Çalışanlarınıza Ramazan Kartları MultiGift'te!

Yardımlaşma Ayı Ramazan’da Çalışanlarınıza Destek Olmak MultiGift ile Çok Kolay!

Bu Ramazan çalışanlarınıza yapacağınız Ramazan gıda yardımlarınız için koliler oluşturmak üzere farklı tedarikçilerle, değişken fiyatlarla ve nakliye problemleri ile uğraşmanıza gerek kalmadan MultiGift’in tek kart kolaylığı ile çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü sunabilirsiniz.

MultiGift’in dijital kod veya hediye kartı çözümleri ile yardımlarınızı hızlı ve pratik şekilde çalışanlarınıza ulaştırırken %39’a varan maliyet tasarrufu sağlayabilir, çalışanlarınıza marketten giyime 20.000 noktada diledikleri gibi alışveriş yapabilme imkânı tanıyabilirsiniz.

Hem zamandan hem şirket bütçesinden kâr ettiren MultiGift çözümleri için detaylı bilgi:
 

MultiGift ile Ramazan Kampanyası Tek Kartta!

Ramazan ayında çalışan yardımlarınızı hem daha az maliyetle hem de daha pratik şekilde yönetmek MultiGift ile mümkün. Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift ile çalışanlarınıza Ramazan'da da destek olabilirsiniz.

MultiGift’in geçerli olduğu 20.000 nokta ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına direkt olarak ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız MultiGift ile anlaşmalı noktalardan gıda, kırtasiye, giyim ya da elektronik alışveriş imkânını yakalarken siz de tek fatura ile operasyonel kolaylığı sağlayabilirsiniz. Ayrıca %39'a varan vergi tasarrufunun keyfini çıkarabilirsiniz.

MultiGift Hediye Kartı Nerelerde Geçerli?

+20.000 ...

MultiGift Marka Çözümlerimiz

MultiGift’in marka çözümleri ile çalışanlarınıza dijital kod veya fiziksel kartlarla hızlı ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunabilirsiniz. Dilerseniz fiziki marka kartlarını, dilerseniz temassız alışveriş güvenliğini sağlayacak olan dijital kod seçeneğini kullanabilirsiniz.

Multinet ailesinin diğer marka çözümleri ile hemen tanışabilir, Ramazan yardımlarınızı en pratik şekilde ve %39'a varan tasarruf avantajıyla çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz.

A-101 Hediye Kartı ve Dijital Kod

Bu Ramazan, yardımlarınızı koli yerine A101 dijital kod veya hediye kartları ile sağlayın. Koli temini, dağıtımı, muhafazası gibi süreçlerle uğraşmadan, %39’a varan vergi avantajı ile çalışanlarınıza yardımlarınızı iletin. A101 hediye kartlarını dilerseniz fiziksel kart olarak dilerseniz dijital kod olarak kullanabilirsiniz.

CarrefourSA Hediye Kartı ve Dijital Kod

Erzak kolilerinin yarattığı operasyonel yüklerden kurtulmanızı sağlayacak CarrefourSA dijital kod ve fiziki hediye kartı ile çalışanlarınıza alışveriş özgürlüğü sunarken, %39’a varan vergi tasarrufundan yararlanın. CarrefourSA  hediye kartlarını dilerseniz fiziksel kart olarak, dilerseniz dijital kod olarak kullanabilirsiniz.

Trendyol Hediye Kartı ve Dijital Kod

Trendyol dijital kod ile hemen tanışın, operasyonel sorumluluklarla uğraşmadan, %39’a varan vergi tasarrufuyla Ramazan yardımlarınızı çalışanlarınıza ulaştırın. Çalışanlarınız, cep telefonlarına SMS kodu olarak ulaşan yardım bakiyelerini, Migros, A101, Happy Center gibi zincir marketlerde diledikleri gibi kullanabilirler.

Detaylı Bilgi Al

Diğer Marka Çözümlerimiz

Neden Ramazan Kolisi Yerine MultiGift Tercih Edilmeli?

Ramazan yardımları ile çalışanlarınızın motivasyonunu desteklemek istiyorsanız, sizi operasyonel yüklerden kurtaracak, aynı zamanda çalışanlarınızı çok mutlu edecek tasarruflu bir çözüme ihtiyacınız var. İşte bu nedenle MultiGift bu Ramazan’da da sunduğu avantajlarla öne çıkıyor.

 • Gıda Çeşitliliği

  MultiGift ile klasik Ramazan kolileri hazırlamak yerine çalışanlarınıza MultiGift hediye kartı verebilirsiniz. Çalışanlarınız da ihtiyacı olan ürünleri kendileri belirleyerek anlaşmalı lokasyonlardan satın alabilir.

