notification-announcements

Duyurular

 

BİM Ramazan Kartı Başvurusu

bim

 

Yardımlaşma ayı Ramazan’da çalışan gıda yardımı kolilerinizin hem maliyetini hem de operasyonel yüklerini hafifletiyoruz. Siz de Ramazan gıda yardımlarınız için MultiGift marka çözümü BİM hediye kartı ya da dijital kodu seçin, hem %45'e varan tasarruf sağlayın hem çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri seçebilme özgürlüğü tanıyın.

 

BİM KURUMSAL HEDİYE KARTI BAŞVURU

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Siz de Ramazan yardımlarınızı hızlı bir şekilde yapmak ister misiniz?

Ramazan ayında gelenekselleşmiş Ramazan gıda kolilerinin hazırlanması, depolanması, dağıtılması ve daha pek çok operasyon şirketinize hem ek yük hem de ek masraf oluştur. Bu Ramazan BİM hediye kartı veya BİMPara tercih edin, operasyonel süreçlerle uğraşmayın. Ayrıca %45'e varan tasarruf ile, daha az maliyetin tadını çıkarın!

a101-new-image

BİM HEDİYE KARTININ VE BİMPara AVANTAJLARI NELERDİR ?

  • Erzak kolileri hazırlanırken kolilerden eksik ya da bozulmuş gıda ürünleri çıkması, hangi ürünlerin ekleneceği, dağıtılması ve benzer pek çok sorunla uğraşırsınız. BİM hediye kartı veya BİMPara'yla ise tek tuşa basarak tüm çalışanlarınıza yardımlarınızı minimum operasyon ve masrafla dağıtabilirsiniz.
  • Çalışanlarınızın memnuniyetini sağlamak çok daha kolay! Çünkü hediye bakiyeleri ile ne alacaklarına onlar karar verir siz ise maliyetlerden tasarrufun keyfini çıkarırsınız.
  • Dijital kod ile işler çok daha kolay! Çalışanlarınızın cep telefonuna hediye kodlarını gönderip aynı gün içinde kullanım yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Ramazan kolilerinin hazırlanması aşamasında karşınıza çıkacak idari işler için harcanan zaman, lojistik sorunları ve yüksek maliyet gibi birçok durumu ortadan kaldırabileceğiniz gibi, bunlara ek olarak BİM hediye kartları ile %45'e varan avantaj sağlayabilirsiniz.

BİM Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

Bakiyeler
kartın tesliminden sonra yüklenir
ve kart kullanıma açılır.

yesil-icon

Kullanıcı
ihtiyacını belirler.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Kart'ını kasiyere verir.

yesil-icon

Ödeme İşlemi
tamamlanır.

BİM Dijital Kodu Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

BİMPara Bilgisi kullanıcıya SMS olarak gönderilir.

yesil-icon

Bakiyenin aktif olabilmesi için kullanıcı, TCKN'nin son 4 hanesini 4642'ye SMS olarak gönderir. Bakiye aktif olunca kullanıcı BİMPara uygulamasını indirir.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Seçtiği ürünleri kasiyere teslim eder.

yesil-icon

BİMPara uygulamasında Ödeme Yap butonuna basarak ödemesini tamamlar.