MultiGift Kurumsal Hediye Kartı

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift ile çalışanlar da mutlu, şirketler de!

MultiGift Hediye Kartı’nın gelişiyle şirketler, müşterileri ve çalışanları için çok şey değişti. MultiGift Hediye Kartı ile firmalar, müşterilerine sundukları özel çözümler ile karlılıklarını artırırken, çalışanlarına verdikleri sosyal yardım, prim ve hediyelerle operasyonel kolaylık, vergi avantajı ve çalışan motivasyonunda artış sağladılar. Çalışanlar ise bu yardımları Türkiye çapında 20.000’e yakın noktada diledikleri gibi harcama imkanına sahip oldular. Şirketinizin ihtiyacına göre özelleştirebileceğiniz MultiGift Kurumsal Hediye Kartı ile hemen tanışın!

Ayni Yardım

Ayni yardımlar, şirketlerin çalışanlarına yaptıkları yardımların nakit yerine mal veya hizmet ile karşılanması demek. Mesela, çalışanlarınıza giyim yardımı yapacaksınız: Bu yardımı nakit olarak yaparsanız, çalışanın bordrosuna yansıtmanız gerekir ve bunu için de vergi ödersiniz. Bu yardımı MultiGift kurumsal hediye kartı ile yaparsanız, şirketiniz %39'a varan vergi avantajından yararlanırken, çalışanlarınız bir çok seçkin markada geçerli olan MultiGift hediye kartları ile bakiyeleri bölerek ve diledikleri gibi harcayabilirler. Ayrıca Kurban ve Ramazan yardımlarında erzak kolilerinin getirdiği iş yükünü MultiGift ile azaltabilir, anlaşmalı marketlerden çalışanlarınız ihtiyacı olan ürünü satın alabilirler. 

Referans Markalar:

Çalışan Yardımı

Dönemsel olarak yaptığınız Ramazan yardımları, sendikal yardımlar, ayakkabı ve giyim yardımlarında çalışanlarınıza MultiGift Hediye Kartı verin, bu yardımları diledikleri mağazada, diledikleri gibi harcasınlar.

Çalışan motivasyonu ve teşvik

Çalışanlarınızın bağlılığının iş hedeflerinizin gerçekleşmesinde önemli bir rolü olduğunu biliyoruz. Hediye kartları ile çalışanlarınızın yaşı ya da cinsiyeti gibi farklılıklara göre farklı ödüllendirme seçenekleri oluşturabilirsiniz. 

Esnek yan haklar

Çalışanların mutluluğu ve motivasyonu, şirketler için her geçen gün önem kazanıyor. MultiGift Hediye Kartı, çalışanların yan haklarının yönetiminde çalışanların harcama şekillerinde çeşitlilik, şirketler için de operasyonel kolaylık sağlıyor..

Bayi sadakat programları

Rekabetin yüksek olduğu pazarlarda bayilerin mutluluğu çok önemli.Bayi sadakat programları ve ödüllendirme stratejilerinde şirketinize özel modeller geliştirebilen esnek teknik altyapısıyla MultiGift Kurumsal Hediye Kartı, bayilerinizle olan ilişkilerinize yeni bir soluk getirecek.

Marka kartı

Markanızın kendisine ait bir sadakat programı ya da özel bir hediye kartı olabilir mi? MultiGift Hediye Kartı, esnek altyapısı sayesinde tasarımı dahil tamamen size özel bir karta dönüşebilir. Hem de hiç beklemediğiniz bir hızla!

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
@media(min-width:1400px){.shape-bg.special-pink-shape:after { bottom: -8em; }.inner-banner.multipay-banner .content p { margin-bottom: 35px; }.inner-banner.multipay-banner .content h3 { font-size: 27px; font-weight: 500; margin-bottom: 35px; }.background-shape {background-size: 50% auto; background-position: 0% -266%; }.special-pink-shape .btn.btn-radius { min-width: 200px; margin-right: 20px; }}@media(min-width:1600px){.shape-bg { height: auto; }}@media (max-width: 768px) { #gbtvu1otmp { width: 100%; float: left; } }
Yukarı Çık