Multinet Up'ta
Yaşam

Multinet Up'ta
Yaşam

Faaliyet gösterdiği alanlarda ilklere imza atan , yenilikçilik ve girişimciliği teşvik eden temel değerler üzerine kurulmuş bir ekosistem.

Çevik, esnek, iş birlikçi, müşteri merkezli, veri odaklı karar veren, inovatif bir çalışma kültürüne sahip! Kariyeriniz için burada pek çok neden var!

Değerler

Şirket değerlerine sahip çıkan bireyler olarak bizler iş hayatındaki mutluluğun ve başarının her birimize bağlı olduğuna inanıyoruz!

  • Şirket başarısında hepimiz rol sahibiyiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve birbirimize verdiğimiz taahhütleri yerine getiriyoruz.

  • Açık fikirli olmaya, merak ve yaratıcılığa değer veriyoruz. Yeni uygulamaları başarı ve sonuç odaklılık çerçevesinde deneyimleyerek geliştiriyoruz.

  • Zamanımızı ve uzmanlığımızı kolektif proje ve ortak tutkularımız için seferber ediyoruz. Başarıyı paylaşıyor ve birlikte zorlukların üstesinden geliyoruz. 

  • Ortak projeler için sorumluluk ve inisiyatif almayı teşvik ediyor, iş birliğine önem veriyoruz.

  • Koşulların ve insanların çeşitliliğine saygı duyuyor ve özen gösteriyoruz. Doğru ve adil yanıtlar veriyoruz.

  • Paydaşlarımızın tüm gereksinim ve beklentilerini anlıyor, inovatif servislerimizle deneyimlerini sürekli iyileştiriyoruz.

İşten Fazlası Deneyim

İlk günden itibaren çalışanlarımızla bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculuktaki deneyimlerimiz, kültürümüzün gelişiminde büyük bir etki oluşturuyor. Başarımızı karşılıklı güven esasına dayanan, iş birliğine açık, esnek ve yaratıcı ekiplerimize borçluyuz. Gerekli nitelikleri sağlayan her çalışanımıza, organizasyonun ihtiyaçlarını da dikkate alarak Multinet Up bünyesinde yatay ve dikey olarak pozisyon değiştirme fırsatı ve yükselme imkanı veriyoruz.

Çevik organizasyon yapımız sayesinde aynı kültürü paylaşan iştiraklerimizde de farklı kariyer fırsatları sunuyoruz.

Staj Programımız

Türkiye'nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi Multinet Up'ı keşfederek projenizi hayata geçirmek ister misiniz? Kendi projenizi hayata geçirebileceğiniz, kariyerinizin ilerleyen safhalarında keyifle anacağınız, stajdan daha fazlasını bulabileceğiniz Multinet Up Dünyasında staj fırsatları sizi bekliyor. Stajınız süresince kendinizi Multinet Up çalışanı gibi hissedecek, mesleğinizle ilgili pratik bilgilerle donanacaksınız. Stajınızı tamamladıktan sonra part-time çalışma fırsatına sahip olmak size bağlı! Başvuru için QR kodunu okut!

Sorumluluk alarak, inisiyatif kullanarak, sonucunu takip ederek yaptığımız işlerde fark yaratmak bize bağlı!

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık