Kurumsal Yılbaşı Hediye Kartı

Çalışanlarınız, Müşterileriniz ve İş Ortaklarınız İçin Dijital Yılbaşı Hediyeleri MultiGift’te!

2021’e girerken hayatlarımızda pek çok şey değişti, bunlardan biri de kurumsal yılbaşı kutlamalarımız. Daha fazla evlerde zaman geçirdiğimiz bu yeni dönemde yılbaşı kutlamaları ofislerden evlere taşınırken, hediye paketleri ise dijital kodlara dönüştü..

Yeni yıl hediyelerinde çalışanlarınız, müşterileriniz veya iş ortaklarınız için özel tasarruflu çözümler MultiGift kurumsal hediye kartında!

05xx xxx xx xx

Yılbaşı Market Alışverişleri

2021 yılbaşında ofiste kutlama gibi etkinliklerin yapılamamasından dolayı çalışanlar bu yeni yılı evde kutlayacaklar. Yılbaşı hediyeleri olarak çalışanınız için anlaşmalı markalardan market kartları veya 20.000 noktada geçerli MultiGift hediye kartları alabilirsiniz. Böylece çalışanlarınız anlaşmalı noktalardan dilediği gibi gıda alışverişini yapar, sizse bütçenizi etkin yönetirken yılbaşında çalışanlarınızın motivasyonunu artırırsınız.

Teknoloji Alışverişleri

Şirket yılbaşı hediyeleri olarak çalışanınız için verebileceğiniz en ideal kurumsal hediye, teknoloji bölümünden olabilir. Anlaşmalı markalardan alacağınız hediye kartları ile çalışanlarınıza kulaklıktan telefona birçok ürünü satın alma fırsatı verebilirsiniz. Özellikle evden çalışma modeliyle çalışanların teknolojik ihtiyaçlarının artmasına neden oldu. Bu durum teknoloji eşyalarda alımın da artmasına neden oldu. Siz de hediye kartları alarak çalışanlarınızın teknolojik ihtiyaçlarına destek olabilirsiniz.

Ev Dekorasyonu Zamanı

Bu yıl özellikle önem kazanan çalışan motivasyonu için yılbaşında da çalışanlarınızın yanında olun. Özellikle evden çalışma modelinin getirdiği sorunların başında çalışma ortamının kurulması geliyor. Popüler markalardan alacağınız hediye kartları ile çalışanınız dilerse yeni yıl temasına uygun alışveriş yapabilir, dilerse çalışma ortamını oluşturacak ürünleri alabilir, dilerse de evi için ihtiyacı olabilecek eşyaları satın alabilir. Siz de geleneksel hediyelerin aksine, çalışanlarınızın ev içi dekorasyonuna katkıda bulunarak motivasyonlarını yükseltebilirsiniz.

Giyimden Kozmetiğe, Hobilerden Etkinliklere

Kurumsal yılbaşı hediyeleri olarak yeni yılda çalışanınız için hediye fikirleri olarak klasik hediyeleri de tercih edebilirsiniz. Anlaşmalı markalardan alacağınız hediye kartları ile çalışanınız giyimden kozmetiğe, kitaplardan oyunlara birçok ürünü satın alabilirsiniz.

Çalışanlarınıza vereceğiniz Kurumsal hediyelerde nakit yerine MultiGift’i tercih edin, her bir çalışan maliyetinde%39’a varan vergi tasarrufu sağlayın.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
Toplam kazancınız:
Detaylar
MultiGift
Nakit Ödeme

Nethakediş
SSKİşçi Primi
GelirVergisi
DamgaVergisi
Aylık Brüt Hakediş
SSKİşveren Hissesi
İşveren Maliyeti
İşverene Toplam Maliyet

Neden Çalışanlarınıza Kurumsal Yılbaşı Hediye Kartları Almalısınız?

 • Motivasyonu Yükseltir
  Kurumsal hediye kartı, yılbaşı hediye fikirleri olarak en fazla seçeneği sunar. Çalışanlarınız anlaşmalı markalardan dilediği gibi alışveriş yapabilir.

 • Zamandan Tasarruf 
  Çalışanlar için ayrı ayrı yılbaşı hediyesi almak zorlu bir süreçtir. Bunun yerine yılbaşı hediye kartları vererek hem çalışanınız dilediği hediyeyi seçer hem de karar verme gibi zorluklar ortadan kalkar. 

 • Operasyonel İş Yükünü Azaltır
  Şirket yılbaşı hediyeleri seçiminde satın alma, nakliye, dağıtım gibi  operasyonel işler bulunur. Hediye kartları ile bu operasyonel yükleri ortadan kaldırabilirsiniz. 

