notification-announcements

Duyurular

 

 

MultiCar+
Araç Takip Sistemi

MultiCar+ araç takip sistemi, filo araçlarınızı daha verimli bir şekilde yönetmenize yardımcı olan bir Multinet Up çözümüdür.

  • Raporlanabilir altyapısı ile şirket araçlarınızın her hareketini izleyebilirsiniz.
  • İş amacı dışında araçların kullanımını engeller ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlar.
  • Sürücü davranışlarını takip eder, kazalara sebep olan davranışların kontrolünü sağlar.

MultiCar+ avantajlarından yararlanmaya hemen başlayın.

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Araç Takip Sistemi Avantajları Nelerdir?

İster 1 ister 1000 aracınız olsun, şirketinize kayıtlı araçlarınız için MultiCar+ araç takip sisteminin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz. MultiCar+ araç takip sisteminin sunduğu avantajlar:

  • Yakıt tüketimini optimize ederek, yakıt maliyetini düşürür.
  • Hız, devir ve rölanti gibi sürücü davranışlarını takip eder. Böylece aracın verimini kazalara sebep olan davranışların kontrolünü sağlayarak sürücü güvenliğini artırır.
  • Çalıntı ve kayıp araçları, hızlı bir şekilde tespit ederek işletmelere güvenlik sağlar.
  • İş amacı dışında araçların kullanımını engeller ve işletmenizin kaynaklarının daha verimli kullanılmasına destek olur.
  • Detaylı raporlama ile verilen analizde görünmeyen maliyetleri kolaylıkla yönetmenize yardımcı olur.

Araç Takip Sistemi Nasıl Kullanılır?

MultiCar+ araç takip sistemi başvurusu yapıp Multinet Up ve Shell iş birliği sayesinde Shell FiloPlatform’unu kullanabilirsiniz. Mobiliz’in gelişmiş araç takip sisteminin tüm özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Shell FiloPlatform ve Mobiliz araç takip sisteminin beraber çalışabilmesi sayesinde Shell’in uçtan uca filo yönetimi sağlayan sistemi ve Mobiliz’in son teknoloji araç takip sistemi ile tüm süreci kolayca yönetebileceksiniz.

 

Yeni sistem sayesinde, Shell FiloPlatform’u kullanan şirketlere, tüm gelişmiş araç takip fonksiyonlarıyla beraber, araçların yakıt tüketimine yönelik yeni raporlar ve özel ekranlar da sunulmaktadır.

 

Aracınızın akaryakıt süreçlerini de tek ekrandan yönetmek istiyorsanız, MultiPetrol’ü tercih edeebilisiniz. MultiPetrol ile ister 1 ister 1000 aracınız olsun, tüm akaryakıt alımları aynı fatura ile size iletilir. Hemen MultiPetrol başvurusu yapıp avantajlardan yararlanmaya başlayın!