multionline-yemek-karti-basvurusu
notification-announcements

Duyurular

 

Shell Kalitesinin Verdiği Güvenle

MultiPetrol Akaryakıt Çözümleri

Shell’in premium aracı kurumu MultiPetrol ile  ister 1 ister 1000 aracınız olsun fark etmeksizin Türkiye’nin dört bir yanında 1.000’den fazla istasyonda tüm Shell
avantajlarından, Multinet Up ödüllü Müşteri Deneyimi ve Çözüm Merkezi ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz!

Shell
05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Shell Avantajları ile Şirket Araçlarınıza Özel

Shell ile Sizi Hangi Kolaylıklar Karşılar?

Multinet
Sheel

İster 1 İster 1000 Araca Kusursuz Hizmet, Mükemmel Müşteri Deneyimi

Shell akaryakıt ürünlerini en verimli şekilde kullanmanız için Multinet Up’ın akaryakıt çözümü MultiPetrol ile sorunsuz ve hızlı hizmetin keyfine varırsınız.
Shell Türkiye en büyük aracı kurumu Multinet Up'ın akaryakıt çözümü MultiPetrol aracılığıyla 1000’den fazla Shell istasyonundan akaryakıt ihtiyaçlarınızı karşılayın, akaryakıt giderlerinden tasarruf etmenin ve online olarak filonuzu kolayca yönetmenin keyfini çıkarın!

TSS

Yolların Pratik Çözümü: Taşıt Tanıma Sistemi

Şirket araçlarınız Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile çalışanlarınızın işini kolaylaştırır, filo yönetimi ve yakıt giderlerini her an kontrol altında tutarsınız.

MultiPetrol mükemmel müşteri deneyiminden yararlanarak, Shell Taşıt Tanıma Sistemi (TTS) ile araçtan inmeden akaryakıt alın ve araç limitleme kolaylığıyla akaryakıt takibi yapın. Size özel ödeme seçeneklerinden yararlanırken aylık akaryakıt giderlerini 3 faturada toplayarak muhasebe yüklerinden kurtulun!

Shell

Akıllı Halka

Araca zarar vermeden ve garantiyi bozmadan depo kapağının ağız kısmına monte edilen akıllı halka ile camınızı bile açmadan yakıt alırsınız. Düzenli raporlama ve takip ile tam kontrol sağlarsınız.

Akıllı Anahtarlık

Araca montaj gerektirmeden İçerisinde akıllı bir çip olan akıllı anahtarlık şeklindeki ürün ile araçtan inmeden akaryakıt alabilirsiniz. Düzenli raporlama ve takip ile tam kontrol sağlarsınız.

1000’den Fazla İstasyonla Siz Neredeyseniz Shell Orada

Türkiye’nin dört bir yanında 1000’den fazla istasyonuyla Shell, hep sizinle olur. Yüksek pazar payı ve kolay ulaşabilir yaygın istasyon ağı sayesinde EPDK raporlarına göre istasyon başına verimlilik puanı en yüksek değere sahip yakıt tedarikçisi Shell’i kolayca bulur, dolaşımı azaltarak dolaylı maliyetlerden tasarruf edersiniz.

Kaliteli Akaryakıt ile Hem Performans Hem Verimlilik

Motor temizliğine yardımcı olan ve sürtünmeyi azaltan molekülleriyle DYNAFLEX teknolojili Shell yakıtlarının ayrıcalığını yaşarsınız. Verimli motor performansı sunup tasarruf sağlayan Fuelsave ve Ferrari’nin önerdiği tek yakıt olan V-Power ile kaliteli akaryakıt kullanırsınız.

Araçtan İnmeden Akaryakıt Alma ve Ödeme Yapma

Shell istasyonları, akıllı halka ve akıllı anahtarlık gibi taşıt tanıma teknolojileriyle aracınızı otomatik tanır. Siz de araçtan inmeden akaryakıt alırsınız, temassız ve güvenli ödeme yaparsınız.

Akaryakıt Giderleri Kontrol Altında

Shell TTS ile şirket araçlarınıza kilometre/litre bazında haftalık, yıllık, aylık akaryakıt harcama limiti koyabilirsiniz. Gönderilen raporlarla nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alındığını görebilir, yakıt maliyetlerinizi siz yönetirsiniz.

Shell

Yolda İhtiyaç Duyduğunuz Her Şey Shell’de!

600’den fazla Select Market’te alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılar, Deli2Go’da bir şeyler atıştırır ya da zengin menüsünde bulunan lezzetli yemekleri sipariş eder, yol yorgunluğunu kahveyle yatıştırırsınız.

Farklı Ödeme Seçenekleri

Farklı Ödeme Seçenekleri

Nakit ya da doğrudan borçlandırma sistemi gibi ödeme koşullarını değerlendirir, size en uygun ödeme şeklini seçersiniz.

Fatura Kolaylığı

Fatura Kolaylığı

Fiş/fatura yığınlarıyla uğraşmaz, akaryakıt giderlerinizi aylık 3 faturada toplarsınız, muhasebe yükünüzü azaltırsınız.

Shell İstasyonlarında Konfor Alanları

Shell İstasyonlarında Konfor Alanları

Shell istasyonlarında gönül rahatlığı ile kullanacağınız ve temasları azaltan hijyenik tuvaletler, birçok istasyonda bulunan çocuk tuvaletleri ve engelsiz hizmet alanları sizi karşılar.

Shell Güvencesi MultiPetrol ile

Müşteri Memnuniyetine Dönüşür

Hizmet alacağınıza araç sayısı fark etmeksizin, Shell akaryakıt çözümlerinden en pratik ve en verimli şekilde yararlanabilirsiniz. Çünkü sizi hep çok önemseyen bir Multinet Up akaryakıt çözümü olan MultiPetrol var!

Mükemmel Müşteri Deneyimi

İster 1 İster 1000 Araca Kusursuz Hizmet, Mükemmel Müşteri Deneyimi

MultiPetrol ve Shell avantajlarından yararlanmak için büyük bir filoya sahip olmanıza gerek yok. En İyi Müşteri Deneyimi ödüllü Multinet Up uzmanlığıyla 1 ya da 1000 araç fark etmeksizin kusursuz hizmetle buluşursunuz. Çözüm merkezinden anında soru ve sorunlarınıza yanıt alırsınız.

Limitleme ve Raporlama ile Akaryakıt Giderleri Kontrol Altında

Şirket araçlarınıza kilometre/litre bazında haftalık, yıllık, aylık akaryakıt harcama limiti koyabilirsiniz. Gönderilen raporlarla nerede, ne zaman ve ne kadar yakıt alındığını görebilir, yakıt maliyetlerinizi siz yönetirsiniz.

Raporlama ve takip

  • Harcamaları online izleme ve güvenilir raporlama ile tam kontrol
  • Günlük, haftalık ve aylık olmak üzere km veya litre limiti
Limitleme ve Raporlama
MultiAvantaj Kolaylığı

MultiAvantaj Kolaylığı

MultiAvantaj ürünü sayesinde anlaşmalı markalarla şirketinize özel sunulan avantajları ve indirimli fiyatları değerlendirirsiniz.

Multinet Up’ın Sunduğu Ek Avantajlardan Yararlanma

MultiNet’in anlaşmalı olduğu firmaların sunduğu özel avantajlara sahip olur, işinizi kolaylaştırırken tasarruf fırsatlarını yakalarsınız.

image

MNG Kargo Avantajı

Kargo gönderiminde MNG Kargo’dan %70’e varan indirimli ve sabit fiyatlardan yararlanırsınız.

Çözüm Merkeziyle İlk Temasta Çözüm

Shell ve MultiPetrol’ün sağladığı hizmetlerden yararlanırken, her ihtiyacınıza anında cevap veren müşteri temsilcileri sizinle olur. Çağrılarınıza 5 saniye, canlı destek iletilerine 1 dakika içinde cevap verilir. Böylece ilk temasta beklemeden çözüm bulmanın rahatlığı sizinle olur.

Müşterilerden harika hikayeler

bg

BKM Mutfak

Son 2 yıllık süreçte şirketimizin yakıt alımlarını Multinet Up anlaşmalı Shell istasyonlarından; toplantı ve projelerimiz için gereken uçak biletlerini de MultiTravel online seyahat platformu üzerinden gerçekleştirmekteyiz. Yakıt ağının genişliği, istediğimiz firma ve sefere ait uçuşa hızlıca erişebilmek sizinle çalışma sebeplerimizden en önemlileri diyebiliriz. Çalışanlarınızın ilgisi ve hızlı desteğini her zaman yanımızda hissetmek bizi mutlu ediyor. Umarız daha uzun yıllar birlikte çalışacağız.

