Bayramınız Kutlu Olsun
notification-announcements

Duyurular

 

Kurumsal Hediyenin Esnek ve Dijital Çözümü MultiFlex

Ramazan yardımı, bayram, yenidoğan, evlilik hediyesi, kıdem ödülleri gibi çalışan motivasyon hediyelerinizde çalışanlarınızın ihtiyacına göre esneyen yan haklar MultiFlex’te.

Çalışanlarınıza MultiFlex uygulaması üzerinden bakiye yükleyin, gıdadan giyime, ev & yaşam ürünlerinden ayakkabıya diledikleri markalardan alışveriş yapabilmelerini sağlayın. Üstelik MultiFlex ile sunacağınız bu esnek uygulamada %45’e varan vergi avantajından yararlanın.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Neden MultiFlex?

Çalışanlarınız için tanımladığınız esnek yan haklar paketini, MultiFlex uygulaması ile kolayca seçimlerine sunabilirsiniz. Türkiye’nin en sevilen markalarında binlerce ürün seçeneğine sahip olan MultiFlex ile çalışanlarınız, hediye bakiyelerini istedikleri markalarda değerlendirebilir. Ayrıca MultiFlex ile esnek yan hak uygulamalarında %45’e varan vergi avantajından da faydalanırsınız.

vergi

Vergi Tasarrufu

MultiFlex ile çalışanlarınıza sunduğunuz esnek yan haklar için %45’e varan vergi tasarrufundan yararlanın!

dijital-esnek

Dijital ve Esnek

Çalışanlarınıza sunacağınız esnek hediye seçeneklerini dijital olarak yönetin!

operasyonel

Operasyonel Kolaylık

Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan çalışanlarınıza kart dağıtma zahmetine katlanmadan yan haklarını dijital olarak tanımlayın!

cozumler

Size Özel Çözümler

Esnek yan haklar için dilediğiniz markaları seçin, çalışanlarınıza özel bir deneyim sunun!

Çalışan Avantajları

esnek

Çalışan Avantajları

Hediye bakiyelerini bir markada kullanabilecekleri gibi farklı markalara da bölebilirler.

dijital-kod

Dijital Kod veya Hediye Kartı

Hediye kartı ve dijital kod seçenekleri ile hem mağazadan hem de online olarak alışveriş kolaylığına kavuşurlar.

mobil-deneyim

Mobil Deneyimi

MultiFlex mobil uygulaması ile saniyeler içerisinde hediye seçimi yapabilirler.

kusursuz-deneyim

Kusursuz Deneyim

Kategori veya markalar arasında değişim ile çalışanlarınız, kendi deneyimlerini yönetme özgürlüğüne kavuşurlar.

MultiFlex Nerede Geçerli?

Türkiye’nin en sevilen markalarını bünyesine katan MultiFlex, çalışanlarınız için kolayca esnek yan haklar sunabilmeniz için büyütmekte olduğu ürün ve marka yelpazesiyle her geçen genişletiyor!

MultiGift ile Binlerce Markaya Erişin!

 

MultiFlex’le; A101, Shell, Boyner veya Shell gibi marka çözümlerini tercih edebileceğiniz gibi MultiGift ile tek kartla yüzlerce markaya da ulaşabilirsiniz.

MultiGift'in yaygın üye iş yeri ağı sayesinde çalışanlarınız; Happy Center, EKOMAR, Kim, Hotiç, Flo, Panço, InStreet, Jack & Jones, Adil Işık ve Özdilek gibi markalarda da esnek yan haklar ile elde ettikleri bakiyelerini kullanabilir.

MultiFlex ile Vergi Tasarrufunuzu Hemen Hesaplayın!

Çalışanlarınıza sunduğunuz yan hakları, nakit veya ayni yardım ödemeleri yerine MultiFlex ile yapmanız durumunda %45’e varan vergi tasarrufundan faydalanabilirsiniz!

 

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiFlex ile Aylık Kazancınız
MultiFlex ile Yıllık Kazancınız
Detaylar
Nakit Ödeme
MultiFlex

Aylık Net Hak Ediş
Gelir Vergisi
Damga Vergisi
SGK Primi İşçi Payı
İşsizlik Sigortası İşçi Payı
SGK Primi İşveren Payı
İşsizlik Sigortası İşveren Payı

İşverene Toplam Maliyet
Aylık
Yıllık

MultiFlex Nasıl Kullanılır?

