MultiGift'le çalışanlar da mutlu, şirketler de!

MultiGift, Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı. Onun gelişiyle birlikte şirketler, müşterileri ve çalışanları için çok şey değişti. MultiGift'le şirketler, müşterilerine sundukları özel çözümler ile karlılıklarını arttırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık ve vergi avantajına kavuştular. Çalışanlar ise bu yardımları Türkiye çapında 20.000 noktada diledikleri gibi harcama rahatlığına sahip oldular. Şirketinizin ihtiyacına göre özelleştirebildiğiniz MultiGift'le hemen tanışın.

Ayni Yardım

Ayni yardımlar, şirketlerin çalışanlarına yaptıkları yardımların nakit yerine mal veya hizmet ile karşılanması demek. Mesela, çalışanlarınıza giyim yardımı yapacaksınız: Bu yardımı nakit olarak yaparsanız, çalışanın bordrosuna yansıtmanız gerekir ve bunu için de vergi ödersiniz. Bu yardımı MultiGift kart ile yaparsanız, şirketiniz %39'a varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlarınız bir çok seçkin markada geçerli olan MultiGift kartları ile bakiyeleri bölerek ve diledikleri gibi harcayabilirler.

Referans Markalar:

BAŞLIKLARIN SIRASI DEĞIŞMELI:

Çalışan Yardımı

Dönemsel olarak yaptığınız Ramazan yardımları, sendikal yardımlar, ayakkabı ve giyim yardımlarında çalışanlarınıza MultiGift kart verin, bu yardımları diledikleri mağazada, diledikleri gibi harcasınlar. Siz de vergi avantajından yararlanın.

Çalışan motivasyonu ve teşvik

Çalışanlarınızın bağlılığının iş hedeflerinizin gerçekleşmesinde önemli bir rolü olduğunu biliyoruz. MultiGift ile çalışanlarınızın yaşı ya da cinsiyeti gibi farklılıklara göre farklı ödüllendirme seçenekleri oluşturabilirsiniz.

Esnek yan haklar

Çalışanların mutluluğu ve motivasyonu, şirketler için her geçen gün önem kazanıyor. MultiGift, çalışanların yan haklarının yönetiminde çalışanların harcama şekillerinde çeşitlilik, şirketler için de operasyonel kolaylık sağlıyor.

Bayi sadakat programları

Rekabetin yüksek olduğu pazarlarda bayilerin mutluluğu çok önemli.
Bayi sadakat programları ve ödüllendirme stratejilerinde şirketinize özel modeller geliştirebilen esnek teknik altyapısıyla MultiGift, bayilerinizle olan ilişkilerinize yeni bir soluk getirecek.

Marka kartı

Markanızın kendisine ait bir sadakat programı ya da özel bir hediye kartı olabilir mi? MultiGift, esnek altyapısı sayesinde tasarımı dahil tamamen size özel bir karta dönüşebilir. Hem de hiç beklemediğiniz bir hızla!

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
@media(min-width:1400px){.shape-bg.special-pink-shape:after { bottom: -8em; }.inner-banner.multipay-banner .content p { margin-bottom: 35px; }.inner-banner.multipay-banner .content h3 { font-size: 27px; font-weight: 500; margin-bottom: 35px; }.background-shape {background-size: 50% auto; background-position: 0% -266%; }.special-pink-shape .btn.btn-radius { min-width: 200px; margin-right: 20px; }}@media(min-width:1600px){.shape-bg { height: auto; }}