notification-announcements

Duyurular

 

Kurumsal Yılbaşı Hediyesi:
MultiGift Hediye Kartı

Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmanın ve başarılarını ödüllendirmenin pek çok yolu var. 2024’e girerken vereceğiniz kurumsal yılbaşı hediyesi de bunlardan biri…

Üstelik MultiGift gibi akıllı yöntemler tercih ettiğinizde sadece çalışanlarınıza değil şirketinize de pek çok avantaj sağlarsınız.

MultiGift Avantajlarından Yararlanmaya Hemen Başlayın!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Şirket Yılbaşı Hediyeleri İçin Tek Bir Kart,
Yüzlerce Marka Binlerce Seçenek

Çalışanlarınıza sene sonunda hediyeler vermek, genellikle kurumsal hediyeler ile özdeşleşir. Masa takvimi, ajanda, kalem ya da mug adı verilen kupalar şirket hediyeleri arasında öne çıkar. Ancak bu gibi alışıldık şirket hediyeleri, herkesi mutlu etmeye yetmez.

Alışıldık ve çalışanlarınızı mutlu etmeyen bu hediyeler yerine her bir çalışanınızı tam da istediği hediyeyi vermeye ne dersiniz? Bu hediyeleri bulmak, tedarikçiler ile anlaşmak hem çok maliyetli hem de çok operasyonel süreç var derseniz MultiGift ile tanışın! MultiGift ile tek bir kartla hem profesyonel kimliğinizi ön plana çıkarabilir hem de çalışanlarınıza binlerce markada, farklı kategorilerde yüz binlerce seçenek ve tam da aradıkları hediyeyi sunabilirsiniz.

Yılbaşı Market Alışverişleri

Yeni bir sene; yeni umutlar ve yeni fırsatlar anlamına gelir. Hem siz hem de çalışanlarınız için ise kutlamaya değer bir gündür. Birçok kişi için bu günün en eğlenceli dakikaları ise yılbaşı sofralarında geçer. MultiGift ile çalışanlarınızın yılbaşı sofralarına ortak olabilirsiniz.

Giyim, Kozmetikve Aksesuar Alışverişi

Rimel, ceket veya yüzük… Giyim, kozmetik veya aksesuar, çalışanlarınızın kendilerini ifade etmelerinde önemli bir yer kaplar. Giydikleri ceketin şirket hediyesi olması ya da eğlenmek için bir yerlere giderken yanına aldığı çantanın sizin armağanınız olması şirkete olan aidiyetlerini artıracaktır.

Teknoloji Tutkusu

Teknoloji kimileri için ihtiyaç kimileri için ise adeta bir tutkudur. MultiGift ile anlaşmalı mağazalardan alacağınız hediye kartları ile çalışanlarınızın teknoloji ihtiyaçlarına destek olabilir ve harika bir yılbaşı hediyesi verebilirsiniz.

Hobiler

Hobilerin, çalışanları iş stresinden uzaklaştırmak ve yenilenmelerini sağlamak gibi özel bir yönü vardır. Çalışanlarınızın pozitif enerji ile şirkete gelmeleri kendilerini iyi hissetmelerinin yanında ofisin enerjisini de olumlu yönde değiştirir. MultiGift ile çalışanlarınız, en sevdikleri yazarın son kitabına veya yıllardır heyecanla takip ettikleri kutu oyununa sahip olabilirler.

Ev Dekorasyonu

Ev ortamının havasını değiştirmek, çalışanlarınız için sunabileceğiniz en iyi hediyelerdendir. MultiGift ile çalışanlarınız anlaşmalı markalardan alışveriş yapabilir ve evlerini diledikleri gibi dekore edebilirler.

MultiGift Geçen Yerler?

Türkiye’nin en sevilen markalarını bünyesine katan MultiGift, çalışanlarınız için kolayca esnek yan haklar sunabilmeniz için büyütmekte olduğu ürün ve marka yelpazesiyle her geçen genişletiyor!

MultiGift Geçen Mağazalar

MultiGift Geçen Marketler

MultiGift'in Marka Çözümleri

MultiGift marka çözümleri ile çalışanlarınıza herhangi bir markanın kartını alabilirsiniz. Marka Çözümleri ile çalışanlarınız, seçeceğiniz markada kullanılabilecek kart ve kodlara erişebilir ve markanın alışveriş noktalarında harcama yapabilirler.

multigift-kart

MultiGift ile Müşterilerinize ve İş Ortaklarınıza Mükemmel Bir Jest!

Yıl sonunda hatırlamanız gerekenler sadece personeliniz değildir. Yeni bir seneye başlarken müşterilerinizi ve iş ortaklarınızı hatırlamak ilişkilerinizi güçlendirecek ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracaktır. Onlar için planladığınız tüm hediye gereksinimleri için MultiGift kurumsal hediye kartını kullanabilirsiniz.

İşletmenizin bütün hediye ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunan MultiGift kart, farklı kategorilerde çok sayıda armağan seçeneğini sıfır temasla sunuyor. Müşterilerinize ve iş ortaklarınıza hediyelerini SMS ya da e-posta yoluyla anında iletebilirsiniz. Üstelik operasyonel iş yükü olmadan, daha az maliyetle ve memnuniyet garantisiyle...

Sıkça Sorulan Sorular

 

Ayni yardımlarınızda MultiGift’i tercih ederseniz %45’e varan vergi avantajından faydalanabilirsiniz. Böylece çalışanlarınızı memnun etmek size hem manevi hem de maddi olarak kazandırır.

Boyner, Koton, Flo, Ayakkabı Dünyası, Hotiç, D&R ve English Home… MultiGift kurumsal hediye kartı ve marka çözümleri ile onlarca farklı kategoride binlerce ürün seçeneğine sahip olursunuz. Çünkü MultiGift, Türkiye’nin zincir ve köklü mağazaları başta olmak üzere 20.000’den fazla noktada geçerli. Böylece çalışanlarınıza tek bir çözümle giyimden kozmetiğe, teknolojiden gıda alışverişine kadar birçok seçeneği sunabilirsiniz.

MultiGift ile yılbaşı hediye kartlarınızı başvuru sayfamız aracılığı ile alabilirsiniz. Üstelik 1 ya da 1000 çalışanınız olması fark etmeksizin ayni yardımlarınızda %45’e varan vergi tasarrufu gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

MultiGift yüklemelerini gerçekleştirdikten sonra çalışanlarınıza hediyelerini sanal kart olarak SMS veya e-posta yöntemleriyle gönderebilir veya fiziki kartlarına bakiyelerini yükleyerek teslim edebilirsiniz. Yani çalışanlarınız yüklemeleri gerçekleştiği anda giyimden kozmetiğe, marketten ev dekorasyonuna kadar onlarca farklı sektörde hediye kartlarını kullanmaya başlayabilir.