MultiNet Geçen Marketler | Multinet Up

Covid-19 hepimizin hayatını etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Birçok iş yeri “Evden çalışma” yöntemi ile çalışanlarının sağlığını korumaya çalışıyor. Ülkemizde “Evde Kal Türkiye” sloganıyla başlatılan ve toplumdan büyük destek gören kampanya, İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan bir genelge ile restoran, kafe ve benzeri iş yerlerinin müşteri kabul etmelerini yasaklayarak, toplum sağlığını korumak amacıyla bir adım daha ileri götürüldü. Bu noktada, evden çalışan, idari izinle evinden çıkmayan ya da sadece market alışverişi için dışarı çıkan birçok MultiNet kullanıcısı “MultiNet geçen marketler” konusunu merak etmeye ve bu sorunun cevabını araştırmaya başladı. Biz de Multinet Up olarak, merak edilen bu soruya bir açıklama getirmek adına, bu yazıyı kaleme aldık.

Türkiye’de 30.000 noktada geçerli olan MultiNet Yemek Kartı sadece restoran, kafe ya da büfelerde değil aynı zamanda birçok market ve süpermarkette de gıda alışverişinde kullanılabilmektedir. (Deterjan, kozmetik, alkol gibi %18 KDV'li ürünlerde geçerli değildir.)

MultiNet Yemek Kartı ile gıda alışverişi yapabileceğiniz marketler arasından öne çıkanlar;

MarketŞehir /Bölge
Happy Centerİstanbul
Çağrı Marketİstanbul
Namlı Hipermarketleriİstanbul
Oruç Marketİstanbul
Kim Marketİstanbul, İzmir
Peynirci Babaİstanbul, Bursa, Kocaeli
Onur Groupİstanbul, Bursa, Tekirdağ
AltunbileklerAnkara
BaşgimpaAnkara
Furpa MarketBursa
SeyhanlarBursa
Ali Pehlivanoğluİzmir
Kibaroğluİzmir
Pekdemir ÇiftliğiEge Bölgesi

MultiNet Yemek Kartı ile gıda alışverişlerinizi gerçekleştirebileceğiniz market ve süpermarketler yukarıda saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer listede yer almayan bir şehir ya da marketle ilgili bilgilere ulaşmak isterseniz, web sitemizde yer alan Kart Kullanım Noktaları sayfasına eklemiş olduğumuz arama aracını kullanarak, bulunduğunuz il ve ilçeye göre market listesine ulaşabilirsiniz. Oldukça basit bir kullanımı olan arama aracına; il, ilçe ve hatta mahalle bilgilerini girerek, size en yakın ya da en uygun marketlerin adres ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Ödemelerinizi MultiNet kartın temassız özelliği veya Multinet Up’ın mobil uygulaması MultiPay üzerinden karekod (QR) ile temassız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. MultiPay üzerinden size en yakın harcama noktalarının bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Yukarı Çık