MultiPetrol Yakıt Kartı

Şirketinize özel ödeme koşullarıyla tasarruflu akaryakıt kartı

Şirket araçlarınız Shell kalitesiyle, 81 ilde 1.000’den fazla istasyonda kaliteli akaryakıt kullansın, siz de akaryakıt giderlerinden tasarruf edin. Nasıl mı? Shell’in Türkiye’de en fazla hacme sahip aracı kurumu Multinet Up'ın akaryakıt çözümü olan MultiPetrol ile şirketinize özel fiyat ve ödeme koşullarına sahip olabilirsiniz. İster 1, ister 1.000 şirket aracınız olsun, aylık akaryakıt giderlerinizi 2 faturada toplayın, muhasebe yükünüz azalsın. 

MultiPetrol, Shell'in Türkiye'deki en fazla hacme sahip aracı kurumu olan Multinet Up'ın işletmelere sunduğu bir tasarruflu akaryakıt çözümüdür. Size özel fiyat ve ödeme koşulları oluşturabilecek kadar büyük. İster 1, ister 1000 aracınız olsun, akaryakıt giderlerinizi aylık 2 faturada toplayın, muhasebe yükünüz azalsın. 

Taşıt Tanıma Sistemi

Şirket araçlarınız, Shell'in Taşıt Tanıma Sistemi ile tüm Shell
istasyonlarında otomatik olarak akaryakıt alır, giderlerinizi her
an göz önünde olur. Kontrol sizde!

Bu istasyonda sizi 
herkes tanır!

MultiPetrol indirimli yakıt kartı ile 81 ilde 1000'den fazla istasyonda, araçlarınız
otomatik olarak tanınır.

Oturduğunuz yerden 
kazanın!

Shell Taşıt Tanıma Sistemi ile hiç beklemeden, aracınızdan inmeden, ödemeniz pompada otomatik olarak alınır, tüm çalışanlarınız zaman kazanır.

Akaryakıt giderleri 
kontrol altında

Shell TTS ile tüm araçlarınızın litre/kilometre takibini yaparak tasarruf edebilir, dilediğiniz araçlara günlük, haftalık, aylık litre ya da kilometre limitleri koyabilirsiniz.

Nasıl isterseniz 
öyle ödeyin

MultiPetrol Yakıt Kartı için birçok ödeme seçeneği var. Koşullarınızı birlikte değerlendirelim, en uygun ödeme şeklini birlikte bulalım.

Şeffaf fatura ve 
raporlama

MultiPetrol Yakıt Kartı kullandığınızda ayda sadece iki fatura görürsünüz. Muhasebe ve operasyon yükünüz hafifler, ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Farklı teknolojiler, 
farklı çözümler

MultiPetrol sisteminde şirket ihtiyaçlarınıza göre kullanabileceğiniz 4 farklı teknoloji var.

Akıllı Halka
Akıllı Anahtarlık
Partner Card
Pratik Kart

Plaka tanımına gerek kalmadan yakıt alınabilen, kartlı bir ürün. Fakat sadece üyelere özel olarak satışı yapılmaktadır; kurumsal müşteriye satışı yapılmaz.

 
 

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS

@media(min-width:1400px){.gray-bg p { padding: 25px 0; } .shape-bg .row:nth-child(1) .image { padding-top: 5em; }.shape-bg.green-shape:after { background-position: 100% 119% !important; } .shape-bg .row:nth-child(6) .box h2 { padding-top: 15px; }.inner-banner.multipay-banner .content h3 { font-size: 27px; font-weight: 500; margin-bottom: 35px; }} @media(max-width:767px) { .shape-bg.green-shape:after { background-position: 100% 86% !important; } }

div#gbp3szhtub{

        z-index: -99999 !important;

iframe {
height: 400px;
width: 100% !important;
display: block;
}