 • Bekleme Derdinden Uzak Sorunsuz Sistem

  Ramazan ayında tercih edilen erzak kolileri hazırlanırken paketlerin stoklama ve bekleme süreci olur. Paketlerdeki tedarik işlemlerinin uzun süre alması sebebiyle gıda ürünlerinde bozulma, kurtlanma gibi problemler meydana gelebilir. Ayrıca birçok Ramazan kolisinde eksik ürün problemleri de çıkabilir. Anında alışveriş keyfini sunan MultiGift ile bu sorunlar ortadan kalkar.

 • Zaman Tasarrufu

  MultiGift, Ramazan ayında en uygun marketi arama derdine çözüm sunar. Sizin için marketler ile görüşerek market yardım kartlarını oluşturan MultiGift ile en kolay yoldan Ramazan yardımı işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Vergi Avantajı

  1 ya da 1000 çalışanınız olması farketmeksizin, her bir çalışan için yapacağınız yardımlarda devlet teşviği ile %39' a varan ek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

 • Çalışanlarınız için Güvenli Sistem

  Çalışanlarınız için Ramazan kolileri hazırladığınızda kolileri evlerine götüreceklerini unutmamalısınız. Ramazan kolisini taşıma, taşıma sırasında ürünlerin zarar görmesi ya da kolilerdeki paketlemelerin bozulma riskleri bulunur. MultiGift ile Ramazan yardımlarını yükte en hafif haliyle çalışanlarınıza sunabilirsiniz. 

 • Çalışan Motivasyonu

  20.000 noktada geçerli MultiGift ile alışveriş seçimini çalışanlarınıza bırakabilir, onların doğrudan ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece alışverişte özgürlük ruhunu yakalayan çalışanlarınızın  motivasyonlarını da desteklemiş olursunuz.

 • Giyim Markalarında Alışveriş Avantajı

  Tek bir kartla çalışanlarınızın birçok giyim markasından alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde Ramazan ayında gıda yardımı dışında giyim yardımı da yapabilirsiniz.

 • Temassız Alışveriş Kolaylığı

  Temasları ortadan kaldıracak MultiGift’in anlaşmalı olduğu şirketlerin sanal kart veya dijital kod çözümlerdinden yararlanabilir, çalışanlarınıza güvenli ve pratik alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

 • Çevreye Duyarlı Sistem

  Ramazan kolilerinde, paketlemelerde ortaya çıkan kağıt israfını MultiGift ile önleyebilirsiniz.

Çalışanlarınıza vereceğiniz Kurumsal hediyelerde nakit yerine MultiGift’i tercih edin, her bir çalışan maliyetinde%39’a varan vergi tasarrufu sağlayın.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
Toplam kazancınız:
Detaylar
MultiGift
Nakit Ödeme

Nethakediş
SSKİşçi Primi
GelirVergisi
DamgaVergisi
Aylık Brüt Hakediş
SSKİşveren Hissesi
İşveren Maliyeti
İşverene Toplam Maliyet
Page CSS

@media (min-width: 768px){

div#gbimo44sjw div {

padding: 0;

}

.bottom-25 {
    margin-bottom: 25px;
    flex: 0 1 calc(20% - 0px);
}
.brands .bottom-25 {
    margin-bottom: 25px;
    flex: 0 1 calc(20% - 0px);
}
.flex-container {
    display: flex;
    flex-flow: row wrap;
    position: relative;
}
.az-carousel.panel1 {
    display: none;
}
}
.img-border img, .border-img img {
    border: 1px solid #1B1D40;
    border-radius: 5px;
    padding: 10px;
}
.brand-box h2 {
    text-align: center;
    margin-bottom: 0;
}
.brand-box p {
    text-align: center;
}
.brand-box .action {
    text-align: center;
}
.bg-light-grey {
    background-color: #F7F7F9;
    padding: 30px 0;
    margin: 50px 0;
}
@media (max-width: 768px){

.bg-light-grey {
    margin: 20px 0;
}

.az-row--equal-height .col-sm-12.flex-container {

margin-bottom: 0px !important;

}

.desktop-box {
    display: none;
}
.brand-box #gb5mv65lio, .brand-box #gb92bcujl9{
    margin-right: -15px !important;
}
.bg-light-grey .bottom-25 {
    margin-bottom: 0px;
}
.panel1.p1mobver .owl-carousel .owl-wrapper-outer {
    padding-top: 20px;
}
.solid-bg {
    background-color: #ECF7FA !important;
}
.mobil-img img {
    height: auto !important;
}
img.az-image-content {
    margin-bottom: 30px  !important;
}
p.more-number {
    height: 86px !important;
}

