notification-announcements

Duyurular

 

Multinet
travel-first

MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu

Çalışanlarınızın seyahat limitleri ve organizasyon içi yetkilendirmelerini kolayca belirleyebileceğiniz MultiTravel Kurumsal Seyahat Platformu ile firmanız için binlerce prestijli otelden şirketinize uygun konaklama fiyatlarını karşılaştırmalı olarak alarak operasyonel kolaylık ve tasarruf sağlarsınız.

MultiTravel müşterisiyseniz Müşteri Girişi butonuna tıklayın. MultiTravel üye oteliyseniz Otel Yetkilisi Girişi butonunu seçerek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Müşteri Girişi   Otel Yetkilisi Girişi

Limit ve Bütçe Kontrolü

Limit ve Bütçe Kontrolü

Kural ve Yetki Yönetimi

Kural ve Yetki Yönetimi

Organizasyon ve Onay Akışı

Organizasyon ve Onay Akışı

7/24 Online Satın Alma

7/24 Online Satın Alma

MultiTravel'la hayat çok daha kolay

 

  • Seyahat konaklama harcamalarınızı mobil ya da web'den bağlanarak tek bir platformdan yapabilirsiniz.
  • Şirketinizin organizasyon yapısına göre onay akışı tasarlayarak çok aşamalı onay mekanizmaları oluşturabilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza özel limitler belirleyip, limit aşımlarını engelleyebilirsiniz.
  • Detaylı raporlamalarla görünmez seyahat giderlerinizi görünür hale getirebilirsiniz.
  • MultiTravel portalini şirket iş seyahati ve gider yönetimi kurallarına göre kendi portaliniz gibi özelleştirebilirsiniz.
  • Acente komisyonu ya da başka hiçbir ek ücret ödemeden paranızı tam olarak nereye harcadığınızı görürsünüz.
  • Haftada tek fatura özelliği ile fatura toplama ve masraf beyan yükünü ortadan kaldırırsınız.
  • 7/24 online otel rezervasyonu yapabilirsiniz.

 

Detaylı Bilgi Al

travel

Şirketinizin kurumsal otel konaklama giderlerini; şeffaf, anlık ve kolay takip sunan MultiTravel kurumsal seyahat platformu ile yönetin.
 

Şirketinizin kurumsal otel konaklama giderlerini; şeffaf, anlık ve kolay takip sunan MultiTravel kurumsal seyahat platformu ile yönetin.

 

🎙️ Nihat'la Sivrisinek - Kafa Radyo Podcasti

Nihat'la Sivrisinek - Kafa Radyo Podcasti" ile iş dünyasında devrim yaratan bir çözümü keşfetmeye hazır olun!

🚀 Firmalar, Multinet Up çözümü olan MultiTravel kurumsal seyahat platformunu tercih ederek iş seyahatlerini bir üst seviyeye taşıyor. Sizi bekleyen avantajları keşfetmek için hemen dinlemeye başlayın!

 

Sıkça Sorulan Sorular

İş seyahatleriniz ile ilgili tüm süreçleri MultiTravel Portal üzerinden yönetebilirsiniz. Portalda işlem yapabilmeniz için kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız yeterlidir.

MultiTravel Portal’a girip karşınıza çıkan ekranda “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayabilir ve tanımlı kullanıcı adınızı girerek yeni şifre belirleme sürecini başlatabilirsiniz. E-posta adresinize gelecek link üzerinden yeni şifrenizi belirleyebilir ve kurumsal seyahat işlemlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

MultiTravel Portal’a giriş sağlayarak açılan sayfadan “Otel” sekmesini tıkladıktan sonra ‘’Nereye Gidiyorsunuz?’’ alanına gitmek istediğiniz lokasyonu yazmanız gerekir. Lokasyon ve oteli belirledikten sonra tarih ve oda bilgilerini doldurup “Otelleri Ara” butonuna tıklamalısınız. Karşınıza çıkan otel seçenekleri arasından seyahatiniz için uygun olan odayı seçip rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz. 

