MultiNet Yemek Kartı

Avantaj net. Çok net. Tabii ki MultiNet!

MultiNet Yemek Kartı ile çalışanlarınızın yemek harcamaları firmanız için kazanca dönüşüyor! Şirketinizin yemek harcamalarını MultiNet Yemek Kartı ile yaparsanız, vergilerden muaf olursunuz, yemek fişi toplama derdinden kurtulursunuz ve çalışan başına yılda 6.000 TL’ye kadar tasarruf edersiniz. Çalışan sayınızı ve çalışan başına günlük yemek bedelini girin, yıllık vergi avantajını hemen görün!

%100 prim ve vergi avantajı sunan Multinet’in, işveren için yemek kartı avantajlarını görmek için tıklayın.

Tüm işlemleriniz, parmağınızın ucunda!

MultiNet, yemek kartı ile ilgili tüm işlemlerinizi dijital olarak kendi kendinize yönetebileceğiniz bir sisteme sahip. 7/24 çalışan bu sistemle çalışanlarınızın günlük harcama limitlerini belirleyebilir, kartlarına para yükleyebilir ya da anlık raporlar çekebilirsiniz.

 • Aylık Otomatik Sipariş Talimatı

  Dilerseniz Multinet Up yetkili ekiplerine talimat verin, dilerseniz KİS (Kurumsal İnteraktif Servisler) üzerinden aylık kart bakiye yükleme talimatı oluşturun. Seçim sizin!

 • Kurumsal İnteraktif Servisler (KİS)

  Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek tüm kartlı ürünlerin işlemlerini yapın, rapor ve faturalara ulaşın.

 • Web Servis Entegrasyonu

  Şirketinizin dijital altyapısıyla API entegrasyonu sağlıyoruz. Böylece tüm kart işlemlerinizi kendi sisteminiz üzerinden yapabiliyorsunuz.

Çalışanlarınıza seçme 
 özgürlüğü!

Her gün aynı yemekleri yemek zorunda kalmayın. Türkiye'nin dört bir yanında yemeklerin tadını çıkarın. Ayrıca, 5.000 noktada harcadıkça TatlıPara kazanın. Üstelik, üye iş yeri olan marketlerde MultiNet yemek kartınızı, market kartı olarak da kullanabilirsiniz. MultiNet yemek kartı geçen marketler sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Bu devirde fiş toplamakla
 kim uğraşır?

Kimse. Yemek giderleriniz MultiNet yemek kartı kullandığınızda tek faturada toplanır, muhasebe yükü tarihe karışır.

Vergi yükünüzü
 azaltın

MultiNet yemek kartı kullanın, çalışan başına yılda 6.000 TL vergi tasarrufu yapın.

7/24 kusursuz çalışan
 bir sistem

MultiNet yemek kartınızla ilgili yükleme, kayıp/çalıntı kart bloke işlemleri, fatura görüntüleme gibi konularda 7/24 güvenli online sistemimiz yanınızda. Bakiye görüntüleyip karekod ile ödeme yapılabilen MultiPay uygulaması ise çalışanlarınızın yanında!

Çalışanlar için yemek kartı avantajlarını görmek için tıklayın

Dijital cüzdanınız: MultiPay

MultiNet yemek kartı sahipleri yemak kartları yanlarında olmasa da bakiyelerini görebiliyor, ödeme yapabiliyor, haritada TatlıPara kazanabilecekleri restoranları ve kampanyaları görebiliyor, kampanyalara katılabiliyorlar. Hepsi akıllı telefonlarında, parmaklarının ucunda!

 • Kartlarını e-cüzdan üzerinden görüntüleme
 • Anlık bakiye takibi
 • Haritada harcama noktalarını görüntüleme
 • Bireysel kampanyalara katılım
 • Karekod ile cep telefonundan ödeme
 • Kayıp kart bildirimi
 • MultiNet kart kullanıcılarının %75'i MultiPay kullanıyor.

MultiNet kart kullanıcılarının %75'i MultiPay kullanıyor.

Kazanmanın Tadı: TatlıPara!

5.000'den fazla restoranda özel indirimlerle yemek yiyorsunuz, MultiNet yemek kartı ile ödüyorsunuz, üzerine bir de para kazanıyorsunuz. Nasıl? Tatlı değil mi? İşte Multinet'e özel bu sistemin adı TatlıPara!

İlk harcamanıza %5, ikinciye %10, üçüncüye %15 kazanmak için yapmanız gereken tek şey, MultiPay'inizi açıp, "Bugün buradayım" demek. Unutsanız da üzülmeyin, cep telefonunuz size hatırlatır.

Şirketinizin ihtiyacına uygun çözümlerimizden faydalanmak için tıklayın

Teklif İste
Page CSS
.inner-banner .content .action .btn-default {
    min-width: 200px;
    line-height: 1em;
    padding: 10px;
}