 • Tek Kartla Hediye Seçeneği Artar 
  MultiGift Kurumsal Hediye Kartı 20.000’e yakın noktada geçerlidir. Hediye kartlarının anlaşmalı olduğu noktalar arasında Boyner, Network, Koton, Flo, Ayakkabı Dünyası, Hotiç gibi Türkiye’nin zincir ve köklü mağazaları yer alır. Ayrıca D&R, IKEA, English Home, Morhipo gibi anlaşmalı markalara ait hediye kartlarını da tercih ederek çalışanlarınızın ihtiyacına yönelik seçim yapabilirsiniz. Böylece çalışanlarınıza giyimden kozmetiğe kadar birçok seçeneği sunabileceksiniz.

 • %39 Varan Vergi Avantajı Sağlar 
  MultiGift Kurumsal Hediye Kartı ile %39’a varan oradan vergi istisnasına sahip olabilirsiniz. 

MultiGift ile çalışan yılbaşı hediyeleriniz %39 daha az maliyetli!

Çalışan motivasyonu her geçen gün daha da önem kazanırken, onlara yılbaşı paketi gibi hem geleneksel hem de dağıtım gibi temas gerektiren hediyeler vermek yerine MultiGift’i tercih edin! MultiGift ve marka çözümleri ile çalışanlarınız ister market kartıyla yılbaşı sofrasını hazırlasın, isterse evinin dekorasyonunu veya elektonik eşyalarını yenilesin. Üstelik çalışan ödüllendirmelerinizde %39’a varan vergi muafiyeti sağlayarak, maliyetlerinizde de tasarruf elde edebilirsiniz.

Müşterileriniz veya iş ortaklarınız için ideal hediyeler!

Yeni yıl ve yıl sonu ödüllendirme ihtiyaçlarınızın yanı sıra müşterileriniz, iş ortaklarınız veya distribütörleriniz için planladığınız tüm kurumsal hediye çözümü gereksinimleriniz için de MultiGift ve marka çözümlerini kullanabilirsiniz.

Tüm ihtiyaçlarınıza özel farklı kategorilerde hediye çözümlerimizi, tamamen dijital olarak, mail ya da SMS sisteminizle çalışanlarınıza veya müşterilerinize hediye edebilirsiniz. Böylece çalışanlarınız veya müşterileriniz anında hediyelerine kavuşurken, hiçbir fiziksel temas olmaksızın ve evlerinden bile çıkmadan, adreslerinde ücretsiz teslim alabilirler! Üstelik siz de operasyonel kolaylık sağlarken, menuniyet sağlarsınız ve %39’a veren vergi muafiyeti ile daha az maliyete katlanırsınız.

MultiGift ve marka çözümleri sadece yeni yılda değil, doğum günü, takdir-tanıma, ödüllendirme, özel gün, etkinlik hediyelerinin tamamında da sizinle!

Neden MultiGift’I tercih etmelisiniz ve nasıl tasarruf sağlarsınız? Daha fazla detay almak için bilgilerinizi bırakın, arayıp anlatalım!

Page CSS
.orange-bg { background-color: #F59C7E !important; } .blue-bg { background-color: #5279BF !important; } .solid-bg { background-color: #ECF7FA !important; ; } .yellow-bg { background-color: #FEC763!important; } #gb6lb68uja .form-control { padding: 25px 15px; border: none; } #gb6lb68uja .form-group { align-items: flex-end; } #gb6lb68uja form { margin: 10px 0; padding: 25px; border-radius: 5px; display: flow-root; background: #1b1d40; } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox { margin-left: 0px; color: #ccc; font-size: 16px } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox .form-checkbox { transform: scale(1.5); margin-left: -20px; border: solid; } #gb6lb68uja form label:not(.option) { display: none; } #gb6lb68uja .form-actions { display: flex; justify-content: flex-end; } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; } .logo-img1 { width: 100%; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 5px; margin-bottom: 15px; padding: 10px; background: #ffff; } @media (max-width: 768px) { #gb7nz91ain .az-element, #gb7nz91ain .az-ctnr { margin-left: 0!important; margin-right: 0!important; } #gb7nz91ain img.az-image-content { width: 70%!important; margin-left: 15%; } } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; background: #E89335 !important; } #apply-sticky { position: fixed; transform: rotate(90deg) translateX(-50%); transform-origin: left; left: 50px; top: 50%; cursor: pointer; z-index: 999; } #apply-sticky button{ font-size: 18px!important; border-radius: 20px; padding: 0 30px!important; border: none; } .btn-default.apply-btn { color: #fff !important; background-color: #f9a533; border-color: #ccc; } div#gb2lbozyql .az-image, div#gbbeo2p8i6 .az-image, div#gbow1hrscz .az-image, div#gbqcovd7d5 .az-image, div#gbqi3b4mph .az-image, div#gbkobyea9z .az-image { margin-top: 10px; }.min-hg { min-height: 400px; }@media (min-width: 992px){ .img-top { margin-top: 10px; } } @media (max-width: 992px){.orange-bg, .solid-bg, .blue-bg, .yellow-bg{ padding-bottom: 40px !important; }}
Yukarı Çık