MultiGift Kurumsal Hediye Kartının Avantajlı Dünyasına Hoş Geldin!

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift, kullanıcılarına 81 ilde 20.000’in üzerinde noktada benzersiz bir alışveriş deneyimi sunuyor!

MultiGift’in geçerli olduğu en sevilen mağaza ve marketlerde, giyimden elektroniğe, gıdadan kırtasiyeye ihtiyacın olan tüm ürünleri satın alabilirsin. Üstelik bakiyeni ister tek seferde ister parçalı olarak kullanabilir ve bakiye geçmişini mobil uygulamamız MultiPay üzerinden anında takip edebilirsin.


Dijital cüzdanınız: MultiPay


Multinet Up’ın mobil uygulaması MultiPay sayesinde ihtiyacın olan pek çok işlem artık parmaklarının ucunda!

  • MultiPay’e kartını tanımlayarak fiziki kartın yanında olmasa bile alışverişin keyfini çıkarmaya devam edersin ve karekod (QR) ile kartın yanında olmasa da cep telefonundan ödeme yapabilirsin.
  • Bakiyeni anlık görüntüleyebilirsin.
  • Haritada alışveriş noktalarını görüntüleyebilirsin.
  • MultiPay kullanıcılarına özel bireysel kampanyalara katılabilirsin
  • Kayıp/çalıntı kartına geçici bloke koyabilir veya kartını kendin yenileyebilirsin.

MultiPay’lilere özel kampanya ve avantajlar
MultiPay’den anlık bakiye takibi
20.000’in üzerinde noktada özgürce alışveriş
Bakiyeni ister bölerek ister tek seferde harca
Tanıdığın firmaları MultiGift’li yap, ödülleri kazan

MultiGift Geçen Giyim Mağazaları

Türkiye genelinde 20.000’in üzerinde noktada geçerli MultiGift kurumsal hediye kartı ile alışveriş keyfini çıkarabileceğin referans markalar:

MultiGift Geçen Marketler

MultiGift kurumsal hediye kartını sadece giyim mağazalarında değil en sevilen marketlerde ve online alışverişlerde de kullanılabilirsin. Sana en yakın noktaları websitemiz veya mobil uygulamamız MultiPay üzerinden görüntüleyebilirsin.
Online alışveriş yapabileceğin noktaları listelemek için tıkla!

Sıkça Sorulan Sorular

MultiGift, şirketlerin çalışanlarına, müşterilerine veya tedarikçilerine özel bayram hediyesi, personel ödüllendirme, doğum günü hediyesi, özel sadakat programı gibi birçok farklı alanda kullanabilecekleri kurumsal hediye kartıdır.
Firma yetkilin kart yenileme talebini tarafımıza ilettiğinde işlemin başlatılacaktır. Kart yenileme işleminden kart ücreti alınmayacak ve yeni kartın eski kartındaki bakiye ile sana ulaştırılacaktır.
Kartınızla "QR Ödeme" veya "Online Ödeme" yapabilmek için 16 haneli kart numarası ile CVV kodunu bilmeniz yeterlidir. MultiGift kartınızın son kullanım tarihi bulunmamaktadır, bu nedenle bu bilgiyi girmeniz gerekmemektedir.
​​Firma yetkilin Kurumsal İnteraktif Servisler üzerinden kartını yeniden kullanıma açabilir veya musterihizmetleri@multinet.com.tr adresinden talepte bulunabilir.
MultiGift kartınının arkasında bulunan 3 haneli numara CVV kodundur. Alışverişlerinde bu kodu kullanman gerekir. Şayet kartının arkasında bu numara yer almıyorsa cep telefonunun son 3 hanesi CVV kodundur. Bu kodu alışverişlerinde kullanabilirsin.
MultiGift kartındaki bakiyeyi MultiPay uygulaması üzerinden veya multinet.com.tr online işlem menüsünden öğrenebilirsin.
Kredi kartının kaybolması durumunda, kartın MultiPay uygulamasında tanımlı ise, "Cüzdan-Yönet-Kayıp Kartımı Yenile" adımlarını izleyerek kart yenileme işlemini kendin gerçekleştirebilirsin. Dilersen karta geçici bloke koyabilir, kartın bulduğunda blokeyi kaldırabilirsin. Kartın MultiPay'e tanımlı değil ise bloke işlemi için 444 87 36 çözüm merkezimize ulaşabilirsin.
Page CSS
.brand-section .az-image { display: flex; justify-content: center; align-content: center; align-items: center; max-height: 90px; height: 80px; padding: 15px; margin-block: 15px; background: #ffffff; border: 0.45px solid #1b1d40; box-shadow: 0px 4px 4px rgb(0 0 0 / 25%); border-radius: 5px; } .faq .panel-group { border-bottom: 0.45px solid #1b1d40; padding: 1rem 0; } .faq { padding: 3rem 0; } .py-3 { padding: 3rem 0; } @media (max-width: 768px) { .col-sm-2 .az-image img { width: auto !important; } .panel-title { margin: -10px 9px; } .multigift-column-five .row { flex-direction: column; align-items: center; align-content: center; } .multigift-column-five .col-sm-2 { width: 90%; margin: 10px auto; } } .bg-light-blue { background: #f6faff; } .multigift-card .col-sm-3 { background: #ffffff; border: 0.45px solid #1b1d40 !important; box-shadow: 0px 4px 4px rgba(0, 0, 0, 0.25) !important; border-radius: 5px; display: flex; flex-direction: column; justify-content: center; align-content: center; align-items: center; max-height: 150px; height: 150px; padding: 10px; margin-block: 10px; } .multigift-column-five .col-sm-2 { width: 100%; } .multigift-column-five { padding: 50px 0; } .blue-bg { background-color: #f8fbff; padding: 50px 0; } .multigift-column-five .row { display: flex; justify-content: space-between; } .section-2-multikart { background: #f8fbff; padding-top: 50px; padding-bottom: 50px; } .multigift-column-five .col-sm-2 .az-text { font-weight: 400; font-size: 16px; line-height: 20px; text-align: center; color: #15173b; margin-top: 14px; } .multigift-column-five .col-sm-2 img { width: 100% !important; height: auto !important; } .multigift-column-five .col-sm-2 { border: 1px solid #1b1d40; height: 202px; display: flex; flex-direction: column; justify-content: center; align-items: center; flex-wrap: wrap; gap: 12px; }ul.bullet,.az-text { font-family: Montserrat, sans-serif }
Yukarı Çık