Kurumsal Yılbaşı Hediyesi:
MultiGift Hediye Kartı

Çalışanlarınızın motivasyonunu artırmanın ve başarılarını ödüllendirmenin pek çok yolu var. 2022’ye girerken vereceğiniz kurumsal yılbaşı hediyesi de bunlardan biri…

Pandemi koşullarında, yani teması en aza indirmeye çalıştığımız bu dönemde hediyelerinizi yılbaşı hediye kartı ile verebilirsiniz.

Üstelik MultiGift gibi akıllı yöntemler tercih ettiğinizde sadece personelinize değil şirketinize de pek çok avantaj sağlarsınız.

Şirket Yılbaşı Hediyeleri İçin Tek Bir Kart, Yüzlerce Marka,Yüz Binlerce Seçenek!

Çalışanlarınıza sene sonunda armağanlar vermek son derece kurumsal olsa da siz hediye seçiminde kurumsal olmak zorunda değilsiniz. Masa takvimi, ajanda, kalem gibi alışıldık şirket hediyeleri yerine herkesi mutlu edecek sıradışı yeni yıl hediyeleri için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Tek bir kartla hem profesyonel kimliğinizi ön plana çıkarabilir hem de çalışanlarınıza binlerce markada, farklı kategorilerde yüzbinlerce seçenek sunabilirsiniz.

Yılbaşı Market Alışverişleri

Yeni bir sene; yeni umutlar, yeni fırsatlar anlamına gelir ve gerçekten kutlamaya değer bir gündür. Öyleyse bu özel günü kutlamaya yaraşır bir sofra için yapacağı alışveriş ile çalışanlarınızın yılbaşı kutlamalarına siz de dahil olabilirsiniz.

Teknoloji Tutkusu

Teknoloji kimileri için ihtiyaç kimileri için ise adeta bir tutkudur. Anlaşmalı mağazalardan alacağınız hediye kartları ile çalışanlarınızın teknoloji ihtiyaçlarına destek olabilirsiniz. Pandemi döneminde evden çalışıyor olduğu için çok ihtiyacı olan yazıcıyı, uzun zamandır almak istediği bluetooth kulaklığı ya da artık değişme vakti gelen cep telefonunu alması için personelinize destek olmak hem sizi hem de onları motive edecektir.

Ev Dekorasyonu

Pandemi ile birlikte evden çalışma hayatının ön plana çıktığı şu sıralar ev ortamının havasını değiştirmek çalışanlarınıza iyi gelecek bir istekten çok ihtiyaç sayılabilir. Hediye kartı ile ihtiyacı olan yeni bir çalışma masası ya da çok beğendiği lambaderi ona şirketiniz hediye edebilir.

Hobiler ve Etkinlikler

Hobiler edinmek ve etkinliklere katılmak çalışanların iş stresinden uzaklaşmaları ve yenilenmeleri için en iyi yöntemlerdir. Çalışanlarınızın pozitif enerji ile şirkete gelmeleri kendilerini iyi hissetmelerinin yanında ofisin enerjisini de olumlu yönde değiştirir.

Öyleyse çok sevdiği yazarın son kitabını, yeni çıkan strateji oyununu ya da her hafta sonu çıktığı halı saha maçı için yeni formasını şirketinin hediye etmesi oldukça anlamlı olur.

Giyim, Kozmetik
ve Aksesuar Alışverişi

Yeni giysileri ile iş yerine geldiğinde üzerindeki ceketin şirket hediyesi olması ya da hafta sonu iş yorgunluğunu atmak için gittiği eğlencede taktığı çantanın sizin armağanınız olması şirkete olan aidiyet duygusunu artıracak işçi- işveren ilişkisini pozitif yönde destekleyecektir.

Şirket Yılbaşı Hediyeleri için Hediye Kartı Kullanmanın Avantajları

MultiGift hediye kartı ile %39’a varan vergi istisnasına sahip olursunuz. Böylece çalışanlarınızı memnun etmek size hem manevi hem de maddi olarak kazandırır.


Boyner, Network, Koton, Flo, Ayakkabı Dünyası, Hotiç, D&R, IKEA, English Home, Morhipo… MultiGift hediye kartı ile gibi onlarca farklı kategoride binlerce ürün seçeneğine sahip olursunuz. Çünkü MultiGift Türkiye’nin zincir ve köklü mağazalarında 20,000’den fazla noktada geçerli. Böylece çalışanlarınıza tek bir kartla giyimden kozmetiğe, teknolojiden gıda alışverişine kadar birçok seçeneği sunabilirsiniz.

