notification-announcements

Duyurular

 

top-left-bg

MultiNet Geçen Marketler

Değişen çalışma koşularıyla birlikte artık birçok firma hibrit çalışma modelini kalıcı hale getirdi. Uzaktan çalışma modeliyle uyumlu olacak şekilde çalışanların diledikleri gibi esnek bir şekilde istedikleri restoran, market, kafe vb. yerlerde kullanabilecekleri yemek kartı seçeneğiyle, çalışanlar kendisini daha iyi hissediyor. MultiNet yemek kartı, değişen ve gelişen teknoloji sayesinde artık sadece restoran ve kafelerden yemek ve içecek almakla sınırlı değil. İşverenlerin çalışanlarına yemek kartı ile sunduğu yemek yardımını restoranda harcama yaparken ayrıca evden çalışmaya devam eden çalışanlar gıda alışverişinde kullanmak isteyen birçok kullanıcı bulunuyor. Bu sebeple yemek kartı bakiyesini ay boyunca tüketemeyen veya bakiyesini market alışverişlerinde kullanmayı tercih eden MultiNet kullanıcıları, ‘MultiNet hangi marketlerde geçerli?’ öğrenmek isteyebilirler.

20291_MN_OnlineHarcamaSayfasi

MultiNet Yemek Kartının Geçtiği Marketler

MultiNet geçen marketler 2024 listesinin en sık merak edilen markalarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz;

Market

Şehir /Bölge

Happy Center

İstanbul

Çağrı Market

İstanbul

Namlı Hipermarketleri

İstanbul

Oruç Market

İstanbul

Kim Market

İstanbul, İzmir

Peynirci Baba

İstanbul, Bursa, Kocaeli

Onur Group

İstanbul, Bursa, Tekirdağ

Altunbilekler

Ankara

Başgimpa

Ankara

Furpa Market

Bursa

Seyhanlar

Bursa

Ali Pehlivanoğlu

İzmir

Kibaroğlu

İzmir

Pekdemir Çiftliği

Ege Bölgesi

cagri-market.png

Belirli tarihlerde başlattığı indirim ve kampanyaları katalog ve broşürler ile müşterilerine duyuran Çağrı’nın, MultiNet ile anlaşması bulunuyor. Çağrı mağazalarında MultiNet yemek kartı ile ödeme kabul eden kasalarda işlem yaptığınızda market alışverişinizin ödemesini rahatlıkla MultiNet ile gerçekleştirebilirsiniz.

happy-center

Türkiye genelinde sahip olduğu 192 şube ile Happy Center MultiNet Yemek Kartı ile ödeme kabul eden süpermarketler arasında yer alıyor. Happy Center mağazalarından yaptığınız alışverişinizi MultiNet bakiyeniz ile ödeyebilmeniz mümkün.

onur-market.png

Türkiye genelinde yaklaşık 160 mağazası bulunan Onur Market Multinet ile anlaşmalıdır. Market harcamalarınızı Onur marketlerde MultiNet bakiyeniz ile ödeyebilirsiniz.

uyum-market.png

Uyum Market MultiNet ile anlaşması bulunan markalar arasında yer alıyor. Bu sayede market harcamalarınızı MultiNet Yemek Kartı bakiyesi ile ödeyebilme imkânı
sunuyor.

kim-market.png

‘Kalite ve İndirimde Marka’ sloganıyla adından söz ettiren Kim Market MultiNet yemek kartları ile ödeme kabul eden zincir mağazalar arasında yer alıyor. Kim marketlerden yaptığınız gıda alışverişlerinizi MultiNet bakiyeniz ile ödeyebilirsiniz.

kipa-market.png

Kipa mağazalarından gıda alışverişi yapmak isteyen MultiNet kullanıcıları ‘Kipa’da MultiNet geçiyor mu?’ Sorusuna cevap arıyorlar. MultiNet ile anlaşması bulunan Kipa marketlerde tüm kampanya ve indirimlerden faydalanarak MultiNet yemek kartınız ile alışveriş yapabilirsiniz.

Ayrıca Özkuruşlar, Şimşekler, Namlı Hipermarketleri, Seyhanlar, Oruç Market ve Mopaş mağazaları da MultiNet

geçen marketler arasında yerini alıyor.

Bu marketler MultiNet ile anlaşmalı olan markalar arasında öne çıkanlardan sadece bazıları. Bulunduğunuz yerleşim bölgesinde hangi marketlerde MultiNet yemek kartınızla market alışverişi yapabileceğinizi merak ediyorsanız MultiNet’in web sitesi üzerinden Kart Kullanım Noktaları sayfasına erişim sağlayıp il, ilçe ve mahalle bilgilerini arama ekranına girerek MultiNet Yemek Kartı’nın geçerli olduğu hipermarket ve süpermarketleri tam liste görüntüleyebilirsiniz.

multinet-card

MultiNet Yemek Kartı Bakiyesi Marketlerde Kullanılabilir mi?

Yemek yardımını yemek kartları aracılığıyla yapan firmalar vergi istisnaları başta olmak üzere birçok konuda avantaj sağlarken çalışanlarının da benzer avantajları yakalamasına vesile oluyor.

MultiNet Gıda Market Alışverişlerinde de Tercih Ediliyor

Online gıda alışverişlerine olan talebin artış gösterdiği günümüzde MultiNet online alışverişin avantajlarını ayağınıza getiriyor. Poşet taşıma derdi yaşamadan, evinizden çıkmadan anlaşmalı markalardan gerçekleştirdiğiniz gıda alışverişi harcamalarını MultiNet yemek kartı ile online ödeyebilme rahatlığına kavuşabilirsiniz.

Online alışverişlerde de geçerli anlaşmalı marketlerden bazıları şunlar;

mop.png
bisuuuu.png
haribo-yeni.png
simsekleeer.png
son-multi

Kullanıcılarımız tarafından bazı zincir marketlerde MultiNet kartlarının kullanılıp kullanılmayacağı sıkça sorulan sorular arasında yer alıyor. Bunlar arasında Migros, Şok, BİM, A101, CarrefourSA gibi markalar yer alıyor. Ancak maalesef bu markalarda MultiNet yemek kartı kullanılamıyor. Bu markalarda MultiNet kullanamasanız da Mopaş, Çağrı, Kim, Happy Center, Oruç Market gibi markalarda MultiNet yemek kartınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca Mopaş için online alışveriş imkanımızda mevcut.


MultiNet ürünleri dışında hediye kartı/çeki yerine kullanılabilen “A101 dijital kodu” ve “CarrefourSA dijital kodu” ayrı olarak satılmaktadır. Yemek kartınız ile doğrudan bu markalardan alışveriş yapamıyorsunuz. Yalnızca Multinet Up üzerinden A101 ve CarrefourSA dijital kod başvurusu yaptığınızda dijital kod olarak alışverişlerinizde kullanabilen hizmetimiz mevcuttur.