A101 HEDİYE KARTI İÇİN BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Yardımlaşma ayı Ramazan’da çalışan gıda yardımı kolilerinizin hem maliyetini hem de operasyonel yüklerini hafifletiyoruz. Siz de Ramazan gıda yardımlarınız için MultiGift marka çözümü A101 hediye kartı ya da dijital kodu seçin, hem %45'e varan tasarruf sağlayın hem çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilme özgürlüğü tanıyın

steps-dots

Siz de Ramazan yardımlarınızı temassız ve hızlı bir şekilde yapmak ister misiniz?

Ramazan ayında gelenekselleşmiş Ramazan gıda kolilerinin hazırlanması, depolanması, dağıtılması ve daha pek çok operasyon şirketinize hem ek yük hem de ek masraf oluştur. Bu Ramazan A101 hediye kartı veya dijital kodu tercih edin, operasyonel süreçlerle uğraşmayın. Ayrıca %45'e varan tasarruf ile, daha az maliyetin tadını çıkarın!

a101-new-image

A101 HEDİYE KARTININ VE DİJİTAL KODUN AVANTAJLARI NELERDİR ?

  • List 4Erzak kolileri hazırlanırken kolilerden eksik ya da bozulmuş gıda ürünleri çıkması, hangi ürünlerin ekleneceği, dağıtılması ve benzer pek çok sorunla uğraşırsınız. A101 hediye kartı veya dijital kodlaysa tek tuşa basarak tüm çalışanlarınıza yardımlarınızı minimum operasyon ve masrafla dağıtabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın memnuniyetini sağlamak çok daha kolay! Çünkü hediye bakiyeleri ile ne alacaklarına onlar karar verir siz ise maliyetlerden tasarrufun keyfini çıkarırsınız.
  • Dijital kod ile işler çok daha kolay! Çalışanlarınızın cep telefonuna hediye kodlarını gönderip aynı gün içinde kullanım yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Ramazan kolilerinin hazırlanması aşamasında karşınıza çıkacak idari işler için harcanan zaman, lojistik sorunları ve yüksek maliyet gibi birçok durumu ortadan kaldırabileceğiniz gibi, bunlara ek olarak A101 hediye kartları ile %45'e varan avantaj sağlayabilirsiniz.

A101 Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

Bakiyeler
kartın tesliminden sonra yüklenir
ve kart kullanıma açılır.

yesil-icon

Kart'ını alan kullanıcı
ihtiyaçlarını belirler.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Kart'ını kasiyere verir.

yesil-icon

Kasiyer, kullanıcının harcama
tutarını Kartından veya kodundan çeker ve alışveriş tamamlanır.


 

A101 hediye kartını veya dijital kodunu almak için yukarıdaki formu doldurabilirsiniz.

Hediye kartı ve dijital kod yalnızca fiziksel A101 mağazalarındaki alışverişlerde geçerlidir. Türkiye genelindeki 9.000 A101 marketinden dilediğiniz konumdaki mağazayı ziyaret ederek alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mağazalardaki tüm ürün alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. (%10 KDV ve %20 KDV oranındaki ürünlerin hepsinde geçerlidir.)

Kart veya kod içerisinde tanımlı bakiye kadar hizmet sağlanır. Yani kartlarda alt-üst limit bulunmaz.

Dilediğiniz kadar hediye kartı alabilir veya SMS ile dijital kod gönderebilirsiniz.

Hayır, hediye kartı nakite çevrilemez.

Multinet Logo