MultiGift Kurumsal Hediye Kartı

Kurumsal Hediye Kartı MultiGift'te Size Uygun Bir Çözüm Mutlaka Var!

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift, çalışanlara da şirketlere de kolaylık sağlar. Ramazan yardımı, bayram, yılbaşı ve özel gün hediyeleri, performans ve kıdem ödülleri gibi kurumsal hediyelerde binlerce markanın tercihi MultiGift ile kurumsal hediyelerinizde marketten giyime, elektronikten e-ticarete 20.000'i aşkın noktada seçme özgürlüğü sunarken, tek bir kart üzerinden binlerce hediye sunabilme esnekliği kazanır, üstelik %39'a varan tasarruf sağlarsınız! MultiGift kurumsal hediye kartını daha yakından tanıyın!

Şirketiniz ve çalışanlarınız için kurumsal hediyelerde yepyeni bir online alışverişi deneyimi:  MultiGift Shop!

Multinet Up’ın en yenisi MultiGift Shop ile firmaların kurumsal hediyelerindeki öncelikli tercihi MultiGift şimdi online alışverişlerde de kullanılabiliyor. MultiGift kullanıcıları, elektronikten kırtasiyeye, ofis malzemelerinden anne bebek ürünlerine geniş ürün yelpazesi içeren MultiGift Shop üzerinden bakiyelerini kullanarak alışveriş yapabiliyor. Alışverişe başlamak ve daha fazla detay için hemen tıklayın!

Detaylı Bilgi Al

Ayni Yardım

Ayni yardımlar, şirketlerin çalışanlarına yaptıkları yardımların nakit yerine mal veya hizmet ile karşılanması demek. Mesela, çalışanlarınıza giyim yardımı yapacaksınız: Bu yardımı nakit olarak yaparsanız, çalışanın bordrosuna yansıtmanız gerekir ve bunu için de vergi ödersiniz. Bu yardımı MultiGift kurumsal hediye kartı ile yaparsanız, şirketiniz %39'a varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlarınız bir çok seçkin markada geçerli olan MultiGift hediye kartları ile bakiyeleri bölerek ve diledikleri gibi harcayabilirler. Ayrıca Kurban ve Ramazan yardımlarında erzak kolilerinin getirdiği iş yükünü MultiGift ile azaltabilir, anlaşmalı marketlerden çalışanlarınız ihtiyacı olan ürünü satın alabilirler. 

Referans Markalar:

Çalışan Yardımı

Dönemsel olarak yaptığınız Ramazan yardımları, sendikal yardımlar, ayakkabı ve giyim yardımlarında çalışanlarınıza MultiGift Hediye Kartı verin, bu yardımları diledikleri mağazada, diledikleri gibi harcasınlar.

Çalışan motivasyonu ve teşvik

Çalışanlarınızın bağlılığının iş hedeflerinizin gerçekleşmesinde önemli bir rolü olduğunu biliyoruz. Hediye kartları ile çalışanlarınızın yaşı ya da cinsiyeti gibi farklılıklara göre farklı ödüllendirme seçenekleri oluşturabilirsiniz. 

Esnek yan haklar

Çalışanların mutluluğu ve motivasyonu, şirketler için her geçen gün önem kazanıyor. MultiGift Hediye Kartı, çalışanların yan haklarının yönetiminde çalışanların harcama şekillerinde çeşitlilik, şirketler için de operasyonel kolaylık sağlıyor..

Bayi sadakat programları

Rekabetin yüksek olduğu pazarlarda bayilerin mutluluğu çok önemli.Bayi sadakat programları ve ödüllendirme stratejilerinde şirketinize özel modeller geliştirebilen esnek teknik altyapısıyla MultiGift Kurumsal Hediye Kartı, bayilerinizle olan ilişkilerinize yeni bir soluk getirecek.

Marka kartı

Markanızın kendisine ait bir sadakat programı ya da özel bir hediye kartı olabilir mi? MultiGift Hediye Kartı, esnek altyapısı sayesinde tasarımı dahil tamamen size özel bir karta dönüşebilir. Hem de hiç beklemediğiniz bir hızla!

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
@media(min-width:1400px){.shape-bg.special-pink-shape:after { bottom: -8em; }.inner-banner.multipay-banner .content p { margin-bottom: 35px; }.inner-banner.multipay-banner .content h3 { font-size: 27px; font-weight: 500; margin-bottom: 35px; }.background-shape {background-size: 50% auto; background-position: 0% -266%; }.special-pink-shape .btn.btn-radius { min-width: 200px; margin-right: 20px; }}@media(min-width:1600px){.shape-bg { height: auto; }}@media (max-width: 768px) { #gbtvu1otmp { width: 100%; float: left; } }
Yukarı Çık