Multinet Up üye iş yeri olun, kazanın!

Üyelerimiz ödemelerini üç adımda kolayca alıyor

  • MultiNet'liler işletmenizde harcamalarını yapar

  • Her Salı (Dilerseniz aylık olarak) Multinet Up'a fatura kesersiniz.

  • Biz de bakiyenizi 30 gün içinde hesabınıza yatırırız.

MultiPOS ile akıllı telefonunuzu POS'a dönüştürün

Biten kağıt koçanları, bağlantı sorunları, ek maliyetler yok. Tamamen ücretsiz MultiPOS uygulaması geldi, bildiğiniz POS'lar tarih oldu! Android sistemli akıllı telefonunuza indirebileceğiniz MultiPOS ile hem MultiNet yemek kartından temassız ödeme hem de MultiPay uygulaması üzerinden karekod ile mobil ödeme alabilirsiniz. Bildiğimiz POS'ların yapabildiği tüm işlemleri ve daha fazlasını yapabilen MultiPOS'un aidat, servis, bakım ve sigorta gibi ekstra masrafları yok.

  • 1) Fatura kesimi
  • 2) Gün sonu alımı
  • 3) Slip gönderimi
  • 4) Ödeme iptali
  • 5) Sınırsız kullanıcı ekleme
  • 6) PCI DSS standartlı güvenli ödeme sistemi

11.800 Üye İş Yeri

20.000 + MultiPOS

Her beş MultiNet POS cihazından biri MultiPOS'a dönüştü! Siz de POS cihazlarınızdan kurtulun.

Multinet Up üye iş yeriyseniz Android telefonunuza MultiPOS'u hemen indirin, MultiNet kartlardan ve MultiPay uygulamasından anında ödeme almaya başlayın.

Satın almalarınızda MultiAvantaj indirimlerini kaçırmayın!

MultiAvantaj kart, sadece MultiNet üye iş yerleri için geliştirilmiş, A101, Migros Toptan ve Bizim Toplu Tüketim gibi süpermarketlerde geçerli bir karttır. İşletmenizde MultiNet kart ile yapılan harcamalardan dolayı oluşan ve Multinet Up'ta biriken bakiyenizi vadesini beklemeden MultiAvantaj kartınızla anında harcayabilirsiniz. 

Ayrıca Multinet Up'ın ortak satın alma gücüyle işletmenizin operasyonel giderleri için uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz. Kargo, damacana su, telefon hattı, araç takip, sigorta ve e-fatura hizmetlerini MultiAvantaj Platformumuz üzerinden kolaylıkla tedarik etmeye başlayabilirsiniz.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
@media(min-width:1400px) { #layout { background-size: 88% !important; }.grey-bg { margin-top: 30px; } .panel-row .slide.one ul { display: inline-block; width: 49%; vertical-align: top; }.grey-bg h3 br { display: none; } .grey-bg h3 { font-size: 24px; font-weight: 500; margin: 30px 0; }.action .btn { border-radius: 50px; }.cloud h3 { font-weight: 400; margin-top: 35px; }div#gb6fuy75av .container { display: none; }.greybgtop{ margin-top: -189px; margin-bottom: 40px; }.panel-row .slide {padding: 65px 0;}}div#gbqrp1yylf .container { display: none; } .grey-bg { margin-top: 30px; z-index: 99; }
Yukarı Çık