notification-announcements

Duyurular

 

Hediye Yakıt Kartı

 

Çalışanlarınızın motivasyonunu ve mutluluğunu artırmak mı istiyorsunuz? MultiFlex hediye yakıt kartı ile araç sahibi çalışanlarınıza destek olabilir, %45’e varan vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Hemen Başvurun, Sizi Arayalım!

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Hediye Yakıt Kartı Nedir?

MultiFlex hediye akaryakıt kartı, Shell istasyonlarında geçerli bir Multinet Up çözümüdür. Esnek yan hak olarak sunabileceğiniz akaryakıt kartları ile çalışanlarınız, Shell istasyonlarında belirlediğiniz bakiye ölçüsünde harcama yapabilirler.

Hediye Yakıt Kartı Nasıl Kullanılır?

yesil-icon

Bakiyeler
kartın tesliminden sonra yüklenir
ve kart kullanıma açılır.

yesil-icon

Pratik Kart'ını alan kullanıcı
Shell istasyonundan benzin veya motorin alımını gerçekleştirir.

yesil-icon

Pratik Kart'ını kasiyere verir.

yesil-icon

Kasiyer, kullanıcının harcama
tutarını Pratik Kartından çeker ve alışverişi tamamlanır.


 

Hediye yakıt kartı alıp çalışanlarınızın motivasyonunu ve mutluluğunu artırmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Başvurunuz tamamlandığında bizimle paylaştığınız telefon numarası üzerinden en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

MultiFlex hediye yakıt kartı sadece anlaşmalı Shell istasyonlarında kullanılabilir. Farklı sağlayıcıların istasyonlarında kullanılması mümkün değildir.

MultiFlex akaryakıt hediye kartı ile çalışanlarınız parçalı olarak ödeme yapabilir. Örneğin 3.000 TL bakiye yüklediğiniz bir çalışan, ilk ödemesinde 2.000 TL ve ikinci ödemesinde 1.000 TL şeklinde parçalı ödemeden yararlanabilir. 

MultiFlex yakıt hediye kartı ile her türden motorin alımı yapılabilir. Farklı isimlerle anılan motorin ürünlerinin alınmasında bir engel yoktur. Yani hediyelerini, motorin kartı gibi kullanabilirler.

Shell istasyonlarında akaryakıt hediye kartı ile LPG alınması mümkün değildir.

MultiFlex hediye yakıt kartı ile her tür benzin çeşidi alınabilir. Yani çalışanlarınız, hediyelerini “benzin kartı” olarak kullanabilirler.