Market Kartı

Multinet Up çözümleri ile hem çalışanlarınıza market alışverişlerinde destek olabilir hem de vergi tasarrufundan yararlanabilirsiniz. Market alışverişi için sunduğumuz çözümler ve market kartlarımız ile %45'e varan vergi tasarrufu fırsatını kaçırmayın!

Hangi market kartlarını sunuyoruz?

  • MultiGift kurumsal hediye kartı ile Mopaş, Başgimpa, Çağrı ya da Happy Center gibi marketlerde geçerli ayni yardım kartı sunabilirsiniz.

  • MultiFlex ile çalışanlarınız için market kartı paketi sunabilirsiniz. Çalışanlarınızın CarrefourSA veya A101 gibi marketlerde alışveriş yapabilirler.

  • MultiNet yemek kartı ile çalışanlarınızın öğle yemeklerini karşılayabileceğiniz gibi market harcamalarında da destek olabilirsiniz.

Multinet Up çözümlerini tercih etmeniz durumunda hem çalışanlarınızın motivasyonunu artırabileceğiniz gibi hem de vergi avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Hemen başvurun, market kartı avantajlarından yararlanmaya başlayın

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiFlex Dijital Market Kartı

Çalışanlarınız Diledikleri Marketi Tercih Etsin!

MultiFlex Nerede Geçerli?

Çalışanlarınız için esnek çözümler sunmanızı sağlayan MultiFlex ile çalışanlarınıza market yardımı yapabilirsiniz. MultiFlex marka çözümleri ile çalışanlarınız, A101 ve CarrefourSA’da veya MultiGift’in anlaşmalı olduğu Çağrı, Mopaş, Başgimpa ya da Happy Center gibi marketlerde de alışveriş yapabilir. 

Esnek yan hak paketlerine dahil edebileceğiniz market yardımı hakkı ile çalışanlarınız, tanımladığınız bakiyenin dilediği kadarını marketlerde harcayabilirler. Böylece hem işveren olarak %45’e varan vergi avantajından faydalanabilirsiniz hem de çalışanlarınız ihtiyaçlarını kendileri belirlemiş olur ve sorunsuz bir şekilde market alışverişlerini gerçekleştirebilirler. 

MultiFlex ile Çalışanlarınız A101, BİM ve CarrefourSA’dan Alışveriş Yapsın!

MultiNet
Markette de Geçen Yemek Kartı

Yemek Kartı ile Vergi Avantajı

Yemek ücretlerini MultiNet yemek kartı ile ödeyip %100 vergi avantajından faydalanabilir ve restoranlara ek olarak marketlerde de çalışanlarınızın harcama yapmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde 30.000’i aşkın restoranda geçerli MultiNet yemek kartı, 5.000’i aşkın markette de kullanılabilir. 

Kısacası MultiNet yemek kartı ile çalışanlar, ödediğiniz yemek ücretini restoranlarda kullanabileceği gibi marketlerde de kullanabilir.
 

Market Kartı Kullanım Noktaları

35.000’i aşkın noktada geçerli ve 35.000 firmanın tercihi MultiNet’in geçtiği marketleri hemen öğrenin!

MultiNet Yemek Kartı Geçen Marketler

Uyum Market

Kim Market

Onur Market

Happy Center Market

Kipa Market

Çağrı Market

MultiGift
Markette de Geçen Kurumsal Hediye Kartı 

Hediye Esnekliği

Yılbaşı, Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı veya diğer özel günler ya da performans ödülleri için tercih edebileceğiniz MultiGift ile çalışanlarınızın Mopaş, Başgimpa, Çağrı ya da Happy Center gibi marketleri tercih edebilirler. 

Hediye Kartı Kullanım Noktaları

Çalışanlarınız için market kartı çözümü sunan MultiGift ile %45’e varan vergi avantajından yararlanmak ve geçerli marketleri öğrenmek için tıklayın!

Market Kartları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Page CSS
.img-card .img-card-img div.az-image { border-radius: 10px; border: 1px solid #DFE1E6; background: #FFF; width: 90px; height: 90px; display: flex; align-items: center; justify-content: center; } .img-card .img-card-img div.az-column { display: flex; align-items: center; }.img-card-wrap { display: flex; justify-content: space-evenly; flex-wrap: wrap; flex-direction: column; align-items: center; } .img-card-wrap .az-row { width: 100%; }.webform-submission-market-kartlari-form { background-color: #fff; } .webform-submission-market-kartlari-form .form-type-processed-text p { color: #333 !important; padding-left: 20px !important; font-size: 13px !important; font-family: 'Helvatica', sans-serif; }.webform-submission-market-kartlari-form .form-actions button { border-radius: 10px; border: 1px solid #5243AA !important; background: #6554C0 !important; }ul.bullet li p { margin-bottom: 0px !important; }
Yukarı Çık