen kullanmaya başlayın.
 • Üstelik hizmet bedeli, kart basım ve kargo ücreti almıyoruz!
Multinet Online Başvuru

Formu doldurun, yemek kartınızı online satın alın.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş. tarafından tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.
Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir.
Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Dakikalar İçerisinde MultiNet Yemek Kartı Nasıl Alınır?

MultiNet ile kazanırsınız!

MultiNet yemek kartını tercih eden firmalar tasarruf ediyor.

Multinet Fiş toplamak ile uğraşmayın; tek fatura ile operasyonel kolaylık sağlayın. Vergi avantajından faydalanın!

Multinet  81 ilde restoran ve marketler dahil 35.000’i aşkın üye noktasında dilediğiniz gibi özgürce harcayın.

Multinet Market alışverişlerinizde ve online yemek siparişlerinizde geçerlidir.

Multinet Temassız kart veya MultiPay uygulaması üzerinden karekod ile kolay ödeme.

Multinet Avantajlar Dünyası

Hemen Multinetli Olun. Kargo, Akaryakıt, Şirket Hattı, İşyeri Sigortası, Ön Muhasebe Programında Dev İndirim Kazanın.

MNG Kargo

Multinet Petrol

Müşterilerimiz Ne Düşünüyor

 • 3 adet grup şirketimizin personel yemek ödemelerini uzun süredir MultiNet ile yapmaktayız. Anlaşmalı noktalarınızın yeterliliği, online yükleme sisteminin sade ve kullanılabirliği, karekod ile ödeme sistemi Multinet Up'ı tercih etmemizin en önemli nedenlerindendir. Ayrıca bölge temsilcilerinizin düzenli ziyareti ve taleplerimizin hızlı karşılanması memnuniyet sağlamaktadır.

  aktif
  Sema MUTLU
  Operasyon Müdürü - Aktif
 • Yaklaşık bir yıldan beri çalıştığımız firmanızın; müşteri hizmetlerinde proaktif olmanız, sürekli müşteri ziyareti ve de hizmet üreten ile hizmet alan arasındaki samimiyetinizden dolayı günlük 55.000 kişiye hizmet verdiğimiz 180 çalışanımıza gift hizmeti veren firmanıza memnuniyetimizi bildirir uzun yıllar beraber çalışmak dileği ile teşekkür ederiz.

  Çanakkle Belediyesi
  Tahsin KARACA
  Satınalma Müdürü - Çanakkale Belediyesi
 • Firmamız araç filosu yakıt ihtiyacımız, mayıs ayından bu güne Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş tarafından karşılanmaktadır. Müşteri Hizmetlerine ulaşılabilirlik, kolay çözüm önerileri, taleplerimizin hızlı ve etkili bir şekilde karşılanması firmamızın değer verdiği en önemli kriterlerdir. Bu nedenler ile çalışmalarımızdan oldukça memnunuz ve olumlu referanslarda bulunmaktayız.

  OKPOR AMBALAJ İMALAT İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
  EBRU CANDAN
  OKPOR AMBALAJ İMALAT İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. - OKPOR AMBALAJ İMALAT İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
 • Şirketimizin tüm araçlarının yakıtlarını Multinet Up firmasından almaktayız. Anlaşmalı noktaların yeterliliği ve sistem üzerinden takibinin sade, kullanışlı olması ve taleplerimizin hızlı karşılanması çok memnuniyet verici bir durumdur.

  United Work
  Cüneyt Yeşil
  Satınalma Yöneticisi - United Work
 • Şirketimizin yakıt alımlarını bir süredir firmanızdan yapmaktayız. Anlaşmalı noktaların yeterliliği, Müşteri Hizmetlerinin gerek ilgi alakası gerek hızlı çözümleri sizleri tercih etmemiz için önemli bir faktördür. Sağlamış olduğunuz hizmetler için teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

  t bos boya
  Emel Sancar
  T BOS BOYA - T BOS BOYA
 • Son 2 yıllık süreçte şirketimizin yakıt alımlarını Multinet Up anlaşmalı Shell istasyonlarından; toplantı ve projelerimiz için gereken uçak biletlerini de MultiTravel online seyahat platformu üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Yakıt ağının genişliği, istediğimiz firma ve sefere ait uçuşa hızlıca erişebilmek sizinle çalışma sebeplerimizden en önemlileri diyebiliriz. Çalışanlarınızın ilgisi ve hızlı desteğini her zaman yanımızda hissetmek bizi mutlu ediyor. Umarız daha uzun yıllar birlikte çalışacağız.

