Bayramınız Kutlu Olsun
notification-announcements

Duyurular

 

MultiGift Kurumsal Hediye Kartı

 Kurumsal hediye kartı MultiGift’le çalışanlarınız 20.000'i aşkın noktada gıdadan giyime ihtiyacına uygun alışveriş yapar, firmanız %45'e varan vergi avantajı sağlar.

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift’le, firmanızın Ramazan yardımı, bayram, yılbaşı ve özel gün hediyeleri ile performans ve kıdem ödülleri gibi kurumsal hediyelerinde, tek bir kart üzerinden marketten giyime, ev & yaşam ürünlerinden teknolojiye binlerce hediye sunabilme esnekliğine sahip olursunuz.

Binlerce firmanın tercihi MultiGift kurumsal hediye kartını daha yakından tanıyın!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayni Yardım

Ayni yardımlar, şirketlerin çalışanlarına yaptıkları yardımların nakit yerine mal veya hizmet ile karşılanması demek. Mesela, çalışanlarınıza giyim yardımı yapacaksınız: Bu yardımı nakit olarak yaparsanız, çalışanın bordrosuna yansıtmanız gerekir ve bunu için de vergi ödersiniz. Bu yardımı MultiGift kurumsal hediye kartı ile yaparsanız, şirketiniz %45'e varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlarınız bir çok seçkin markada geçerli olan MultiGift hediye kartları ile bakiyeleri bölerek ve diledikleri gibi harcayabilirler. Ayrıca Kurban ve Ramazan yardımlarında erzak kolilerinin getirdiği iş yükünü MultiGift ile azaltabilir, anlaşmalı marketlerden çalışanlarınız ihtiyacı olan ürünü satın alabilirler. 

MultiGift Ramazan Yardımı  Vergi Avantajı Hesapla

Ramazan Kolisi Yerine MultiGift  MultiGift Geçen Yerler

Multinet
4

Çalışan Yardımı

Dönemsel olarak yaptığınız Ramazan yardımları, sendikal yardımlar, ayakkabı ve giyim yardımlarında çalışanlarınıza MultiGift Hediye Kartı verin, bu yardımları diledikleri mağazada, diledikleri gibi harcasınlar.

Detaylı Bilgi Al      Vergi Avantajı Hesapla
 

çalışan yardımı
Multinet

Çalışan motivasyonu ve teşvik

Çalışanlarınızın bağlılığının iş hedeflerinizin gerçekleşmesinde önemli bir rolü olduğunu biliyoruz. Hediye kartları ile çalışanlarınızın yaşı ya da cinsiyeti gibi farklılıklara göre farklı ödüllendirme seçenekleri oluşturabilirsiniz. 

Detaylı Bilgi Al      Vergi Avantajı Hesapla
 

Esnek yan haklar

Çalışanların mutluluğu ve motivasyonu, şirketler için her geçen gün önem kazanıyor. MultiGift Hediye Kartı, çalışanların yan haklarının yönetiminde çalışanların harcama şekillerinde çeşitlilik, şirketler için de operasyonel kolaylık sağlıyor..

Detaylı Bilgi Al

Multinet
Multinet

Bayi sadakat programları

Rekabetin yüksek olduğu pazarlarda bayilerin mutluluğu çok önemli.Bayi sadakat programları ve ödüllendirme stratejilerinde şirketinize özel modeller geliştirebilen esnek teknik altyapısıyla MultiGift Kurumsal Hediye Kartı, bayilerinizle olan ilişkilerinize yeni bir soluk getirecek.

Detaylı Bilgi Al

Marka kartı

Markanızın kendisine ait bir sadakat programı ya da özel bir hediye kartı olabilir mi? MultiGift Hediye Kartı, esnek altyapısı sayesinde tasarımı dahil tamamen size özel bir karta dönüşebilir. Hem de hiç beklemediğiniz bir hızla!

Detaylı Bilgi Al

Multinet

Kurumsal Hediye Kartı Avantajları Nelerdir?

Kurumsal hediye kartı ile %45'e varan vergi tasarrufu fırsatından yararlanabilirsiniz. Böylece hem çalışanlarınıza yan hak tanımlamış olursunuz hem de her yıl binlerce TL tasarruf edebilirsiniz. Kurumsal hediye kartı vergi avantajı hesaplama aracımız ile yılda ne kadar vergi tasarrufu edebileceğinizi kolayca öğrenebilirsiniz. 

Kurumsal Hediye Kartının Çalışan Bağlılığına Etkisi Nedir?

MultiGift kurumsal hediye kartı ile çalışanlarınıza yan hak tanımlayabilir; Ramazan, Kurban, Yılbaşı veya doğum hediyesi gibi yardımlar yapabilirsiniz. Böylece çalışanlarınızın mutluluklarına ortak olabilir, motivasyonlarını artırabilirsiniz. 

Kurumsal Hediye Kartı Kullanım Alanları Nelerdir?

MultiGift hediye kartı geçen yerler sayfamızda da görebileceğiniz gibi çalışanlarınıza alacağınız kurumsal hediye kartları; market, teknoloji mağazaları ve giyim markaları gibi geniş bir yelpazede geçerlidir. Kurumsal hediye kartı ile çalışanlarınıza market kartı, giyim kartı ve teknoloji kartı gibi özelleştirilmiş kartlar sunabilirsiniz. 

MultiGift marka çözümleri olan BİM, A101 ve CarrefourSA gibi farklı marketleri de tercih edebilirsiniz. Marka çözümlerini tercih etmeniz durumunda, yapacağınız yardımlar sadece belirlediğiniz markada geçerli olur ve çalışanlarınızın ihtiyaçlarına göre alışverişlerini yapabilirler. 

Kurumsal Hediye Kartı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kurumsal hediye kartı seçerken çalışanlarınızın ihtiyaçlarını ve vergi avantajını dikkate etmelisiniz. Binlerce noktada geçerli olan MultiGift kurumsal hediye kartı ile çalışanlarınız; marketten giyime, ev tekstilinden teknolojiye kadar geniş bir yelpazede alışverişlerini yapabilirler. Ayrıca MultiGift, ayni yardımlarınızda %45'e varan vergi avantajı ile binlerce TL tasarruf etmenizi sağlar. 

5

🎙️ Nihat'la Sivrisinek - Kafa Radyo Podcasti

Nihat'la Sivrisinek - Kafa Radyo Podcasti" İş dünyasında devrim yaratan bir çözümü keşfetmek ister misiniz?

🚀 Firmalar, Multinet Up'ın kurumsal hediye çözümü MultiGift ile %45'e varan vergi tasarrufundan yararlanabiliyor