Hediye ne alacağınıza nihayet karar verdiyseniz zorlu bir süreci atlattınız. Ancak süreç bununla tamamlanmıyor. Farklı markalarla anlaşmak, hediye temin etmek, dağıtmak gibi işler için fazladan zamana ve personele ihtiyacınız olacak. Oysa kurumsal yılbaşı kartı ile bu süreçlerin getireceği operasyonel iş yükünden ve ekstra maliyetten kurtulabilirsiniz.

Şirketinizin yılbaşı için seçeceği hediye çalışanlarınızı genel anlamda mutlu etse de herkese hitap etmeyecektir. Herkese hitap edecek tek bir ürün bulmanız mümkün olmadığı gibi onlarca hatta yüzlerce çalışan için tek tek hediye seçmeniz de olası değildir. Ama her çalışana istediği yılbaşı hediyesini vermenin bir yolu var: Hediye kartı… Giyimden kozmetiğe, küçük ev aletlerinden elektroniğe, gıda alışverişinden eğlenceye kadar seçkin markalar arasından binlerce ürün seçme olanağına sahip olur. Bu şekilde ister evinin ihtiyaçlarını karşılar, isterse keyifli bir alışveriş ile kendini ödüllendirir.

Hediyeleşmek sosyal hayatta olduğu gibi kurumsal iş hayatında da ilişkileri güçlendiren önemli bir eylemdir. Bu nedenle yılbaşı gibi şirketler ve çalışanlar için önemli bir günde hatırlanmak iyi hissettirir. Bir de yılbaşı hediye kartı ile kravat ve fular gibi sıradan şirket yılbaşı hediyeleri dışına çıkarak dilediği armağanı seçme şansı vermek… İşte bu gerçekten ilişkileri ve bağlılığı artıracak anlamlı bir adım olur.

İşletmeniz, kendi bünyesinde çalışacak personelin işe alımında ne kadar hassas ise personeller de çalışacağı kurumu tercih ederken o kadar hassas davranırlar. Maaş, ulaşım ve çalışılacak iş pozisyonu kadar hediye ve promosyon gibi kendisine tanınan yan haklar da önemli kriterler arasındadır. Çünkü yan haklar inisiyatifle verildiği için çalışanı değerli hissettirir, motivasyonu arttırır. Motivasyonu daha da artırmanın yolu ise; ona hediye kartı ile seçme hakkı vermektir. Siz de kurumsal yılbaşı hediye kartı ile çalışanlarınızın kendilerine diledikleri hediyeyi almalarına olanak tanıyarak daha keyifli çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Her çalışan için hediye araştırması yapmak, en doğru ürünü seçmeye çalışmak hem zordur hem de zaman alır. Oysa MultiGift gibi dilediğiniz kadar bakiye yükleyip, anlaşmalı mağazalarda binlerce ürün arasından dilediği hediyeyi alabileceği bir yılbaşı hediye kartı ile zamandan tasarruf sağlarsınız. Üstelik hediye seçiminde %100 memnuniyet garantisi ile…

Yemek ücreti gibi bazı yan haklar çoğu işletmede verildiği için inisiyatife bağlı olmaktan çıkmış ve standart bir uygulama gibi görülmeye başlamıştır. Ancak kurumsal yılbaşı hediyesi gibi her işletme tarafında verilmeyen yan haklar kurumsal kimliğinize değer katacak kadar özel ve önemlidir. Yeni yıl hediyesi olarak ajanda, kalem, bardak gibi klasik seçenekler yerine her çalışanın dilediği hediyeyi alabileceği hediye kartı kullanmak, şirket prestijine değer katmanın yanında profesyonelliğinizi de ön plana çıkarır.

Marka Kartlarımız

MultiGift ile Müşterilerinize ve İş Ortaklarınıza Mükemmel Bir Jest!

Yıl sonunda hatırlamanız gerekenler sadece personeliniz değildir. Yeni bir seneye başlarken müşterilerinizi ve iş ortaklarınızı hatırlamak ilişkilerinizi güçlendirecek ve kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracaktır. Onlar için planladığınız tüm hediye gereksinimleri için MultiGift hediye kartını kullanabilirsiniz.
İşletmenizin bütün hediye ihtiyaçlarına mükemmel çözümler sunan MultiGift kart, farklı kategorilerde çok sayıda armağan seçeneğini sıfır temasla sunuyor. Müşterilerinize ve iş ortaklarınıza hediyelerini sms ya da mail yoluyla anında, evlerinden çıkmadan ve fiziksel temas kurmadan verebilirsiniz. Üstelik operasyonel iş yükü olmadan, daha az maliyetle ve memnuniyet garantisi ile...