.border-img {
    width: 50%;
    display: inline-flex;
}
}

img.az-image-content {
    background: #fff;
}

h2 {

margin: 30px 0;

}

.panel1 {

background: transparent;

}

.panel1.p1mobver .owl-carousel .owl-wrapper-outer {

background: #fff;

}

.bg-light-grey .owl-wrapper-outer {

padding-bottom: 20px;

}

.brand-box h2 {
    font-size: 26px;
}
h3.width {
    padding: 0 25px;
}

.solid-bg {
    min-height: 430px;
}

.orange-bg h3, .solid-bg h3{
padding-top: 20px;
}

.solid-bg img.az-image-content,
.orange-bg img.az-image-content{
background: transparent;
margin-bottom: unset !important;
}

.orange-bg { background-color: #F59C7E !important; } .blue-bg { background-color: #5279BF !important; } .solid-bg { background-color: #ECF7FA !important; ; } .yellow-bg { background-color: #FEC763!important; } #gb6lb68uja .form-control { padding: 25px 15px; border: none; } #gb6lb68uja .form-group { align-items: flex-end; } #gb6lb68uja form { margin: 10px 0; padding: 25px; border-radius: 5px; display: flow-root; background: #1b1d40; } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox { margin-left: 0px; color: #ccc; font-size: 16px } #gb6lb68uja form .form-type-checkbox .form-checkbox { transform: scale(1.5); margin-left: -20px; border: solid; } #gb6lb68uja form label:not(.option) { display: none; } #gb6lb68uja .form-actions { display: flex; justify-content: flex-end; } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; } .logo-img1 { width: 100%; border: 1px solid #1B1D40; border-radius: 5px; margin-bottom: 15px; padding: 10px; background: #ffff; } @media (max-width: 768px) { #gb7nz91ain .az-element, #gb7nz91ain .az-ctnr { margin-left: 0!important; margin-right: 0!important; } #gb7nz91ain img.az-image-content { width: 70%!important; margin-left: 15%; } } #gb6lb68uja .form-actions button { border-radius: 30px; background: #E89335 !important; } #apply-sticky { position: fixed; transform: rotate(90deg) translateX(-50%); transform-origin: left; left: 50px; top: 50%; cursor: pointer; z-index: 999; } #apply-sticky button{ font-size: 18px!important; border-radius: 20px; padding: 0 30px!important; border: none; } .btn-default.apply-btn { color: #fff !important; background-color: #f9a533; border-color: #ccc; } div#gb2lbozyql .az-image, div#gbbeo2p8i6 .az-image, div#gbow1hrscz .az-image, div#gbqcovd7d5 .az-image, div#gbqi3b4mph .az-image, div#gbkobyea9z .az-image { margin-top: 10px; }.min-hg { min-height: 400px; }@media (min-width: 992px){ .img-top { margin-top: 10px; } } @media (max-width: 992px){.orange-bg, .solid-bg, .blue-bg, .yellow-bg{ padding-bottom: 40px !important; }}

element.style {

  }

  .ramazan-basvuru-page .panel-5 .grid-table {

  background: #e7e7f1;

  margin-bottom: 15px;

  }

  * {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  user agent stylesheet

  div {

  display: block;

  }

  Inherited from 

  body.multigift-hediye-karti-ramazan-basvuru.page-node-32

  font-family: 'Montserrat', Arial, Helvetica, sans-serif;

  color: #000;

  }

  body {

  font-family: "Helvetica Neue",Helvetica,Arial,sans-serif;

  font-size: 14px;

  line-height: 1.42857143;

  color: #333;

  background-color: #fff;

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  body {

  font-family: 'Montserrat' , sans-serif !important;

  font-size: 16px;

  overflow-x: hidden;

  }

  Inherited from 

  html.js

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  scroll-behavior: smooth;

  font-size: 16px;

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  font-size: 10px;

  -webkit-tap-highlight-color: rgba(0,0,0,0);

  }

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  html {

  font-family: sans-serif;

  -webkit-text-size-adjust: 100%;

  -ms-text-size-adjust: 100%;

  }

  Pseudo ::before element

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  :after, :before {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  Pseudo ::after element

  MultiGift-H…n-Basvuru:1

  :after, :before {

  -webkit-box-sizing: border-box;

  -moz-box-sizing: border-box;

  box-sizing: border-box;

  }

  Yukarı Çık