Bayramınız Kutlu Olsun
notification-announcements

Duyurular

 

MultiCar+ Filo Çözümleri İle Araçlarınızı Akıllıca Yönetin!

MultiCar+, İster 1 ister 1000 aracınız olsun, hem şirket hem de filo araçlarınızı daha etkin ve kolay bir şekilde yönetmenizi sağlayan bir Multinet Up çözümüdür.

 • Araç Yıkama
 • Araç Takip Sistemi
 • HGS

hizmetleri ile firma araçlarınızı etkili şekilde yönetmenizi sağlayan MultiCar+ filo çözümleri, operasyonel süreçlerinizi verimli hale getirmektedir.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Neden MultiCar+ Filo Çözümleri?

Araç filonuzu etkin bir şekilde yönetmek ve operasyonel süreçlerinizi optimize etmek artık çok daha kolay!

MultiCar+ Filo Çözümleri, sunduğu benzersiz özelliklerle filo yönetimini bir adım öteye taşıyor.

 • MultiCar+ Araç Yıkama ile Filonuza Özel Bakım
  Araçlarınızın temizliği sadece estetik değil, aynı zamanda performansları için de kritiktir. MultiCar+'ın araç yıkama çözümleri, filonuzdaki her aracın özel bakım ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Böylece, araçlarınız her zaman en iyi durumda olur.
 • MultiCar+ Araç Takip ile Her Hareketi Anında İzleyin
  MultiCar+'ın araç takip çözümü raporlanabilir altyapısı sayesinde, şirket araçlarınız ve filonuzdaki her aracın anlık hareketlerini takip edebilirsiniz. Bu, operasyonel süreçlerinizi daha şeffaf ve verimli hale getirir.
 • HGS Kolaylığı ile Operasyonel Süreçlerinizi Hızlandırın
  MultiCar+, HGS yönetimini kolaylaştırarak operasyonel süreçlerinizi hızlandırır. HGS entegrasyonu sayesinde, geçişleri raporlamak ve yönetmek çok daha pratik hale gelir. Bu da sizin için zaman ve kaynaklardan tasarruf anlamına gelir.

MultiCar+ Avantajları Nelerdir?

MultiCar+ ile filo yönetiminde yeni bir döneme hazır olun. Verimliliği artırın, maliyetleri düşürün ve filonuzun her anını kontrol altında tutun!

İşveren Avantajları

 

 

moneybox

Vergi Tasarrufu

Şirket araçlarınız için sunduğunuz bütünsel filo çözümleri ile vergi tasarrufundan yararlanın!

dijital-esnek

Dijital ve Esnek

MultiCar+ filo çözümlerinin kolay raporlanması ve size özel hizmetler sunması ile şirket araçlarınızda seçeneklerin ve esnekliğin keyfini çıkarın!

operasyon-kolaylik

Operasyonel Kolaylık

Türkiye’nin farklı yerlerinde yaşayan çalışanlarınıza en uygun çözümleri tek çözüm ortağı ile sunarken operasyonel kolaylıktan yararlanın!

686296.

Size Özel Çözümler

Onlarca hizmet arasından şirketinize en uygununu seçerek, çalışanlarınıza özel bir deneyim sunun!

Çalışan Avantajları

5168253

Özgür Seçim

Tercihlerine uygun ürünler ile çalışanlarınız istedikleri lokasyondan rezervasyon ile araç yıkatmaktan, anlık araç ihtiyacını dakikalar içerisinde karşılamasına geniş çözüm ağı ile MultiCar+ çözümlerinin keyfini çıkarır.

686325.

Kullanım Kolaylığı

Seçilen filo çözümüne göre Türkiye genelinde diledikleri noktalarda anlık hizmet alabilme kolaylığı

686318

Kusursuz Deneyim

Uçtan uca çözümlerle zamandan tasarruf eden çalışanlarınız gereksiz evrak ve süreçler yerine hızlı çözümlerin keyfini çıkarır!

MultiCar+ Filo Çözümleri Nelerdir?

 

Sıkça Sorulan Sorular

MultiCar+; araç yıkama, araç takip ve HGS süreçlerini şirketlerin tek bir çatı altında yönetmesini sağlar. MultiCar+ ile şirket araçlarınızın nerede olduğunu öğrenebilir, araç yıkama için ne kadar bütçe tükettiklerini görebilir ya da köprü veya otoyol harcamalarını raporlayabilirsiniz.

MultiCar+ ile şirketler, filolarını kolayca yönetebilirler. Yakıt kartı gibi Shell çözümleri ile beraber tüm filonuzu Shell FiloPlatform üzerinden kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca KDV ve kurumlar vergisi gibi ödemelerde de indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

MultiCar+ ile gelişmiş filo çözümlerinden yararlanabilirsiniz. Bunun için filo çözümleri başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir. Form içerisinde bizimle paylaştığınız telefon numarası üzerinden en kısa süre içerisinde aranacaksınız. Multinet Up uzmanları, MultiCar+ Filo Çözümleri'ni kullanmaya başlamak konusunda size yardımcı olacak.