Page CSS
.tabbable { margin-bottom: 20 px; } .az-tabs.tabbable:before { display: table; content: " "; } .tab-section .tabbable ul.nav.nav-tabs { display: flex; } .az-tabs .nav-tabs { padding-bottom: 0; border-bottom: 0 !important; } .tab-section ul.nav li { margin-block: 40 px; width: 100%; } .tab-section ul.nav li.active a { background: linear-gradient( 90deg, #FF9885 3.61%, #3E5A85 100%); border: 0.45 px solid #C1C1C1; border-radius: 5 px; color: #fff; } .tab-section ul.nav li { margin-block: 40 px; width: 100%; } .page-node-786 ul li { line-height: 28px; } .tab-content> .active { display: block; } .tab-section .tabbable .tab-content .az-row .az-column .az-image { background: #FFFFFF; border: 0.45 px solid #1B1D40; border-radius: 5 px; margin-block: 10 px; padding: 10 px; display: flex; justify-content: center; align-content: center; align-items: center; max-height: 75 px; height: 75 px; } img { height: auto; max-width: 100%; } .alan1 { background: url(/sites/default/files/static/bg1.png); background-repeat: no-repeat; background-size: 22% auto; } .alan2 { padding-top: 45px; } .kutu1 { border: 1px solid; border-radius: 5px; border-color: #ededed; padding: 12px; margin-top: 10px;   background: white; } h5 { color: F5185F; } .kutux { padding: 17px; } .sss { padding-top: 60px; } .az-accordion h4 { color: #F5185F; } .tab-content .az-image { background: #FFFFFF; border: 0.45px solid #cbcbcb; border-radius: 5px; margin-block: 10px; padding: 10px; display: flex; justify-content: center; align-content: center; align-items: center; max-height: 75px; height: 75px; } .tab-section ul.nav li { margin-block: 40px; width: 100%; } .tab-section ul.nav li a { border: 0.45px solid #C1C1C1; border-radius: 5px; margin-inline: 3px; color: #000; padding: 15px 23px; text-align: center; display: flex; justify-content: center; } .alan3 { background: url(/sites/default/files/static/bg2.png); background-repeat: no-repeat; background-size: 100% auto; padding: 40px 0; } .alan4 { background: url(/sites/default/files/static/bg2.png); background-repeat: no-repeat; background-size: 100% auto; padding: 85px 0; } p { line-height: 25px; } @media (max-width: 991px) { .tab-section .tabbable ul.nav.nav-tabs { -webkit-box-pack: start; -ms-flex-pack: start; justify-content: flex-start; overflow-x: scroll; } .box-left { margin-right: 0px !important; margin-bottom: 20px; } .tab-section ul.nav li { padding: 0 2px; } .tab-section ul.nav li.active a { font-size: 14px; line-height: 18px; } .tab-section .nav-tabs { width: auto; display: flex; flex-direction: row; flex-wrap: nowrap; overflow-x: scroll; } .tab-section ul.nav li { margin-block: 40px; display: flex; align-items: center; } .tab-section ul.nav li a { padding: 16px 25px; width: max-content; } .tab-section ul.nav li a { padding: 16px 25px; width: max-content; } } .number { border: 0.45px solid #cbcbcb; border-radius: 5px; margin-block: 10px; padding: 10px; display: flex; justify-content: center; align-content: center; align-items: center; max-height: 75px; height: 75px; } .number p { font-size: 20px; font-weight: 500; } h5 { color: #F51860 !important; } .kututec { padding: 25px !important; } .multih2 { padding-top: 50px !important; } .solid-bg { background: #F6FCFF; } .border-box { padding-top: 30px; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 10px; max-width: 470px; padding-left: 20px; } .box-left { margin-right: 40px; } @media (min-width: 768px) { .az-section { margin-bottom: 60px; } } @media (max-width: 768px) { .solid-bg { padding: 20px; } } .box-left { margin-right: 40px; } .border-box { padding-top: 30px; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 10px; max-width: 470px; padding-left: 20px; } ul.bullet { list-style: none; margin-bottom: 30px; padding: 0; } ul.bullet li { padding-left: 35px; padding-bottom: 6px; margin-bottom: 15px; display: block; position: relative; }
Yukarı Çık