notification-announcements

Duyurular

 

Kart Kullanım Noktaları

Size en yakın kart kullanım noktalarını görüntülemek için yukarıdaki kutucuklara bilgilerinizi girerek arayabilirsiniz.

Online Ödeme Noktaları

90fit
Arden
Beeves Burger
Bisu
Coffy
Coldfusion
Enavm Shop
Erşan Et
Getir Yemek
Gurmejet
Haribo
Kim Market
Köfteci Yusuf
Meal Box
Mopaş
Musko Kuruyemiş
Nems
Olivamalia
Onur Market
Peynirci Baba
Pişir
Sepetleyin
Tavuk Dünyası
Taze Masa
Tereci Gıda
Trendyol Yemek
Yemek Sepeti
Zeytinana

MultiNet Kart Kullanım Noktaları | Multinet Up

Tüm Türkiye'de 35.000'i aşkın noktada geçerli olan MultiNet yemek kartının ayrıcalıklı dünyasına katılanlar lüks restoranlardan, ev yemekleri yapan küçük aile işletmelerine; fast food zincirlerinden, pastanelere; büfelerden, marketler ve süpermarketlere kadar birçok noktada MultiNet yemek kartı ile harcama yapabilirler.

MultiNet Kart Geçen Yerler İstanbul

MultiNet yemek kartı, Türkiye'nin en büyük ve en fazla çalışan barındıran şehri olan İstanbul'da binlerce noktada geçerlidir. Özellikle Mecidiyeköy, Bakırköy, Beyoğlu, Fatih ya da Kadıköy gibi ilçelerde, MultiNet yemek kartı geçen yerler ile adım başı karşılaşmak mümkündür. Daha doğrusu, İstanbul genelinde MultiNet geçen yerler her semtte, her mahallede karşınıza çıkar.

MultiNet Geçen Yerler Ankara

Türkiye'nin en kalabalık ikinci şehri olan Ankara, MultiNet kullanıcılarının da, kart kullanım noktalarının da çok fazla olduğu bir diğer şehirdir. Aynı İstanbul'da olduğu gibi, Ankara'da da birçok noktada restoran, market ve pastane harcamaları MultiNet yemek kartı ile rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

MultiNet Geçen Yerler İzmir

Ege'nin en büyük ve Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, sanayi ve finans merkezi olmasının yanı sıra, hizmet sektörünün gelişmişliği ile de dikkat çeken bir şehirdir. İzmir'in her ilçesinde, her semtinde MultiNet yemek kartı kullanılabilecek birçok restoran, pastane, büfe ya da market bulmak mümkündür.

Baştan da belirttiğimiz gibi, MultiNet yemek kartı 35.000'i aşkın noktada harcama yapmayı kolay ve pratik bir hale getirmektedir. Firmalara vergi indirimi, operasyonel iş yükünde azalma, yönetimde sadelik ve şeffaflık gibi avantajlar sağlayan Multinet Up, çalışanlara da çeşitli kampanyalar, indirimli fiyatlar ve TatlıPara sadakat programı ve MultiPay mobil uygulaması ile alışveriş puanı toplama gibi avantajlar sunmaktadır. MultiNet yemek kartının kullanıcılarına sunduğu avantajlara, web sitemizde yer alan Bireysel Kampanyalar sayfasından ulaşabilirsiniz.

MultiNet yemek kartı geçen tüm noktalara ulaşmak için, aşağıda yer alan arama aracını ya da Multinet Up tarafından kullanıcıları için geliştirilmiş olan MultiPay uygulamasını kullanabilirsiniz. Arama aracına il, ilçe ve/veya mahalle bilgilerini girerek, size en uygun konumdaki MultiNet yemek kartı kullanım noktalarını listeleyebilir, bu noktalara ait detaylara ulaşabilirsiniz. Arama aracında daha genel aramalar yapmak için sadece il adı ya da il ve ilçe adı da kullanabilir; böylece daha geniş alanda MultiNet yemek kartı kullanım noktası listesine ulaşabilirsiniz.