MultiTravel Portal’a giriş sağlayarak açılan sayfadan “Otel” sekmesini tıkladıktan sonra ‘’Nereye Gidiyorsunuz?’’ alanına gidilecek lokasyonu yazmanız gerekir. Lokasyon ve oteli belirledikten sonra tarih ve oda bilgilerini doldurmalısınız. Yani, kendiniz için rezervasyon oluşturuyormuş gibi ilerledikten sonra “Misafir seçiniz” alanına tıklamalısınız. Misafir seçimi yapıldıktan sonra “Otelleri Ara” butonuna tıklamanız gerekir. Karşınıza çıkan otel seçenekleri arasından seyahate uygun olan odayı seçip rezervasyon oluşturabilirsiniz.  Bu işlem için yetkilendirme yapılması gerekmektedir.

MultiTravel Portal’a giriş yapıp sağ üst köşede yer alan “Profilim” ekranına tıklamalısınız. Daha sonra açılan ekranda sol tarafta yer alan seçeneklerden “Otel Rezervasyonlarım” alanını seçmelisiniz. Buradan iptal etmek istediğiniz rezervasyonu seçmelisiniz. Açılan ekrandan iptal etmek istediğiniz odayı seçmeli ve ‘’İptal’’ butonuna basmalısınız. Bu işlemi rezervasyon günü 12.00'ye kadar yapabilirsiniz.

Otel rezervasyonunuzu check-in tarihinizde öğlen saat 12.00'ye kadar iptal edebilirsiniz. 12.00 'den sonra yapılacak iptal işlemler için otelden onay alınması gerekmektedir.

Mevcut rezervasyonunuzu check-in’den önce iptal edebilir ve yeni rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Konaklama politikanızı; genel, grup bazlı, departman ve/veya çalışan düzeyinde MultiTravel Portal’ı üzerinden yönetebilirsiniz. Yapılacak sorgulamalar, satış aşamasında belirttiğiniz filtrelerden geçerek gerek görüldüğünde oluşturulan onay mekanizması doğrultusunda satın alınabilecektir. Böylelikle seyahat satın almalarınız için baştan kontrolün sağlanması ve harcanan iş yükünün azalması mümkün olacaktır. 

Her rezervasyonunuza özel olarak verilen kod numarasıdır. Otellere rezervasyonunuz bu numara ile gönderilir.

MultiTravel rezervasyon sistemimiz sadece kurumsal konaklamalar için tasarlanmıştır. Bu nedenle bireysel olarak avantajlı fiyatlarımızdan yararlanmanız mümkün değildir. Şahıs şirketiniz varsa MultiTravel’a başvurup avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Kurumsal rezervasyonlarınız şirket cariniz üzerinden yapıldığı için şahsi kredi kartınız ile rezervasyon yapamazsınız. 

Şimdilik yurt dışı seyahatlerinizde size yardımcı olamıyoruz. En kısa zamanda yurt dışı seyahatlerinizde de MultiTravel’ı kullanabileceksiniz. 

Şirket politikanız gereği rezervasyonunuz öncelikle yöneticinizin onayına sunulmuş olabilir. Yöneticiniz tarafından onaylanmayan rezervasyonu görüntüleyemezsiniz. Bu sebeple otel, rezervasyonunuzu görüntüleyemediği için onaylayamaz. Onaydaki işlemlerinizi “Profilim” alanına girip “Onay Bekleyen İşlemler”e tıkladıktan sonra görüntüleyebilirsiniz. 

Oteller rezervasyonunuz onlara ulaştıktan sonra oda müsaitliklerine göre rezervasyonlara onay verir. Eğer otelde satılabilir oda veya tercih ettiğiniz oda tipinde müsaitlik bulunmuyorsa rezervasyonunuzu onaylamayabilirler.

“Profilim” sekmesine tıklayıp “Otel Rezervasyonlarım” alanına girmeniz gerekir. Bu alandan tarih ve PNR numarası ile filtreleme yapılarak tüm otel rezervasyonları görüntülenebilir.