notification-announcements

Duyurular

 

Multinet Up’ta
Yaşam

Multinet Up olarak, çalışanlarımıza en iyi deneyimi sunmanın ötesinde, sürdürülebilir öğrenme ve gelişim anlayışını kurum kültürümüzün temeli olarak benimsiyoruz.  

Esnek çalışma olanakları, sürekli gelişim fırsatları, dinamik ve verimli bir çalışma ortamı yaratarak iş ve yaşam arasında mükemmel bir denge kurmayı amaçlıyoruz.

Aynı zamanda, çalışanlarımızın potansiyelini keşfetmelerine ve geliştirmelerine odaklanarak, beceri ve yeteneklerini fark etmelerini sağlıyoruz. Her bir çalışanımızın yetkinliğini en iyi seviyeye getirmeye destek oluyor ve birlikte başarıya giden yolda önemli adımlar atıyoruz!

 • Multinet Up Anıtkabir Ziyareti
 • Multinet Up Kariyer Fırsatları
 • Multinet Kariyer Fırsatları
 • Multinet Sosyal Sorumluluk

Değerlerimiz

Şirket değerlerine sahip çıkan bireyler olarak bizler iş hayatındaki mutluluğun ve başarının her birimize bağlı olduğuna inanıyoruz!

 • yesil-icon

  Bağlılık

  Şirket başarısında hepimiz rol sahibiyiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve birbirimize verdiğimiz taahhütleri yerine getiriyoruz.

 • yesil-icon

  Yenilikçilik

  Açık fikirli olmaya, merak ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Yeni uygulamaları başarı ve sonuç odaklılık çerçevesinde deneyimleyerek geliştiriyoruz.

 • yesil-icon

  Dayanışma

  Zamanımızı ve uzmanlığımızı kolektif proje ve ortak tutkularımız için seferber ediyoruz. Başarıyı paylaşıyor ve birlikte zorlukların üstesinden geliyoruz.

 • Girişimcilik

  Girişimcilik

  Ortak projeler için sorumluluk ve inisiyatif almayı teşvik ediyor, iş birliğine önem veriyoruz.

 • hakkaniyet

  Hakkaniyet

  Koşulların ve insanların çeşitliliğine saygı duyuyor ve özen gösteriyoruz. Doğru ve adil yanıtlar veriyoruz.

 • Müşteri Odaklılık

  Müşteri Odaklılık

  Paydaşlarımızın tüm gereksinim ve beklentilerini anlıyor, inovatif servislerimizle deneyimlerini sürekli iyileştiriyoruz.

Rakamlarla

Multinet Up Ailesi

Çalışma arkadaşlarımızın genel memnuniyet oranı %83, yeni çalışma arkadaşlarımızın memnuniyet oranı %93. 

Finansal Hizmetler sektöründe Happy Place to Work tarafından düzenlenen araştırmada hem “En Mutlu Çalışan” hem de “Mükemmel Çalışan Deneyimi” ödüllerini kazandık.

Multinet
Multinet

Sales Network tarafından düzenlenen Best Team to Join anketinde halk oylaması ile 2022 yılında finansal hizmetler sektöründe “En Çok Çalışılmak İstenen 2. Şirket”, 2023 yılında ise En Çok Çalışılmak İstenen 30 Şirket arasında yer aldık.

MultiWell: 

İşten Fazlası Deneyim

MultiWell ile çalışanlarımızın esenliğini sağlıyor, şirkete olan aidiyet duygularını güçlendiriyor ve hem mental hem fiziki sağlığımız üzerine pozitif etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

MultiWell kapsamında; MultiMeditasyon, MultiDiyet, MultiAstroloji, MultiSağlık, MultiNefes, MultiDiyalog, MultiUyum, MultiCheck-in, Filtresiz Kahve Sohbetleri, Multinet Up Zirvesi bulunmaktadır.

 • Multinet Up Zirvesi 2024
 • Multinet Up
 • Multinet Up
 • Multinet Up
 • Multinet Up
yesil-icon

MultiDiyet

Düzenli olarak online gerçekleştirilen diyetisyen eşliğinde sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşamdan bahsedilen ve diyetisyenlerle birlikte öğle arası için sağlıklı öğün hazırlanan etkinliktir. 

yesil-icon

Filtresiz Kahve Sohbetleri

Çalışanların Multinet Up CEO’su ile yüz yüze buluşup, karşılıklı sohbet ettiği, rahatça sorular yöneltebildiği etkinliktir

icon

MultiSağlık

Liv Hospital tarafından sağlanan destek ile alanında uzman doktorlarla her ay farklı konularda online gerçekleştirilen seminerlerdir. Çalışanlar seminer sonunda doktora dilediği soruları sorabilmektedir.

