Nakit kullanılmayan bir dünyaya hazır mısınız?

Multinet Teknoloji A.Ş. ticaret unvanı ile Multinet Up’ın bir iştiraki olarak 2016 yılında kurulduk. Dijital ortamlarda bilgi toplayan, biriktiren ve işleyen kendilerinin ya da üye iş yeri ağlarının ödeme süreçlerini yönetmek isteyen kurumlar için fintech çözümleri sunmanın yanı sıra siber güvenlik alanında da hizmet veren bir teknoloji üreticisi ve ihracatçısıyız.

Satış noktalarındaki akıllı telefonları POS cihazlarına, müşterilerin akıllı telefonlarını dijital cüzdanlara dönüştürüyoruz. Müşterilerinizle çok daha verimli bir ilişki kurmanızı sağlayacak sadakat programları geliştiriyor, finansal teknolojilerinizin siber güvenliğini sağlıyoruz. Dünya standartlarında bir ödeme sistemi için doğru yerdesiniz.

Bize Ulaşın

POSVENT varsa POS yok!

Posvent akıllı telefonları POS cihazına dönüştüren bir ödeme sistemi. Üye iş yerleriniz dakikalar içinde bu sisteme dahil olup, ödeme almaya başlayabiliyor. İş yeri ağınızla finansal süreçlerinizi tek bir platformdan kolayca yönetmek için doğru yerdesiniz.

Daha Fazla Bilgi
walvent-banner

Alışverişler dijitalse, cüzdan da öyle olmalı!

Walvent, tüketicilerinize para/puan gibi değerler kazandıran bir ödeme ve sadakat sistemi. Markanıza bağımlılığı artırmak için doğru yerdesiniz.

Daha Fazla Bilgi
walvent-banner
parantez
parantez

Tüketicilerinize sizi tanıyor. Siz onları tanıtor musunuz?

Günümüz ticaretinde en önemli değer, data. Tüketicilerini tanıyan, onların tercihlerini ve harcama alışkanlıklarını bilen markalar çok daha sadık tüketicilere sahip oluyor. Parantez, işte tam burada devreye giriyor. Tüketicilerinizin davranışlarina göre kampanya kurgulamanizı sağlıyor. Dogru kampanyaları, dogru tüketicilerle bulusturmak için, doğru yerdesiniz.

Daha Fazla Bilgi
securvent-banner

Sızma testi ve penetrasyon için hemen başvurun

Kurumunuzu bilişim altyapısına yönelik saldırılara karşı güvenlik açıklarını tespit edebilmek amacıyla bilginiz ve gözetiminiz dahilinde yapılan güvenlik testleri gerçekleştiriyoruz. KVKK, PCI-DSS, ISO27001, TSE-Güven Damgası gibi regülatif zorunluluklar sebebiyle ihtiyaç duyacağınız Sızma Testi (Pentest) için her türlü desteğe hazırız.

Daha Fazla Bilgi
securvent-banner
Yukarı Çık