Çalışanlarınızın esnek yan haklarını, MultiFlex ile dakikalar içerisinde seçebilirler. 

 

/sites/default/files/hover-tab/1_0.png

1 - MultiFlex Artık Cebinizde!

Kurumsal hediyenin dijital platformu MultiFlex ile çalışanlarınızın bakiyelerini diledikleri hediyeye dönüşmesi parmaklarının ucunda!

/sites/default/files/hover-tab/2_0.png

2 - Bakiyeler Hediyelere Dönüşüyor

Çalışanlarınız MultiFlex uygulamasını indirerek kendilerine tanımlanan hediye bakiyelerini ve bakiyelerini dönüştürebilecekleri kategori&markaları görüntüleyebilir. Bakiyelerini saniyeler içerisinde istedikleri ürüne dönüştürebilir!

/sites/default/files/hover-tab/3_1.png

3 - Tercihleri Değiştir Bakiyeni Dilediğin Gibi Yönet

Çalışanlarınız bakiyesini dönüştürürken ihtiyaçları mı değişti? MultiFlex ile çözümler sonsuz! Çalışanınız uygulama üzerinden seçimlerini değiştirebilir, bakiyesini bölebilir veya değiştirerek dilediği ürüne dönüştürebilir.

MultiFlex’i Kullanabileceğiniz Esnek Yan Haklar Nelerdir?

Çalışanlarınız için kıdem ödülleri, motivasyon ödülleri, performans primleri ve evlilik hediyeleri gibi yan haklar oluşturabilir ve MultiFlex dakikalar içerisinde tanımlayabilirsiniz.

evliliik

Kıdem Ödülleri

motivasyon

Motivasyon Ödülleri

performans

Performans Primleri

evliliik

Evlilik Hediyeleri
 

MultiFlex Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

MultiFlex hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını bir araya getirdik. Aklınıza takılan herhangi başka bir soru varsa bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Firmanızın tanımladığı telefon numarası ile uygulamaya giriş yaptığınızdan emin olun. Doğru telefon numarası ile giriş yapmanıza rağmen uygulamayı açamıyorsanız firma yetkiliniz ile görüşerek telefon numaranızın sisteme doğru girildiğine emin olun. Daha sonra tekrar uygulamaya girmeyi deneyebilirsiniz.

Telefon numaranızı doğru girdiğinize emin olun. Eğer telefon numaranız doğru ise, telefon doğrulama adımında kodu tekrar gönder butonuna basarak kodun ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kod hala gelmedi ise uygulamayı silip tekrar yüklemenizi öneririz. Sorun devam ederse bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Kartlarınızı uygulamadan dönüştürerek firmanızdan temin ettiyseniz, bakiyenizi kullanabilirsiniz. Uygulamaya tanımlı telefon numaranızı kullanmaya devam ediyorsanız dijital kodlarınızı uygulama içerisinden görüntüleyebilir ve kullanabilirsiniz. Uygulamaya tanımlı telefon numarasının değişmesi halinde uygulama içindeki dijital kodların not edebilir ve bakiyenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tanımlamalar firmanız tarafından yapılmaktadır ve değişiklikler için firma yetkiliniz ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamada seçim yapabileceğin markalar firmanız tarafından belirliyor. Bir sonraki hediye döneminde farklı markaları seçebilmek için firma yetkiliniz ile görüşebilirsiniz.

Firma yetkiliniz ile görüşmelisiniz.

 

  • Müşteri hizmetlerine ulaşarak ilgili çalışanın ad, soyad, cep telefonu bilgileri iletilmeli ve sisteme erişim engellenmelidir. Ancak çalışana işten ayrılmadan önce hediye kodları/kartları teslim edildi ise, çalışan bu kod ve kartları kullanabilir.
  • Ayrılan kullanıcı şirket telefonu kullanıyor ise telefonu yeni bir çalışana vermeden önce mutlaka müşteri hizmetlerine ulaşarak cep telefonunun yeni sahibinin ad ve soyad bilgileri iletilmelidir. Bu sayede müşteri hizmetlerimiz ilgili telefon numarasına ait kullanıcı kaydını günceller ve yeni bir hesap oluşturur.

