notification-announcements

Duyurular

 

Market Kartı

Multinet Up çözümleri ile hem çalışanlarınıza market alışverişlerinde destek olabilir hem de vergi tasarrufundan yararlanabilirsiniz. Market alışverişi için sunduğumuz çözümler ve market kartlarımız ile %45'e varan vergi tasarrufu fırsatını kaçırmayın!

Hangi market kartlarını sunuyoruz?

  • MultiGift kurumsal hediye kartı ile Mopaş, Başgimpa, Çağrı ya da Happy Center gibi marketlerde geçerli ayni yardım kartı sunabilirsiniz.
  • MultiFlex ile çalışanlarınız için market kartı paketi sunabilirsiniz. Çalışanlarınızın A101, BİM ve CarrefourSA gibi marketlerde alışveriş yapabilirler.
  • MultiNet yemek kartı ile çalışanlarınızın öğle yemeklerini karşılayabileceğiniz gibi market harcamalarında da destek olabilirsiniz.

Multinet Up çözümlerini tercih etmeniz durumunda hem çalışanlarınızın motivasyonunu artırabileceğiniz gibi hem de vergi avantajlarından da yararlanabilirsiniz.

Hemen başvurun, market kartı avantajlarından yararlanmaya başlayın

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

MultiFlex Dijital Market Kartı

Çalışanlarınız Diledikleri Marketi Tercih Etsin!

2

MultiFlex Nerede Geçerli?

Çalışanlarınız için esnek çözümler sunmanızı sağlayan MultiFlex ile çalışanlarınıza market yardımı yapabilirsiniz. MultiFlex marka çözümleri ile çalışanlarınız, A101 ve CarrefourSA’da veya MultiGift’in anlaşmalı olduğu Çağrı, Mopaş, Başgimpa ya da Happy Center gibi marketlerde de alışveriş yapabilir. 

Esnek yan hak paketlerine dahil edebileceğiniz market yardımı hakkı ile çalışanlarınız, tanımladığınız bakiyenin dilediği kadarını marketlerde harcayabilirler. Böylece hem işveren olarak %45’e varan vergi avantajından faydalanabilirsiniz hem de çalışanlarınız ihtiyaçlarını kendileri belirlemiş olur ve sorunsuz bir şekilde market alışverişlerini gerçekleştirebilirler. 

MultiNet

Markette de Geçen Yemek Kartı

2

Yemek Kartı ile Vergi Avantajı

Yemek ücretlerini MultiNet yemek kartı ile ödeyip %100 vergi avantajından faydalanabilir ve restoranlara ek olarak marketlerde de çalışanlarınızın harcama yapmasını sağlayabilirsiniz. Türkiye genelinde 30.000’i aşkın restoranda geçerli MultiNet yemek kartı, 5.000’i aşkın markette de kullanılabilir.

Kısacası MultiNet yemek kartı ile çalışanlar, ödediğiniz yemek ücretini restoranlarda kullanabileceği gibi marketlerde de kullanabilir.

MultiGift

Markette de Geçen Kurumsal Hediye Kartı 

Multinet

Hediye Esnekliği

Yılbaşı, Kurban Bayramı, Ramazan Bayramı veya diğer özel günler ya da performans ödülleri için tercih edebileceğiniz MultiGift ile çalışanlarınızın Mopaş, Başgimpa, Çağrı ya da Happy Center gibi marketleri tercih edebilirler. 


Market Kartları Hakkında Bilinmesi Gerekenler
 

Çalışanlarınız için market yardımı veya gıda desteği amacıyla ya da sosyal yardım kartı olarak MultiGift’i tercih edebilirsiniz.

MultiFlex, MultiNet ve MultiGift ile CarrefourSA’dan A101’e, Hepsiburada’dan Mopaş’a kadar birçok farklı noktada geçerli market kartlarına sahip olabilirsiniz. 

