notification-announcements

Duyurular

 

MultiGift Ramazan Kartı

Yardımlaşma Ayı Ramazan’da Çalışanlarınıza Destek Olmak MultiGift ile Çok Kolay!

Bu Ramazan çalışanlarınıza yapacağınız Ramazan gıda yardımlarınız için koliler hazırlatmak, farklı tedarikçilerle iletişime geçmek, değişken fiyatları takip etmek veya nakliye işlemleri ile uğraşmak zorunda değilsiniz. MultiGift kurumsal hediye kartı ile tek tedarikçiniz olur ve operasyonel kolaylıklara erişirsiniz. Ayrıca çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü de sunmuş olursunuz.

MultiGift’in dijital kod veya hediye kartı çözümleri ile yardımlarınızı hızlı ve pratik şekilde çalışanlarınıza ulaştırırken %45'e varan vergi tasarrufu sağlayabilir, çalışanlarınıza marketten giyime 20.000’i aşkın noktada diledikleri gibi alışveriş yapabilme imkânı da tanıyabilirsiniz.

2024 Ramazan ayında hem şirket bütçesinden kâr ettiren hem de çalışanlarınızı mutlu eden MultiGift kurumsal hediye kartına hemen sahip olmak için:

05xx xxx xx xx

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

2024’te Ramazan Yardımları MultiGift ile Tek Kartta!

Ramazan ayında çalışan yardımlarınızı hem daha az maliyetle hem de daha pratik şekilde yönetmek MultiGift ile mümkün. Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve sosyal yardım kartı MultiGift ile çalışanlarınıza Ramazan'da da destek olabilirsiniz.

MultiGift’in geçerli olduğu 20.000’i aşkın nokta ile çalışanlarınızın ihtiyaçlarına direkt olarak ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınız MultiGift ile anlaşmalı noktalardan market alışverişlerini kolayca yapabilir. Böylece çalışanlarınızın Ramazan sofralarına ortak olursunuz.

Neden Ramazan Kolisi Yerine MultiGift Tercih Edilmeli?

Ramazan yardımları ile çalışanlarınızın motivasyonunu desteklemek istiyorsanız, sizi operasyonel yüklerden kurtaracak, aynı zamanda çalışanlarınızı çok mutlu edecek tasarruflu bir çözüme ihtiyacınız var. İşte bu nedenle MultiGift bu Ramazan’da da sunduğu avantajlarla öne çıkıyor.

 • Gıda Çeşitliliği

  MultiGift ile klasik Ramazan kolileri hazırlamak yerine çalışanlarınıza MultiGift hediye kartı verebilirsiniz. Çalışanlarınız da ihtiyacı olan ürünleri kendileri belirleyerek anlaşmalı lokasyonlardan satın alabilir.

 • Bekleme Derdinden Uzak Sorunsuz Sistem

  Ramazan ayında tercih edilen erzak kolileri hazırlanırken paketlerin stoklama ve bekleme süreci olur. Paketlerdeki tedarik işlemlerinin uzun süre alması sebebiyle gıda ürünlerinde bozulma, kurtlanma gibi problemler meydana gelebilir. Ayrıca birçok Ramazan kolisinde eksik ürün problemleri de çıkabilir. Anında alışveriş keyfini sunan MultiGift ile bu sorunlar ortadan kalkar.

 • Zaman Tasarrufu

  MultiGift, Ramazan ayında en uygun marketi arama derdine çözüm sunar. Sizin için marketler ile görüşerek market yardım kartlarını oluşturan MultiGift ile en kolay yoldan Ramazan yardımı işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 • Vergi Avantajı

  1 ya da 1000 çalışanınız olması fark etmeksizin, her bir çalışan için yapacağınız yardımlarda vergi indrimi ile %45'e varan ek vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

 • Çalışanlarınız için Güvenli Sistem

  Çalışanlarınız için Ramazan kolileri hazırladığınızda kolileri evlerine götüreceklerini unutmamalısınız. Ramazan kolisini taşıma, taşıma sırasında ürünlerin zarar görmesi ya da kolilerdeki paketlemelerin bozulma riskleri bulunur. MultiGift ile Ramazan yardımlarını yükte en hafif haliyle çalışanlarınıza sunabilirsiniz.

 • Çalışan Motivasyonu

  20.000’i aşkın noktada geçerli MultiGift ile alışveriş seçimini çalışanlarınıza bırakabilir, onların doğrudan ihtiyaçlarına ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Böylece alışverişte özgürlük ruhunu yakalayan çalışanlarınızın motivasyonlarını da desteklemiş olursunuz.

 • Giyim Markalarında Alışveriş Avantajı

  Tek bir kartla çalışanlarınızın birçok giyim markasından alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde Ramazan ayında gıda yardımı dışında giyim yardımı da yapabilirsiniz.

 • Temassız Alışveriş Kolaylığı

  Temasları ortadan kaldıracak MultiGift’in anlaşmalı olduğu şirketlerin sanal kart veya dijital kod çözümlerdinden yararlanabilir, çalışanlarınıza güvenli ve pratik alışveriş imkânı sunabilirsiniz.

 • Çevreye Duyarlı Sistem

  TRamazan kolilerinde, paketlemelerde ortaya çıkan kağıt israfını MultiGift ile önleyebilirsiniz.

 

MultiGift Hediye Kartı Nerelerde Geçerli?

ali-pehlivanoglu
altunbilekler
ayakkabı dünyası
boyner
çağrı
çetinkaya
flo
happy center
hotiç
jackjones
koton
kim
mavi
mopas
peynirci baba
yunus

20.000'i aşkın 
nokta

MultiGift ve Marka Çözümlerimiz

MultiGift’in marka çözümleri ile çalışanlarınıza dijital kod veya fiziksel kartlarla hızlı ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunabilirsiniz. Dilerseniz fiziki marka kartlarını, dilerseniz temassız alışveriş güvenliğini sağlayacak olan dijital kod seçeneğini kullanabilirsiniz.

MultiGift ailesinin diğer marka çözümleri ile hemen tanışabilir, Ramazan yardımlarınızı en pratik şekilde ve %45'e varan tasarruf avantajıyla çalışanlarınıza ulaştırabilirsiniz.

Ramazan Bayramı İçin Tercih Edebileceğiniz Marka Çözümlerimiz

MultiGift ile Türkiye’nin en sevilen markalarından çalışanlarınız için Ramazan Bayramı hediye kartları alabilirsiniz.

a101
bim
boyner
carrefoursa
defacto
d-r
hepsiburada
ikea
jolly
mavi
media-markt
teknosa
tiktak

MultiGift ile Vergi Tasarrufunuzu Hesaplayın!

 

Vergi Avantajınızı Hesaplamak İçin Bilgilerinizi Giriniz.

Çalışan Sayısı
-
+
Yüklenecek Tutar (Çalışan Başına)
-
+
MultiGift ile Aylık Kazancınız
MultiGift ile Yıllık Kazancınız
Detaylar
Nakit Ödeme
MultiGift

Aylık Net Hak Ediş
Gelir Vergisi
Damga Vergisi
SGK Primi İşçi Payı
İşsizlik Sigortası İşçi Payı
SGK Primi İşveren Payı
İşsizlik Sigortası İşveren Payı

İşverene Toplam Maliyet
Aylık
Yıllık