notification-announcements

Duyurular

 

MultiNet Yemek Kartının Avantajlı Dünyasına Hoş Geldin!

Türkiye’nin kullanıcı memnuniyeti en yüksek yemek kartı MultiNet ile seçme özgürlüğünün tadını çıkar.

35.000’i aşkın noktada geçerli MultiNet yemek kartını ister restoran ister market harcamalarında dilediğin gibi kullanırken, MultiNet’in kazandıran sadakat uygulaması TatlıPara ile 6.000 noktada harcama yaparken hediye bakiyeler anında TL olarak cüzdanına eklensin.

MultiNet ile Online Alışveriş Çok Kolay!

Online alışverişin getirdiği yenilikler, günlük hayata çabucak adapte oluyor.

MultiNet yemek kartı ile online olarak, poşet taşımadan, evden ayrılmadan ister gıda alışverişlerini ister yemek siparişlerini güvenle yapabilirsin.

Üstelik MultiNet ile online alışveriş yapmak çok kolay. Tek yapman gereken MultiNet’in geçerli olduğu üye noktalarını ziyaret etmek ve ihtiyacın olan ürünleri sepete eklemek!

Dijital cüzdanınız: MultiPay 

MultiNet'in mobil uygulaması MultiPay sayesinde bir çok işlem parmaklarının ucunda! 

  • MultiNet, MultiGift, MultiVale kartlarını uygulama üzerinden görüntüleme 
  • Bakiye görüntüleme ve yükleme 
  • Karekod (QR) ile cep telefonundan ödeme 
  • Haritada harcama noktalarını görüntüleme 
  • Bireysel kampanyalara katılım 
  • Kayıp kart bildirimi
 

 

Karekod ile
Ödeme

 

Bakiye Yükleme ve
Görüntüleme

 

TatlıPara
Kazanma

 

Kampanyaları 
Görüntüleyebilme

Harcadıkça Kazanmanın Tadı : TatlıPara!

TatlıPara, Türkiye genelindeki 6.000 anlaşmalı noktada yaptığın harcamalardan kazandığın, MultiNet yemek kartı bakiyene eklenen bir para birimidir. 

Sadakat uygulamamız TatlıPara ile: 

  • Kazandığın TatlıParalarını sadece kazandığı yerde değil, 35.000’i aşkın MultiNet noktasında harcayabilir, 
  • Kazanım sonrasında anında bildirim gelir, 
  • 1 TatlıPara 1 TL'ye eşit olup, kazandığın TatlıPara’lar yemek kartı bakiyene anında eklenir, 
  • Düzenli puan kazanımında ise ayda 3 yemeğin bizden hediye olur.
phone-message

MultiPay mobil uygulamasını indirerek bilgilerinizi girin ve hesabınızı oluşturun

credit-card

MultiNet yemek kartınızı tanımlayın

location-on-map-

6.000 TatlıPara noktasında harcama yaparken bakiyeler anında TL olarak cüzdanına eklensin

coin-stack

TatlıPara kazanmayı alışkanlık haline getir, ayda 3 yemeğin bizden olsun

Sıkça Sorulan Sorular

 

İşverenlerin çalışanlarının yemek ihtiyacına yönelik, aylık belirli miktarlarda yükleme yaptığı kartlardır. Yemek kartları sadece geçerli olduğu yerlerde, yani üye noktalarında kullanıcısına bakiyesi kadar fayda sunmaktadır.

​​Kayıp kart bildirimlerinizi MultiPay üzerinden hızlıca yapabilirsiniz. Bildiriminiz sonrası kart bakiyenize bloke konarak kaybolan kartınızdaki bakiyeniz güvence altına alınır. Ayrıca 444 87 36 çözüm merkezimizden de bizlere ulaşabilir ve bloke işlemi yaptırabilirsiniz. Bloke sonrası size yeni kartınızı gönderebilmemiz için firma yetkilinize bilgi vermeniz gerekmektedir. Kaybolan kartınız iptal edilerek yeni kartınız; bakiyeniz ile beraber size en kısa sürede ulaştırılacaktır. ​Kayıp kart işlemlerinde kart ücreti alınmaktadır.​​​

Kartınızla "QR Ödeme" veya "Online Ödeme" yapabilmek için 16 haneli kart numarası ile CVV kodunu bilmeniz yeterlidir. MultiNet kartınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır, bu nedenle bu bilgiyi girmeniz gerekmemektedir.

MultiN​et kartlarımızla akaryakıt satışı yapılmamaktadır. Aracınıza tanımlanmış Taşıt Tanıma Sistemleri veya üye iş yerlerimize özel Shell Partner kart ile listede yer alan Shell istasyonlarından akaryakıt alabilirsiniz.

MultiNet kartının arkasında bulunan 3 haneli numara CVV kodundur. Alışverişlerinde bu kodu kullanman gerekir. Şayet kartının arkasında bu numara yer almıyorsa cep telefonunun son 3 hanesi senin CVV kodundur. Bu kodu alışverişlerinde kullanabilirsin.

​​MultiNet kartınızdaki bakiyeyi MultiPay uygulaması üzerinden veya multinet.com.tr online işlem menüsünden öğrenebilirsiniz.​​​​​

TatlıPara, he​r gün kullandığınız MultiNet kart bakiyenizin ay sonu gelmeden bitmesini engelleyen en eğlenceli ve kazançlı yoldur. TatlıPara, tüm Türkiye genelindeki binlerce anlaşmalı noktalarda yaptığınız harcamalardan kazandığınız, MultiNet kart bakiyenize eklenen gerçek paradır. 1 TatlıPara 1 TL'ye eşit olup, kazandığınız TatlıPara'ları market ve restoran gibi 30.000 üye işyerinde​ dilediğinizce harcayabilirsiniz. TatlıPara kazanmak, kazandığınız TatlıPara​'ları görüntülemek ve size özel avantajlı kampanyalardan faydalanmak için hemen MultiPay'i indirin.

​MultiNet üye iş yeri olan marketlerde MultiNet kartınızı kullanabilirsiniz. MultiNet geçen marketler listesini görmek için tıklayınız.