  mutfak
  ENES ERARSLAN
  Finans Müdürü - Mutfak
 • MultiNet'in ister markette ister restoranda kullanılabilme esnekliği dikkatimizi çekti. Hızlı ve pratik bir şekilde satın aldık. Meslektaşlarıma tavsiye ederim.

  ERDOĞAN HUKUK
  Mecra Erdoğan
  Avukat - ERDOĞAN HUKUK VE DANIŞMANLIK BÜROSU
 • Bizi iş ortaklarımızdan dinleyin. MultiNet yemek kartını online satın alan ve kartları ertesi gün ulaşan Mraen Corp, kolay ve hızlı sürecimizi tavsiye ediyor!

  Trajanis MRAEN CORP
  Aleran Hietria Mraen
  Trajanis MRAEN CORP - Trajanis MRAEN CORP
 • Yemek giderleri için çok sayıda fiş fatura toplama derdinden kurtarıyor. MultiNet ile tek fatura üzerinden takip edebilirsiniz, büyük kolaylık.

  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İbrahim Aydın
  İbrahim Aydın
  Serbest Muhasebeci Mali Müşavir - Serbest Muhasebeci Mali Müşavir İbrahim Aydın
 • Bir konuda hizmet almam gerekiyorsa en kolay ve hızlı alternatifi tercih ediyorum. Multinet yemek kartını sadece 5 dakikada satın aldım ve hemen kullanmaya başladım.

  CLAVİS EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TİCARET LTD. ŞTİ. – Murat Gümüş
  Murat Gümüş
  CLAVİS EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TİCARET LTD. ŞTİ. - CLAVİS EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TİCARET LTD. ŞTİ.
 • MultiNet'i, geçen lokanta ve marketlerin çeşitliliği nedeniyle tercih ettik. Yemek kartı satın alma sürecinin dijital olması en sevdiğim özelliklerden oldu.

  Minik Dolap
  Tuğçe Yerli Balaban
  Minik Dolap - Minik Dolap
 • Her anını dolu dolu geçirdiğim ve her anında kendime yeni bir şeyler kattığım bir süreç oldu. Daha önce hiç deneyimlemediğim fırsatları deneyimleme şansı yakaladım. Satış Analitiği, Analitik Pazarlama ve İş Analitiği departmanlarında çalışma imkanı yakaladığım için kendime en uygun alanını seçebildim. Şirketteki herkesin iletişime açık olması nedeniyle kendimi rahatça ifade edebildim. Kendimi uzun yıllardır bu firmada çalışıyor gibi hissediyorum. Şirketin sağlamış olduğu Python eğitimi sayesinde yapay zeka alanında da kendimi geliştirebildim. Mentörüm kişisel gelişimim ve kariyerim için önemli bir yol gösterici oldu. 

  Kadir Demet
  KADİR DEMET
  İş Analitiği Uzmanı - Multinet Up
 • 2022 yılının Eylül ayında staj programı dolayısıyla Multinet Up ailesine katıldım. Güzel bir staj döneminin sonunda gerçekleştirdiğim proje sunumunu başarıyla geçerek okulum devam ederken MultiTalent olarak çalışmaya devam ettim. MultiTalent serüvenimde şirkette 1. yılımı doldurdum ve mezun olmamın ardından tam zamanlı olarak çalışma fırsatı yakaladım. Bu süreç boyunca 3'er ay İş Analitiği, Satış Analitiği ve İnsan ve Kültür gibi farklı departmanlarda MultiTalent olarak çalışma fırsatı yakaladım. Bu sayede de kariyer hedefimin ne yönde olacağına da karar vermiş oldum. İyi ki bu güzel ailenin bir parçasıyım!

  Tolga Gültekin
  TOLGA GÜLTEKİN
  İş Analitiği Uzmanı - Multinet Up

© 2024 Multinet | Up