Kurumsal Seyahat Çözümü: MultiTravel

MultiTravel, kurumsal seyahat platformuyla iş seyahatlerinizi yönetmeyi çok kolay hale getiriyor. Konaklamalarınızı hızlı ve avantajlı bir şekilde düzenleyin, limit belirleme özelliği ile bütçenizi kontrol altında tutun.

Firmanız için binlerce prestijli otelden en uygun konaklama fiyatlarını karşılaştırmalı olarak alarak operasyonel kolaylık ve tasarruf sağlamak için hemen başvurun.

Binlerce otel seçeneğiyle kurumsal ziyaretleriniz keyifli seyahatlere dönüşsün.

Ramazan ayı boyunca kurumsal iftar organizasyonlarınız için de MultiTravel otellerinden ve avantajlarından yararlanmak için hemen formu doldurun, sizi arayalım.

BAŞVURUN, SiZi ARAYALIM

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

step
icon-1

MultiTravel ile kurumsal seyahatlerinizi acente komisyonsuz 7/24 online yönetme imkanı

icon-2

Acente Komisyonu Ödemeyin: MultiTravel ile yaptığınız şirket seyahatlerinizde konaklamalarınızın dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

icon3

Kurumsal seyahatlerinizde konaklama maliyetlerinizi azaltarak, tasarruf edin: 1000’i aşkın otel seçeneğiyle MultiTravel Otel hizmetiyle en avantajlı fiyatlarla konaklarsınız.

icon-4

Seyahatlerinizde etkin kontrol ve detaylı raporlama: Şirket konaklama harcamalarınız ile ilgili detaylı raporlar alabilir, ister bölgesel ister tüm konaklama raporlarına detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

icon-1

Limit ve Bütçe Kontrolü

Limit yönetimi kapsamında firmanıza özel olarak belirlenmiş limit dâhilinde alımlar yapabilir, dilerseniz limitlerinizi anlık olarak güncelleyebilirsiniz.

icon2

Kural ve Yetki Yönetimi

MultiTravel portalınızı firma portalınız gibi özelleştirebilirsiniz. Portal üzerinde yapmak istediğiniz kural değişiklikleri, yetki verilen personel tarafından rahatlıkla değiştirilebilir.

icon3

Organizasyon ve Onay Akışı

Firma portalınız üzerinden sisteme giriş yapıldıktan sonra, firma çalışanlarınızın yetkilerini düzenleyebilir faydalanacakları hizmet çeşitliliğini değiştirebilir, limitlerini arttırıp azaltabilirsiniz.

icon-4

7/24 Online Hizmet

Seyahat satın alımlarınızı beklmeden tüm cihazlardan 7 gün 24 saat online olarak tamamlayabilirsiniz.

Multinet Logo