MultiCar+ Filo Çözümleri İle Araçlarınızı Akıllıca Yönetin!

MultiCar+, İster 1 ister 1000 aracınız olsun, hem şirket hem de filo araçlarınızı daha etkin ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir Multinet Up çözümüdür.

  • Araç Yıkama

  • Araç Takip Sistemi

  • HGS

hizmetleri ile firma araçlarınızı etkili şekilde yönetmenizi sağlayan MultiCar+ filo çözümleri, operasyonel süreçlerinizi verimli hale getirmektedir.

MultiCar+ ayrıcalıkları hakkında bilgi ve başvuru için formu doldurmanız yeterli!

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Neden MultiCar+ Filo Çözümleri?

Araç filonuzu etkin bir şekilde yönetmek ve operasyonel süreçlerinizi optimize etmek artık çok daha kolay!

MultiCar+ Filo Çözümleri, sunduğu benzersiz özelliklerle filo yönetimini bir adım öteye taşıyor.

  • MultiCar+ Araç Takip ile Her Hareketi Anında İzleyin
    MultiCar+'ın araç takip çözümü raporlanabilir altyapısı sayesinde, şirket araçlarınız ve filonuzdaki her aracın anlık hareketlerini takip edebilirsiniz. Bu, operasyonel süreçlerinizi daha şeffaf ve verimli hale getirir.

  • HGS Kolaylığı ile Operasyonel Süreçlerinizi Hızlandırın
    MultiCar+, HGS yönetimini kolaylaştırarak operasyonel süreçlerinizi hızlandırır. HGS entegrasyonu sayesinde, geçişleri raporlamak ve yönetmek çok daha pratik hale gelir. Bu da sizin için zaman ve kaynaklardan tasarruf anlamına gelir.

MultiCar+ Avantajları Nelerdir?

MultiCar+ ile filo yönetiminde yeni bir döneme hazır olun. Verimliliği artırın, maliyetleri düşürün ve filonuzun her anını kontrol altında tutun!

İşveren Avantajları

Vergi Tasarrufu

Şirket araçlarınız için sunduğunuz bütünsel filo çözümleri ile vergi tasarrufundan yararlanın!

Dijital ve Esnek

MultiCar+ filo çözümlerinin kolay raporlanması ve size özel hizmetler sunması ile şirket araçlarınızda seçeneklerin ve esnekliğin keyfini çıkarın!

Operasyonel Kolaylık

Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan çalışanlarınıza en uygun çözümleri tek çözüm ortağı ile sunarken operasyonel kolaylıktan yararlanın!

Size Özel Çözümler

Onlarca hizmet arasından şirketinize en uygununu seçerek, çalışanlarınıza özel bir deneyim sunun!

Çalışan Avantajları

Özgür Seçim

Tercihlerine uygun ürünler ile çalışanlarınız istedikleri lokasyondan rezervasyon ile araç yıkatmaktan, anlık araç ihtiyacını dakikalar içerisinde karşılamasına geniş çözüm ağı ile MultiCar+ çözümlerinin keyfini çıkarır.

Kullanım Kolaylığı

Seçilen filo çözümüne göre Türkiye genelinde diledikleri noktalarda anlık hizmet alabilme kolaylığı

Kusursuz Deneyim

Uçtan uca çözümlerle zamandan tasarruf eden çalışanlarınız gereksiz evrak ve süreçler yerine hızlı çözümlerin keyfini çıkarır!

MultiCar+ Filo Çözümleri Nelerdir?

Araç Yıkama Çözümü

Kurumsal araç yıkama ürünümüz MultiCar+ ile şirket araçlarınızı avantajlı hizmetler ve online rezervasyon ile yıkama kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Araç Takip Sistemi

Multinet Up ve Shell iş birliği sayesinde Shell Filo Platform’unu kullanan şirketler, Mobiliz tarafından geliştirilmiş ileri düzeyde araç takip özelliklerinden yararlanırken, filo giderlerinde de önemli ölçüde tasarruf sağlayabilmektedir.​

Detaylı Bilgi

Hızlı Geçiş Sistemi

Şirket araçlarınızın HGS geçişlerini Shell Filo Çözümleri ile yönetin sonradan ödeme avantajından ve online raporlamadan yararlanın.
Üstelik geçiş ihlalinden dolayı şirket araçlarınız için ceza ödemezsiniz.

Detaylı Bilgi

Page CSS
.section-menu ul { display: flex; list-style: none; padding: 0; margin: 0; } .section-menu ul li { padding-inline: 20px; margin-left: 20px; color: #5243AA; } .section-menu { display: flex; align-content: center; align-items: center; justify-content: flex-end; } .section-menu ul li a { color: #5243AA; }form.webform-submission-multicar--form { background-color: #FFF; } form.webform-submission-multicar--form .form-type-processed-text p { color: #333 !important; padding-left: 20px !important; font-size: 13px !important; font-family: 'Helvatica', sans-serif; }.mockup-image { width: 84%; margin: 0 auto; } .mockup-wrapper { min-height: 590px; } .mockup-item { padding: 15px 30px; border-width: 3px; border: 3px solid #eaeaea; border-image-source: none; position: relative; background: #ffffff; margin-bottom: 15px; -webkit-transition: all 0.3s linear; -moz-transition: all 0.3s linear; -o-transition: all 0.3s linear; transition: all 0.3s ease-out; } .mockup-item:hover { border: 1px solid; border-image-slice: 1; border-width: 3px; border-image-source: linear-gradient(90deg, #E05EB9 20%, #a849c1 50%, #8644bb 80%, #4467BB 100%); -webkit-transition: all 0.3s linear; -moz-transition: all 0.3s linear; -o-transition: all 0.3s linear; transition: all 0.3s ease-out; }.mockup-section-right .az-html .mockup-item { display: flex; align-items: center; } .mockup-section-right .az-html .mockup-item p { font-size: 20px; margin: 0 !important; }ul.bullet li {margin-bottom: 5px !important;}.h-100 .col-sm-3 .az-text, .h-100 .col-sm-4 .az-text { height: 100%; display: flex; flex-direction: column; align-content: center; justify-content: flex-start; }.h-100 .col-sm-4 .az-text p.gorsel { width: 200px !important; height: 90px; display: block; margin: auto !important; margin-block: 0 !important; display: flex; align-items: center; }.h-100 .col-sm-4 .az-text { height: 100%; display: flex; flex-direction: column; align-content: center; justify-content: space-between; }
Yukarı Çık