 

Uygulamanıza tanımlanmış her markanın kodu, ilgili markanın belirlediği kurallara göre çalışmaktadır. İlgili ürünün detay sayfasından seçtiğiniz markanın dijital kod kullanım koşullarına ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ek bilgilendirmeler içinse bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

 

MultiPay uygulamamızı App Store veya GooglePlay üzerinden indirdikten sonra “Hesap Oluştur” ile  kayıt olabilirsiniz. Ad ve soyad bilgilerinizi nüfus cüzdanında kayıtlı olduğu şekilde Türkçe karakterler ile girmeniz gerekmektedir. Üyelik tamamlandıktan sonra  “Kart Ekle” butonu ile tarafınıza iletilen kart bilgilerinizi ekleyebilirsiniz. “Online Ödemeye Aç” butonu ile “Online Ödeme Ayarı” bölümünden istenilen bilgileri girerek “Ödeme Yap” butonu ile cüzdan seçimi yapmalısınız. İşlemleri tamamladıktan sonra QR ile Ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

 

Seçmiş olduğun dijital kodları uygulama içerisinde “ÜRÜNLERİM” sayfasından ulaşabilir, kartlarını ise firmandan teslim alabilirsiniz.

Ürünlerin genellikle kullanım süresi 1 yıldır. Ancak markaların dijital kod ve hediye kartı ile ilgili özel kuralları olabilir. Bu nedenle ürünlerin son kullanma tarihlerini uygulama içerisinden görütnülemeniz gerekir.

Seçimleriniz onay butonuna basana kadar tamamlanmaz. Seçimlerinizi onaylayana kadar her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Fakat seçimlerinizi onayladıktan sonra ürün talebiniz, size özel olarak hazırlanmaya başlar. Bu nedenle de seçimleri onayladıktan sonra herhangi bir değişiklik yapamazsınız.

 

Geri sayım sayacı bitene kadar size tanımlanan markalar üzerinden seçim yaparak bakiyenizi dönüştürmeniz gerekmektedir. Süre bittiğinde veya organizasyonunuzdaki diğer kişilerin tamamı seçimlerini onayladığında sistem otomatik kapanmaktadır. Bu süre içerisinde seçimlerinizi tamamlamamanız halinde seçim yapılmamız bakiyeniz firmanızın daha önceden belirlediği bir ürüne dönüşmektedir. İlgili ürün bilgisi seçim için kalan süre yanında bulunan “i” butonu üzerinde ve telefonunuza gelen ilk SMS içeriğinde yer almaktadır. Daha fazla bilgi için firmanız ile görüşebilirsiniz.

Firmanız ile yapılan anlaşma koşulları kapsamında seçiminiz için bir süre sınırlaması verilmemiş olabilir. Bu durumda dilediğiniz zaman bakiyenizi istediğiniz ürüne dönüştürebilirsiniz.

 

Seçimlerini henüz onaylamadıysanız, değiştirmek istediğiniz ilgili ürünü sola kaydırarak “Değiştirme” ve “Silme” butonlarına ulaşabilirsiniz. Bu şekilde seçimlerinizi değiştirebilirsiniz. Eğer seçimlerinizi onayla tuşuna basarak onaladıysanız, bu işlemden sonra ürünler hazırlanmaya başlandığı için değişklik yapılamamaktadır.

 

Her markanın dijital kodu veya hediye kartı, ilgili markanın belirlediği kurallara göre çalışmaktadır. İlgili ürünün detay sayfasından markanın ürününe ait kullanım koşullarına ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ek bilgilendirmeler içinse bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

 

Dijital kod ve hediye kartının kullanım koşulları, markaların belirlediği kurallara göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle de kullanılacak ürünün detay sayfasını kontrol edip kullanım koşullarına ulaşmanız gerekmektedir. İhtiyaç duyduğunuz ek bilgilendirmeler içinse bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Markaların dijital kod veya hediye kartı kullanım koşulları değişiklik gösterebilir. Markalar tarafından belirlenen kuralları öğrenmek için ilgili ürünün detay sayfasını ziyaret edebilir ve kullanım koşullarını öğrenebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ek bilgilendirmeler içinse bizimle musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden veya 444 87 36 üzerinden irtibata geçebilirsiniz.