notification-announcements

Duyurular

 

Hepsiburada Ramazan
Hediye Çeki Başvurusu

Hepsiburada Kurban Dijitalkod Başvuru

 

Çalışan Ramazan yardımlarında gıda kolilerinin maliyetini ve operasyonel yüklerini azaltıyoruz. Çalışanlarınıza yapacağınız 2024 Ramazan yardımlarınız için MultiGift marka çözümü Hepsiburada dijital çekini seçin, çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun ürünleri tercih edebilme özgürlüğü tanıyın.

 

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Hepsiburada Dijital Çeki ile Ramazan Yardımlarınız Dijitalleşiyor!

Ramazan kolilerinin temini, dağıtım süreçleri ve muhafazası gibi operasyonel yüklerden tamamen kurtularak pratik ve hızlı bir şekilde Ramazan yardımı yapmak için Hepsiburada dijital çeki tercih edebilirsiniz!

Hepsiburada dijital hediye çeki ile operasyonel yükleri ortadan kaldırmakla kalmaz, yardımlarınızı ulaştırdığınız çalışanlarınıza farklı markalardan ihtiyaçlarını online olarak karşılama imkânı da verir. Firmanız ise %45’e varan vergi tasarrufundan faydalanabilir. Kısacası hem erzak veya gıda yardımlarının operasyonel süreçleri tarihe karışır hem de kolayca ve tasarruflu bir şekilde çalışanlarınıza Ramazan yardımı yapmış olursunuz.

Hepsiburada Dijital Çeki ile Ramazan Yardımlarınız Dijitalleşiyor!

HEPSİBURADA RAMAZAN YARDIMLARINDA NASIL AVANTAJ SAĞLAR?

  • Erzak kolileri hazırlanırken kolilerden eksik ya da bozulmuş gıda ürünleri çıkması, hangi ürünlerin ekleneceği, dağıtılması ve benzer pek çok sorunla uğraşırsınız. Hepsiburada dijital kodu ise tek başvuru ile tüm çalışanlarınıza yardımlarınızı minimum operasyon ve masrafla dağıtmanızı sağlar.
  • Çalışanlarınızın memnuniyetini sağlamak çok daha kolay! Çünkü hediye bakiyeleri ile ne alacaklarına onlar karar verir siz ise maliyetlerden tasarrufun keyfini çıkarırsınız.
  • Dijital çek ile işler çok daha kolay! Çalışanlarınızın cep telefonuna hediye kodlarını gönderip aynı gün içinde kullanım yapmalarını sağlayabilirsiniz.
  • Ramazan kolilerinin hazırlanması aşamasında karşınıza çıkacak idari işler için harcanan zaman, lojistik sorunları ve yüksek maliyet gibi birçok durumu ortadan kaldırabileceğiniz gibi, bunlara ek olarak Hepsiburada dijital çekleri ile %45'e varan avantaj sağlayabilirsiniz.

Hepsiburada Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

Hediye çekini alan kullanıcı
"Hesabım > Kuponlarım > Kupon Ekle (+)"
adımlarıyla hediye çeki kodunu yazarak
hediye çekini aktive eder.

yesil-icon

Satıcısı Hepsiburada olan ürünlerden, satın almak
istediği ürünü sepete ekler.

yesil-icon

Ödemesini hediye çeki ile yaparak
alışverişini tamamlar.


 

Hediye çeki online alışverişlerde kullanılır ve sadece Hepsiburada satıcılı ürün alışverişlerinde geçerlidir. Ayrıca; altın, ziynet, dijital pinler, TL kart ve TL yüklemeler yapılamaz. Alışveriş yapılacak ürünlerin kategorisi seçildikten sonra "Satıcı" filtrelemesi yaparak Hepsiburada ürünlerine ulaşılabilir ve kolayca alışveriş tamamlanabilir.

Alışveriş esnasında ödeme ekranına gelindiğinde hediye çeki son sepet tutarı üzerinden indirim olarak uygulanmaktadır. 

Hepsiburada dijital hediye çekinin kullanım süresi 1 yıldır. Bakiyeler birden fazla alışverişte parçalı olarak kullanılabilir. Örneğin 500 TL’lik bir hediye çeki ile 200 TL’lik sipariş oluşturulduğunda kalan 300 TL’lik tutar, farklı bir hediye çeki ile ilk çeki kullanan hesaba otomatik olarak tanımlanmaktadır. Bu hediye çeki daha sonraki alışverişlerde yine parçalı olarak kullanabilir. Bu şekilde kalan bakiye kullanıcı hesabında farklı hediye çekleri ile takip edilebilmektedir.

Alışverişlerde birden fazla hediye çeki birleştirilemez. Alışveriş tutarının çek tutarından yüksek olması halinde kalan tutar kredi kartı ile ödenerek tamamlanır.

Hediye çeki aktivasyon kodunun temin süresini 4 iş günüdür.