notification-announcements

Duyurular

 

MultiGift Geçen Yerler

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift, çalışanlarının motivasyonlarını önemseyen şirketlere, pratik ve dijital çözümler sunuyor. Türkiye’de 20.000’i aşkın noktada geçerli MultiGift hediye kartını dilerseniz prim, doğum, kıdem, evlilik hediyeleri için dilerseniz Ramazan, Kurban Bayramı, yılbaşı gibi özel gün yardımları için çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz.

MultiGift çalışanlarınıza mutluluk sunarken size de pratiklik ve avantaj kazandırır. MultiGift ile tüm harcamaları tek faturada göstererek operasyonel kolaylık sağlarsınız. Bunun yanında %45'e varan vergi avantajı da elde etmiş olursunuz. Çalışanlarınız ise MultiGift geçen mağaza ve marketlerde, giysiden elektroniğe, gıdadan kırtasiyeye ihtiyacı olan ürünleri satın alabilir. İster 1 ister 1000 çalışanınız olsun , bu şekilde hem çalışan motivasyonunu sağlayabilir hem de şirketiniz için tasarruf avantajlarından yararlanabilirsiniz.

MultiGift Geçen Giyim Mağazaları

MultiGift geçen giyim mağazalarında beyaz yaka veya mavi yaka çalışanlarınızın ihtiyacı olan ürünü satın almasına destek olabilirsiniz. Bu şekilde tüm süreci çalışanlarınıza bırakır, onlara diledikleri zaman ihtiyaçlarına direkt ulaşma imkânı sağlarsınız.

Türkiye’de 20.000’i aşkın noktada geçerli MultiGift gift card (hediye kartı) geçen bazı mağazalar ise;

 

MultiGift Geçen Marketler

MultiGift sadece giyim mağazalarında değil marketlerde de kullanılabilir. MultiGift geçen marketlerden bazıları ise;

MultiGift Marka Çözümlerimiz

Çalışanlarınızın pek çok market ve mağazada kullanabileceği MultiGift hediye kartının yanı sıra dilerseniz MultiGift marka çözümlerine de başvurabilirsiniz. CarrefourSA hediye kartı, A101 hediye kartı gibi marka kartları ile çalışanlarınıza özel hediye ve yardımlar yapabilirsiniz. Markalara özel çözümler sunan marka kartları, sadece ilgili markada geçerlidir. Bu kartları çalışanlarınızın beklentilerine göre ayırıp çeşitlendirebilirsiniz. Ayrıca marka çözümleri fiziksel kart ve dijital kod olarak seçenekler de sunar. Dijital kod ile yüklediğiniz bakiyeyi SMS ile çalışanlarınıza iletebilirsiniz. Böylece karta gereksinim duymadan, hızlıca yardımlarınızı dijital olarak ulaştırabilirsiniz.

MultiGift marka çözümleri;

 • A101
 • BİM
 • CarrefourSA
 • TeknoSA
 • MediaMarkt
 • Tiktak
 • IKEA 
 • Defacto 
 • English Home 
 • Jolly 
 • D&R 
 • Decathlon

Ne Alsam Derdi MultiGift ile Çözülüyor!

Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, yılbaşı gibi özel gün hediye ve yardımları çalışanların motivasyonunu yükseltme, sadakatlerini arttırma konusunda önemli bir yere sahip. Bu özel günlerde siz de çalışan bağlılığını artırmak için şirketinize uygun hediye/yardım yöntemleri arıyor olabilirsiniz. Öyleyse, MultiGift ile hem çalışan hem şirketiniz için avantajları yakalayabilirsiniz!

Her yıl yeni yıl ile birlikte kurum içi hediyeleşmeler şirketlerin olmazsa olmazı. Multinet Up olarak şirketlerin yılbaşında da yanındayız. Her çalışanınıza belirleyeceğiniz hediyeleri karar vermekte güçlük çekiyorsanız, MultiGift ile hediye seçimini çalışanınıza bırakabilirsiniz. Bu şekilde her çalışanın farklı beklentisi olabileceğini d üşünerek onlara direkt olarak ihtiyaçlarına ulaşma imkânı verebilirsiniz.

MultiGift Kart Kullanım Noktaları