icon

MultiMeditasyon

Düzenli olarak online gerçekleştirilen, iş yoğunluğundan uzaklaşıp çalışanların kendilerine vakit ayırdığı, sakinleşmenin amaçlandığı bir etkinliktir.

multinet-icon

MultiAstroloji

Düzenli olarak online gerçekleştirilen bir astrolog eşliğinde astroloji üzerine sohbet edip sorular sorulan bir etkinliktir.

yesil-icon

MultiNefes

Düzenli olarak online gerçekleştirilen nefes koçu eşliğinde nefes egzersizleri yaparak doğru nefesi öğrenip odaklanmayı artırmak ve pozitif bakış açısı kazandırmanın amaçlandığı etkinliktir.

yesil-icon

Multinet Up Zirvesi

Yılda bir kere Multinet Up ailesinin bir araya geldiği, fiziksel yapılan bir etkinliktir. Her yıl farklı konseptlerde düzenlenen zirvede esas amaç çalışanların motivasyonunu artırmak, deşarj olmalarını sağlamak, şirket ve birimlerle ilgili gelişmeleri takip etmelerine yardımcı olabilmek, yapılan workshop ve etkinliklerle yeni bilgi ve beceriler kazanmalarını desteklemektir..

Multinet Up Kariyer Fırsatlarımız Hakkında

Kariyer Fırsatları

Multinet Up’ta ilk günden itibaren bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculukta deneyimlerimiz, kültürümüzün gelişiminde büyük bir etkiye sahip.

Başarımızı; karşılıklı güvene, iş birliğine açık olmaya, esnek yapımıza ve yaratıcı ekiplerimize borçluyuz. Gerekli nitelikleri sağlayan her çalışanımıza, organizasyonun ihtiyaçlarını da dikkate alarak Multinet Up bünyesinde dikey ve yatay olarak pozisyon değiştirme fırsatı ve yükselme imkanı veriyoruz. 

Çevik organizasyon yapımız sayesinde aynı kültürü paylaşan iştiraklerimizde de farklı kariyer fırsatları sunuyoruz.

Linkedin Açık Pozisyonlar    KariyerNet Açık Pozisyonlar

multinet

MultiTalent Gelişim Programı Nedir?

MultiTalent Gelişim Programı, kendi projenizi hayata geçirebileceğiniz, kariyerinize başlangıç yapabileceğiniz ve kendinizi gerçekleştirebileceğiniz bir programdır.

 

MultiTalent Gelişim Programı’na başlayan öğrencilerimiz;

Satış, İş Analitiği, Müşteri Deneyimi, İnsan ve Kültür, Muhasebe, Finans, Pazarlama, Satış Analitiği, Üye İş Yeri ve İş Bilrikleri departmanları arasından seçeceği 3 departmanda 3 ay süreli olarak çalışıp toplamda 9 ay sonunda programlarını tamamlarlar.

 

 

MultiTalent QR Kod

MultiTalent Gelişim Programı’na katılmak için QR Kodu okut!

MultiTalent’lar Gözünden

Multinet Up

 • Kadir Demet
  KADİR DEMET
  İş Analitiği Uzmanı - Multinet Up

  Her anını dolu dolu geçirdiğim ve her anında kendime yeni bir şeyler kattığım bir süreç oldu. Daha önce hiç deneyimlemediğim fırsatları deneyimleme şansı yakaladım. Satış Analitiği, Analitik Pazarlama ve İş Analitiği departmanlarında çalışma imkanı yakaladığım için kendime en uygun alanını seçebildim. Şirketteki herkesin iletişime açık olması nedeniyle kendimi rahatça ifade edebildim. Kendimi uzun yıllardır bu firmada çalışıyor gibi hissediyorum. Şirketin sağlamış olduğu Python eğitimi sayesinde yapay zeka alanında da kendimi geliştirebildim. Mentörüm kişisel gelişimim ve kariyerim için önemli bir yol gösterici oldu. 

 • Tolga Gültekin
  TOLGA GÜLTEKİN
  İş Analitiği Uzmanı - Multinet Up

  2022 yılının Eylül ayında staj programı dolayısıyla Multinet Up ailesine katıldım. Güzel bir staj döneminin sonunda gerçekleştirdiğim proje sunumunu başarıyla geçerek okulum devam ederken MultiTalent olarak çalışmaya devam ettim. MultiTalent serüvenimde şirkette 1. yılımı doldurdum ve mezun olmamın ardından tam zamanlı olarak çalışma fırsatı yakaladım. Bu süreç boyunca 3'er ay İş Analitiği, Satış Analitiği ve İnsan ve Kültür gibi farklı departmanlarda MultiTalent olarak çalışma fırsatı yakaladım. Bu sayede de kariyer hedefimin ne yönde olacağına da karar vermiş oldum. İyi ki bu güzel ailenin bir parçasıyım!

MultiTalent

Süreci ile İlgili Bilmeniz Gerekenler

web
mobile