ENES ERARSLAN

BKM MUTFAK YAPIM ve YAY. ORG. A.Ş. Finans Müdürü

Bilmeniz Gerekenler

Yakıt tasarrufu, araç takip sistemleri, Shell kartları ve filo çözümleri gibi ilginizi çekebilecek içeriklerimizi sizler için sıraladık.

Multinet

Araç Takip Sistemi Nedir? Araç Takip Cihazları Nasıl Çalışır?

Araç takip sistemleri, araç veya araçlarınızın anlık takibini yapmanızı sağlayan yazılımsal sistemlerdir. Bu sistemler, araca takılan araç takip cihazlarıyla oluşturulur.

Shell Türkiye - Enerji Sektörünün Lideri Shell Kimdir?

Shell Türkiye - Enerji Sektörünün Lideri Shell Kimdir?

1907 yılından bu yana enerji sektöründe faaliyetlerini gösteren Shell, Marcus Samuel tarafından İngiltere’de kuruldu. Akaryakıt firması denilince akla ilk gelen markalar...

Multinet

Yakıt Tasarrufu Nedir? Yakıt Tüketimi Nasıl Hesaplanır?

Bir motorlu araç sahibi olmak büyüyen şehirler ve hızlanan yaşam temposu içinde artık lüks değil ihtiyaç olarak kabul ediliyor. Araçlarımız, günlük yaşamda, boş vaktimizde veya acil...

MultiPetrol Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Şirketler için akaryakıt çözümü sunan MultiPetrol, şirket araçlarının Shell istasyonlarında Taşıt Tanıma Sistemi ile kolayca akaryakıt alabilmesini sağlar. MultiPetrol ile firmalar ister 1 ister 1000 araçları olsun, tüm akaryakıt harcamalarını Shell istasyonlarında yapabilir ve aynı şekilde MultiPetrol avantajlarından yararlanabilir.

MultiPetrol ile şirketler; akaryakıt harcamalarını kontrol edebilirler, çalışanlar için akaryakıt harcama limitleri belirleyebilirler ve tüm araçların fatura süreçlerini tek bir merkezde yöntebilirler. Böylece hem operasyonel süreçler kolaylaşır hem de fazladan akaryakıt harcamalarının önüne geçilebilir.

MultiPetrol sadece Shell istasyonlarında geçerlidir. Shell istasyonlarında Taşıt Tanıma Sistemi’nden yararlanarak araçlar için benzin ve motorin alınabilir. Merkezi ve yaygın istasyon ağı sayesinde EPDK raporlarına göre istasyon başına verimlilik puanı en yüksek değere sahip Shell ile dolaşım azaltılır ve dolaylı olarak maliyetlerden tasarruf edilir.

MultiPetrol başvurusu yaptıktan sonra araçlarınız için Akıllı Halka veya Akıllı Anahtarlık yöntemlerinden biri tercih edilmelidir. Akıllı Halka, aracınızın deposunun ağız kısmına yerleştirilir. Akıllı Anahtarlık ise montaj gerektirmez. Her iki yöntemle aracınızı Shell TTS tanır ve aracınızın yakıt yüklemesi sonrasında ödeme şirketinize faturalandırılır.

MultiPetrol ile ödemeler, nakit ya da doğrudan borçlandırma ile yapılır. Dilediğiniz yöntemi seçip MultiPetrol anlaşmanızı yapabilirsiniz. Shell istasyonlarında ise ödeme yapılması gerekemez. Araçlarınız için belirlediğiniz bakiye doğrultusunda akaryakıt alımları gerçekleşir ve ayda 3 fatura olarak muhasebeleştirme süreçleri gerçekleştirilir. Yani ister 1 ister 1000 aracınız olsun, ayda sadece 3 fatura alırsınız.

MultiPetrol yakıt kartı başvurusu yapıp aracınızı akaryakıt çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Başvuru sürecinizi tamamladıktan sonra MultiPetrol kurumsal akaryakıt çözümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hemen Taşıt Tanıma Birimi sayfamızı ziyaret edip başvuru yapabilir ve mevzuattan etkilenmeden TTB sahibi olabilirsiniz.