notification-announcements

Duyurular

 

BİM Hediye Kartı Başvurusu

 BİM Hediye Kartı

BİM hediye kartı, Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı çözümü olan MultiGift’in sağladığı bir marka çözümüdür. Çalışanlarınız için sunabileceğiniz BİM hediye kartı ile %45’e varan vergi avantajından yararlanabilir, çalışan başına aylık 1.000 TL’lik ödeme yapmanız durumunda 10 çalışan için ayda 6.000 TL’ye varan tasarruf fırsatından yararlanabilirsiniz.

BİM Kurumsal Hediye Kartı Başvuru

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiGift ile Aylık Kazancınız
MultiGift ile Yıllık Kazancınız
Detaylar Nakit Ödeme MultiGift
Aylık Net Hak Ediş    
Gelir Vergisi    
Damga Vergisi    
SGK Primi İşçi Payı    
İşsizlik Sigortası İşçi Payı    
SGK Primi İşveren Payı    
İşsizlik Sigortası İşveren Payı    

İşverene Toplam Maliyet

Aylık    
Yıllık    

BİMPara Nedir?

BİMPara, BİM mağazalarında çalışanlarınızın karta ihtiyaç duymadan alışveriş yapmalarını sağlayan bir mobil uygulamadır. Çalışanlarınıza BİM hediye kartına alternatif  BİMPara alabilir, mobil uygulama vasıtasıyla kolayca harcama yapmalarını sağlayabilirsiniz. 

 

BİM Hediye Kartının İşverenler İçin Avantajları Nelerdir?

MultiGift marka çözümü olan BİM hediye kartı, işverenlere vergi avantajı sağlar. Ayrıca çalışanların iş yerine olan bağlılığını artırır. Böylece hem iş verimliliği yükselir hem de vergi avantajı ile işveren olarak tasarruf etmiş olursunuz. 

 

Vergi Avantajı

MultiGift marka çözümlerinden olan BİM hediye kartı ile %45’e varan vergi tasarrufu fırsatlarından yararlanabilirsiniz. MultiGift vergi avantajı hesaplama aracı ile çalışan sayınıza ve yatıracağınız bakiyeye göre ayni yardımlarda yararlanabileceğiniz %45’e varan tasarruf tutarını hesaplayabilirsiniz.

MultiGift hesaplama aracını kullanmak için MultiGift Vergi Avantajı Hesaplama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Çalışan Bağlılığı

Market harcamaları için kullanabileceğiniz BİM hediye kartı gibi MultiGift marka çözümleri, çalışanlarınızın maaşlarına ek olarak özel bir yan haktan yararlanmasını sağlar. Böylece çalışanlarınızın bağlılıkları artırabilirsiniz.

 

BİM Hediye Kartının Çalışanlar İçin Avantajları Nelerdir?

BİM market kartı veya eskiden kullanılan ismiyle market çeki ile binlerce mağazada alışveriş yapabilirler. Erzak kolisi gibi seçeneklerden farklı olarak ürünlerini kendileri seçebilir ve ihtiyaçlarına göre hareket edebilirler.

 

Yaygın Market Ağı

BİM binlerce şubesi ile Türkiye’nin en yaygın zincir market ağlarından biridir. Türkiye’nin hemen hemen her ilçesinde bir BİM market bulunmaktadır. Çalışanlar, BİM hediye kartı ve BİMPara ile marketlerde diledikleri gibi alışveriş yapabilirler. Kısacası çalışanlarınız, yaygın market ağı sayesinde sunacağınız hediye kartı ile market alışverişlerini yapabilirler. Böylece gıda kolisi veya erzak kolisi yerine hediye kartları ile ihtiyaçlarına uygun olarak alışverişlerini gerçekleştirebilirler.

Esneklik

Her ay erzak yardımı yapmak yerine BİM hediye kartı gibi çözümleri tercih ederseniz, seçim yapma esnekliğini çalışanlarınıza bırakmış olursunuz. Böylece çalışanlarınız, ihtiyaçlarına göre alışverişlerini yapabilirler.

 

Kurumsal BİM Hediye Kartı Nasıl Alınır?

BİM kartı almak için aşağıda yer alan butona tıklayıp başvuru yapmanız yeterlidir. Başvuru sonrasında arkadaşlarımız en kısa sürede size ulaşacak ve MultiGift marka çözümü BİM kartı başvurusunu tamamlamanızı sağlayacaklar.

BİM kart başvurusunu tamamladığınızda da çalışanlarınız, hediye kartı veya BİMPara ile alışverişlerini yapabilecekler.

Hemen Başvur

BİM Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

 

yesil-icon

Bakiyeler
kartın tesliminden sonra yüklenir
ve kart kullanıma açılır.

yesil-icon

Kart'ını alan kullanıcı
ihtiyaçlarını belirler.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Kart'ını kasiyere verir.

yesil-icon

Ödeme İşlemi
tamamlanır.


 

BİMPara Nasıl Kullanılır?

 

yesil-icon

BİMPara Bilgisi kullanıcıya SMS olarak gönderilir.

yesil-icon

Bakiyenin aktif olabilmesi için kullanıcı, TCKN'nin son 4 hanesini 4642'ye SMS olarak gönderir. Bakiye aktif olunca kullanıcı BİMPara uygulamasını indirir.

yesil-icon

Mağazada satın almak
istediği ürünü seçer.

yesil-icon

Seçtiği ürünleri kasiyere teslim eder.

yesil-icon

BİMPara uygulamasında Ödeme Yap butonuna basarak ödemesini tamamlar.