notification-announcements

Duyurular

 

DeFacto Hediye Kartı

Defacto Hediye Kartı

 

Türkiye'nin en sevilen giyim markalarından DeFacto; MultiGift marka çözümleri ile işverenlere %45'e varan vergi avantajı, çalışanlara ise seçme özgürlüğü sunuyor. DeFacto Hediye kartı ile Yılbaşı, Kurban, Ramazan, kıdem, terfi ve doğum gibi özel dönemler için hediyelerinizi verebilir ve vergi avantajından yararlanabilirsiniz.  

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

DeFacto Hediye Kartı ile Avantajlardan Yararlanın!

MultiGift marka çözümleri arasında yer alan DeFacto hediye kartı, DeFacto mağazalarında geçerli özel bir çözümdür. İşverenlerin %45'e varan vergi avantajı ile çalışanlarına hediye kartı sunmasını sağlayan çözüm ile vergi tasarrufu elde edilebilir. Çalışanlar ise seçme özgürlüğüne kavuşur ve esnek bir yan hak sunulmuş olur. Böylece motivasyonları ve bağlılıkları artar. 

MultiGift Hediye Kartı

DeFacto Hediye Kartı ile Çalışanlarınıza Özgürlük Tanıyın!

Çalışanlarınız için Kurban, Yılbaşı veya Ramazan hediyeleri seçmek oldukça zordur. Ortak hediyeler ise tüm personeli memnun etmeyebilir. DeFacto hediye kartı ile çalışanlarınıza seçme özgürlüğü tanıyabilir, %45'e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınız ihtiyaçlarına göre alışveriş yaptıkları için memnuniyetleri ve motivasyonları artar hem de işveren olarak vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

MultiGift marka çözümü DeFacto hediye kartı ile ister 1 ister 1000 çalışanınız olsun, tek fatura alırsınız. Böylece muhasebe süreçleriniz kolaylaşır ve operasyonel yüklerden de kurtulursunuz. Ayrıca tüm avantajlardan da çalışan sayısı bağımsız olarak faydalanabilirsiniz.