Binlerce markette geçerli olan MultiGift ile çalışanlarınız, Happy Center, Başgimpa, Çağrı veya Mopaş gibi yüzlerce markette geçerli kurumsal hediye kartlarına kavuşur. MultiGift ile MultiNet’ten farklı olarak sadece marketlerde harcanabilecek kartlar talep edebilirsiniz. Böylece çalışanlarınıza Ramazan erzak ya da Kurban Bayramı yardımı yapabilir ve bakiyenin sadece gıda yardımında kullanılmasını sağlayabilirsiniz. 

Çalışanlarınız için esnek çözümler sunan MultiFlex ile çalışanlarınıza farklı yan haklar sunabilmeniz mümkün. Esnek yan haklar konseptiyle çalışanlarınıza; market, tatil veya teknoloji gibi farklı harcamaları için seçenekler sunabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız kendi ihtiyaçlarına özel olarak harcamalarını yapabilirler. 

MultiFlex veya MultiGift başvurusu yaparak çalışanlarınız için market kartı satın alabilirsiniz. Çalışanlarınızın öğle yemekleri için bir kart düşünüyorsanız, MultiNet’i tercih edebilir ve marketlerde de kullanabilecekleri yemek kartları sunabilirsiniz.

Market kartları, çalışanlarınızın market ihtiyaçlarını özgürce karşılamalarını ve şirketinizin vergi avantajlarından yararlanmasını sağlayan bir çözümdür. Kurumsal hediye kartlarının tamamı devletin sağladığı vergi avantajından çok kolay şekilde faydalanmanızı sağlarken, hem operasyonlarınızı minimuma indirir hem de çalışanlarınız için memnuniyet yaratır.

Market kartının çeşidine göre anlaşmalı noktalarda alışveriş yöntemi değişiklik gösterebilir.

Çalışanlarınız için alacağınız market kartlarının, marka anlaşmalarına göre geçerli olduğu ürünler değişiklik gösterebilir. Ancak genel olarak tütün ve tütün ürünleri ile alkol kategorilerinde market kartları ile alışveriş yapılamaz.

Anlaşmalı noktalarda market kartları ile online alışveriş yapılabilir.

Kart çeşidine göre kart kayıp işlemleri değişiklik göstermektedir. Çalışanlar, kartlarını kaybetmeleri durumunda şirket yetkilileri ile görüşmelidir.

Çalışanlarınızın CarrefourSA’da alışveriş yapmasını sağlamak ve şirketlere özel vergi tasarrufundan yararlanabilmek için MultiFlex’i veya MultiGift çözümü olan CarrefourSA Kurumsal Hediye Kartı’nı tercih etmelisiniz. MultiFlex ile çalışanlarınız; CarrefourSA, CarrefourSA Mini ve CarrefourSA Gurme gibi farklı mağaza da kullanabilir.

Çalışanlarınızın A101’de alışveriş yapmasını sağlamak ve şirketlere özel vergi tasarrufundan yararlanabilmek için MultiFlex’i veya MultiGift çözümü olan A101 Kurumsal Hediye Kartı’nı tercih etmelisiniz.

Çalışanlarınız için Çağrı Market’te de geçen market kartını MultiGift ile alabilirsiniz. MultiGift Kurumsal Hediye kartı ile çalışanlarınız; Çağrı Market, Happy Center ve Mopaş gibi marketlerde alışverişlerini yapabilir.

Çalışanlarınız için Happy Center dahil 20.000’i aşkın noktada geçerli market kartını MultiGift ile alabilirsiniz. MultiGift Kurumsal Hediye kartı ile çalışanlarınız; Başgimpa, Mopaş ve Çağrı gibi marketlerde alışveriş yapabilirler. 

Çalışanlarınız için BİM market kartı alabilmek için MultiFlex veya MultiGift başvurusu yapmanız gerekir. MultiFlex içerisinde BİM'i seçmeniz yeterlidir. MultiGift başvurusu yaparsanız ise çalışanlarınız için BİM hediye kartı veya BİMPara alabilirsiniz.